Skocz do zawartości

swieczkos

Użytkownicy
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O swieczkos

 • Ranga
  Czasami na forum

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. VPS lub dedyk pod serwer TORa

  Samo w sobie nie jest sprzeczne z prawem. Skontrolować można analizując aplikacje instalowane na serwerze. Poza tym serwer Tor może wiązać się z różnymi zgloszeniami. Nie każdy usługodawca je toleruje nawet jeśli miałby się ograniczyć do ich przesłania użytkownikowi serwera
 2. Witam, czy którykolwiek z polskich dostawców zezwala na postawienie serwera Tor na VPSie? Jeszcze lepiej z możliwością uruchomienia exit node?
 3. [wirtualny] Hosting dla strony firmowej i poczty

  No to przejrzałem. @tanidedyk: Na stronie https://tanidedyk.pl/serwery-dedykowane-polska.php macie informację o serwerze dedykowanym za 209 zł za rok. Kuszące, choć pewnie wypieralibyście się i twierdzili, że to pomyłka :/ W VPSach 50GB to koszt roczny 690 zł ale brak bliższej specyfikacji. Brak chociażby informacji czy w ramach VPS jest własne IP czy też trzeba dokupić. @webh Wszystko cudnie. 199 zł za rok tylko własne IP to koszt 100 zł rocznie. Na plus długi okres próbny no i to, że już mam u Was dwa VPSy i jeden hosting (wszystko raczej słabo przetestowane). Na minus to, że właśnie chciałem sprawdzić stan swoich usług i strona http://ssl.webh.pro/ padła. @mydevil: Wpis na forum jak z katalogi reklamowego. Ale 45GB z ceną za rok 125 zł (w promocji przed rabatem z WHT). Nie jest źle. Nawet bardzo dobrze. Też mam już u Was wykupiony jeden hosting. Wybór między webh.pl i mydevil.net. Czy jesteście coś w stanie zaproponować ciekawego jeśli chodzi o ten własny IP? Przechodząc z serwera dedykowanego, gdzie tych adresów jest kilka przydałby się choć jeden, najlepiej jak najtańszy lub darmowy.
 4. [wirtualny] Hosting dla strony firmowej i poczty

  @webh że też o Was nie pomyślałem. Mam u Was 2 VPSy do zabawy i jeden cloud hosting ale jakoś nie pomyślałem, żeby strone firmową do Was przenieść. Do tej pory jedyne co mnie u Was wkurza to to, że jak już przypnę do jakiegoś hostingu jakaś domenę (w sensie nazwę a nie domenę - domenę), to nie da się tego zmienić. Mam więc hosting pod nazwą jakasdomena.pl a na nim domenę innadomena.pl podczas gdy jakasdomena.pl już dawno jest gdzie indziej. To co prawda tylko nazwa ale wprowadza zbędny zamęt
 5. Witam, poszukuję hostingu lub zarządzanego VPS pod stronę firmową. Obecnie strona stoi na serwerze dedykowanym, jednak na chwilę obecną wykorzystuję znikomy ułamek możliwości serwera a płacić trzeba za cały. Strona jest jeszcze na Wordpressie, choć nie wykluczam przerzucenia się na zwykły html i php Wymagania: Lokalizacja: wyłącznie Polska Pojemność >50GB Bazy danych MySQL lub MariaDB PHP 7 lub wyższe Możliwość instalacji własnego certyfikatu SSL w standardzie (z Let's Encrypt włącznie) bez dokupowania w tym celu żadnych dodatkowych opcji Cena: rozsądna żeby nie przekroczyła kosztów mojego serwera dedykowanego Jeśli coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę.
 6. VPS w UK i NL

  21 funtów miesięcznie to jednak trochę za dużo jak na moje potrzeby. Tym bardziej, że to ma być n-ty serwer w kolekcji. Jak nie znajdę niczego ciekawego to chyba wezmę hosting w mzone
 7. VPS w UK i NL

  W przypadku MZone wbrew pozorom wcale nie tak łatwo o lokalizację w UK. Są albo Niemcy albo nieznana.
 8. VPS w UK i NL

  Nie mówię, że to idealne rozwiązanie, dlatego nie napisałem że maksymalny budżet to 2,5 funta czy dolara. Poza tym do moich zastosowań nie potrzeba mi rakiety.
 9. VPS w UK i NL

  Kilkadziesiąt złotych miesięcznie to max, choć im mniej tym lepiej. Z tego co patrzyłem oferty są różne, znalazłem nawet za 2,5 funta na http://vultr.com/
 10. VPS w UK i NL

  Poszukuję dwóch niedrogich VPSów zlokalizowanych w UK i NL. Wymagań dużych nie mam. Mają być stabilne, obsługiwać raczej statyczną stronę plus trochę PHP i poczty. Wolę uniknąć hosting wspoldzielonego bo lubię mieć swobodę w doborze oprogramowania. Pojemność wystarczy <25 GB, transferu też nie potrzebuję kosmicznego. Miło byłoby żeby było to KVM
 11. Hosting w USA i UK

  Poszukuję dwóch niedrogich hostingów/vpsów: 1. w USA (preferowany NY i okolice lub Chicago) 2. w UK Na każdym z nich ma być prosta strona www w czystym html lub też jakaś prosta strona na Wordpressie (wiem, rozrzut duży). Zależy mi na stabilności i szybkości. Pojemność nie musi być duża, 10GB wszystko albo i za dużo. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia i coś może polecić?
 12. Chyba niekoniecznie. Na stronie https://home.pl/serwery jest wyraźne rozdzielenie na VPS i "Chmurę Pro Cloud"
 13. @kashi66: USA szczególnie odpada. Poza tym kiedy pisałem o hostingu poza USA i UE to miałem na myśli i lokalizację serwerów i samego dostawcę. @home.pl: czy w Waszej chmurze Pro Cloud istnieje możliwość instalacji dodatkowego oprogramowania albo brakujących elementów? Czy istnieje możliwość korzystania z imapcopy/imapsync i rsync?
 14. @mzone: Obecnie mam kilka serwerów, w tym dedyk. Docelowo nie chciałbym przekroczyć 200 zł miesięcznie. @home.pl: może bym się i skusił na serwer u Was, bo jestem z wami kilkanaście lat, tylko tylko, że 105 zł/mc jest trochę złudne... to cena za miesiąc przy płatności z góry za rok.
 15. Witam, poszukuję serwera o w miarę dużej powierzchni dyskowej ( >100 GB ). Zależy mi na tym by: 1. był stabilny, w solidnej i sprawdzonej firmie, 2. by miał możliwość rozbudowy, ewentualnie łatwej migracji do wyższego pakietu, 3. istniała możliwość instalacji dodatkowego oprogramowania, w szczególności do szyfrowania danych, 4. w związku z pkt. 3 by była możliwość bezproblemowej instalacji Owncloud (kei.pl odpada) 5. najchętniej widziałbym serwery w Szwajcarii lub w kraju europejskim spoza UE. Serwer ma obsługiwać prywatnego Owncloud'a (sporo danych, przechowywanych w wersji zaszyfrowanej). Dodatkowo na serwerze ma działać kilka wordpress'ów (o raczej niewielkim ruchu) plus poczta e-mail. Obecnie posiadam hosting w home.pl, hosting w kei.pl i serwer dedykowany w kei.pl. Home.pl - nie mam zastrzeżeń poza tym, że są sztywni i nie ma możliwości zrobienia praktycznie niczego ponad standard. Kei.pl - jestem bardzo zawiedziony - poczta e-mail z hostingu jest często odrzucana przez odbiorców, czego nie doświadczyłem w home.pl (firmowa poczta a nie masowy spam). Do tego na dedyku nie chce się zainstalować owncloud (pomoc techniczna poradziła żebym skorzystał z płatnej opcji instalacji przez instalatron).
×