Skocz do zawartości

bkat

Użytkownicy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O bkat

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.webk.eu

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witajcie Poszukuję firmy, która zaoferuje VPS o parametrach: - 100gb pojemnosci - transfer min 100gb miesiecznie - mozliwosc dokupienia/skalowania pojemnosci dysku - panel Direct Admin - dedykowany adres IP Obecnie mam konto reseller na DA i miło będzie skorzystać również pomocy w migracji Hostujemy kilkadziesiat stron na WP z poczta. Chcemy tez hostowac sklepy na Preście. Strony polskie.
 2. [dyskusje] Hekko.pl

  Jestem z Hekko już parę ładnych lat, po przejęciu Netrara i powiem Wam jedno. Dopóki nie trzeba nic administrować, to BOK odpisuje, daje linki do poradników. W momencie, kiedy pojawi się prawdziwy problem - np. poczta przestanie działać na serwerze, nikt z Hekko nie potrafi sobie poradzić z problemem. Miesiąc temu dostałem informację od moich Klientów, że odbija im pocztę i nie mogą się kontaktować z Klientami. Okazało się, że współdzielony adres IP został dodany na blacklistę spamu. Napisałem do Hekko, BOK polecił mi zakupić dedykowany adres IP, który następnie podepną tylko pod pocztę. Zakupiłem zadowolony dedykowany IP, napisałem do Hekko. Co było dalej? Katastrofa aż do teraz i pewnie jeszcze minie rok. Nikt tam nie potrafi tego skonfigurować, a zabierali się na 3 razy, najpierw brakowało jakiegoś wpisu w dnsach, potem wpis był zły, następnie musieli coś zmienić na całym serwerze. Minął miesiąc, odkąd sklepy internetowe moich Klientów nie mogą funkcjonować - odbija im maile. Nam poczta firmowa również zaczęła szwankować. Hekko ma to ładnie mówiąc w d*** pomimo tego, że prosiłem, jeżeli to pomoże, o pomoc na migrację na VPS, który mogę opłacić na rok z góry. Dzwonię - nikt nie potrafi nic powiedzieć. Sprawę przekierowują do administratorów, którzy chyba żyją w innych Państwach, bo nie mogą niczego skonfigurować poprawie, ani skontaktować się w celu wyjaśnienia problemu. Więc każdy mój mail i telefon kończył się czekaniem na nic. Nikt z Hekko nie skontaktował się ze mną w celu udzielenia pomocy. W związku z tym po wielu latach będę szukał u konkurencji. Jak ktoś ma zwykłą stronkę i potrzebuje hostingu za 50zł, to polecam. Jak ktoś ma większe potrzeby, żeby po drugiej stronie siedziały jednostki o zdolnościach technicznych, to zapomnijcie. Padnie Wam poczta na koncie? To padnie na ponad miesiąc i wszyscy będą to mieli w d*** Przepraszam za słownictwo, ale czuję złość i bezradność.
 3. Fajna oferta. Zastanawiam się między tym a ofertę MZone. Porozmawiam z obiema firmami. Bardzo dziękuję
 4. Budżet miesięczny 100-200zł. Nie wiem czy można znaleźć coś rozsądnego w tej cenie? Lokalizacja: Polska lub Niemcy. Strony głównie polskie, potem angielski i niemieckie. Czy w tych vpsach z direct admin one są zarządzane przez usługodawcę? Chodzi o to, że chciałbym mieć VPS z dostępem przez Direct Admin i nie musieć się martwić o administrowanie i aktualizację. @Mzone, który pakiet polecasz?
 5. Cześć Obecnie mam konto reseller na Hekko. Wszystko jest super, tylko strony ładują się wolno. Szukam jakiegoś szybszego rozwiązania niż hosting reseller. Wymagania: szybkie wczytywanie stron, panel Direct Admin(nie mam skili administrowania), pojemnosc minimum 40GB. Będę wdzięczny za rekomendacje. Pozdrawiam
 6. Domena naszklasa.tk

  Przecież ta domena nie jest warta więcej, niż dałeś za nią przy jej rejestrowaniu. Nie wiem czy ktokolwiek chciałby ją chociażby za darmo.
 7. Który VPS do nauki?

  Chłopaki spokojnie! Ja tu tylko chciałem uzyskać odpowiedź na swoje pytanie, uzyskałem, dziękuję, mam już działającego VPSa u Najdmena. Koniec tematu. można zamknąć. 17zł to nie jest majątek, nie potrzebuję również wydawać więcej na swój aktualny cel daleko odbiegający od hostowania strony Pentagonu - nauczenie się czegoś i jak dla mnie, w zupełności wystarcza mi regulamin i faktura usługodawcy, które regulują wszystkie kwestie prawne. Firmy, które nie są tak zwanymi krzakami oferują bądź co bądź w większości profesjonalne usługi i rzadko pojawiają się sytuacje, kiedy serv is down na więcej niż kilka godzin lub nasze konto nagle znika. Zadowolenie klienta jest w ich interesie. Ja zanim zakupiłem VPSa przeczytałem wiele opinii na temat IONIC.pl, przeczytałem regulamin - to co leży w interesie kupującego, jeżeli by mi coś nie odpowiadało, to bym podziękował - i dzięki temu mam nadzieję, że nie będę zawiedziony. Ew. zawsze istnieje możliwość wyprowadzki gdzie indziej. Nikt mnie nigdzie na siłę nie trzyma, ani nawet moje... 17zł. Dzięki za ofertę, ale o wiele lepsze mam warunki za bagatela 17zł w IONIC. Pozdrawiam.
 8. [Sprzedam] Serwer ts3

  Na co mi twój dowód jak zachowujesz się jakbyś do niego nie dorósł? Przydałoby się również trochę szacunku. Co za różnica dla Ciebie gdzie daję swoje tzw. "zpixelowane zdjęcie z(kolejne tzw.)"ryjem"" - poza tym, że będziesz mógł mnie dzięki niemu obrażać bez powodu i okazać brak wychowania, to chyba w żaden większy, ani nawet nadprzyrodzony sposób mój avatar na Ciebie nie wpływa? Nie muszę niczego kończyć z twojego rozkazu. To, że swoją stronę mam tymczasowo w budowie o niczym nie świadczy. Mam na swoim koncie niejeden dobry projekt, ale chyba nie chodzi tu o to, żeby się przechwalać swoimi pracami czy wspomnianym dowodem. Próbujesz za wszelką cenę zaatakować ludzi, w tym mnie, a to świadczy tylko o tym, że nie masz argumentów do obrony swojej osoby i w twojej psychice wciąż działają prymitywne mechanizmy, których nie nauczyłeś się opanowywać - cecha niedojrzałych ludzi. Przestań pisać o niczym, może coś przemyśl - to ode mnie, bo za duży offtopic się zaczyna robić. Pozdrawiam
 9. [Sprzedam] Serwer ts3

  @Degnet, jak to czytam, to po prostu taka dziecinada "od ciebie bije", że aż się odechciewa człowieka. Jeżeli twoje zdanie na ten temat jest nie do ruszenia, to skończ, bo i tak ci to nic nie da.
 10. Nowości w IONIC.pl

  Ja rozumiem wszystko, ale ta literka "i" w logo? Przecież to po prostu pixele wyrwane z ręki Paint'a. Do poprawy. Oprócz tego ładnie.
 11. Który VPS do nauki?

  No oferta faktycznie rewelacyjna, jednak nie mam konta na PayPal'u(to też w sumie nie problem, bo mogę zalożyć), ale to wszystko jest mi raczej niepotrzebne, Kiedy ja zużyję chociażby te 50GB transferu u Najdmena? Póki co, wystarczy mi Ionic, ale bardzo dziękuję za dodatkowe oferty i rady od Was. Doceniam! Dzięki za info
 12. Który VPS do nauki?

  Widzę, że ma zadowalającą ofertę Dzięki za pomoc Chłopaki.
 13. Witajcie, cóż, jak to każdy zdrowy człowiek pragnę się rozwijać. Jako, że swoje aspiracje i przyszłość wiążę z informatyką... dobra, może nie będę się zbędnie rozpisywał, bo to nie o to chodzi. Szukałem ostatnio VPS'sika. Wiadomo, że jeżeli mówimy tutaj o samej nauce, to nie szukam nie wiadomo jak wydajnych rozwiązań. Szukam przede wszystkim tanich. W oko wpadły mi przede wszystkim 2 oferty: MZONE - 45zł kwartał CPU: 500MHZ gwar RAM: 256MB dRAM: 512MB HDD: 5GB TRAFFIC: 200GB BudgetVPS - 50zł kwartał CPU: 700MHZ gwar RAM: 128MB dRAM: 384MB HDD: 30GB TRAFFIC: 50GB Ja wiem, że te różnice są wręcz "kosmetyczne", w sensie są jakieś wielkie, ale jak już coś kupować, to to co najlepsze w danej cenie. Waszym zdaniem, który lepszy VPS? Myślę, że gdy już troszeczkę "liznę" wiedzy o adminowaniu, to chwycę się za postawienie jakiegoś Ventrillo itp. - - Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas, Błazej K.
 14. Szukam Konta Reseller

  Witam ponownie Wybrałem ofertę firmy Netrar.pl. Skusili mnie indywidualnym podejściem do klienta, sprostaniem moich wymagań, a nawet przewyższenie ich oraz ich rzetelność. Za 200zł rocznie otrzymałem konto reseller z parametrami 8/80GB transf. miesięczny. Dziękuję wszystkim za pomoc w dokonaniu wyboru i za zainteresowanie! Pozdrawiam
 15. Własna gra via www i Firma?

  Moim zdaniem nie opłaca Ci się zakładanie firmy, gdyż wchodzą w to: krzątanie się po urzędach, opłaty przy zakładaniu przedsiębiorstwa, miesięczna opłata ZUS w wysokości 400zł miesięcznie(to cena już ze zniżką dla początkujących przedsiębiorców) + jeżeli chcesz zostać vatowcem rozliczenia z państwem, księgowanie, podatek od sprzedaży(vat + podatek od sprzedaży = 44% zysków oddajesz państwu), zakup kasy fiskalnej(1000+zł). Oczywiście, gdy zostajesz vatowcem, przysługuje ci takie coś jak odejmowanie sobie vatu od zakupionych na potrzeby firmu rzeczy(faktura), ale to chyba ci nie zrekompensuje tak dużych wydatków związanych z firmom. Możesz ew. pomyśleć nad prowadzeniem przedsiębiorstwa, nie będąc vatowcem + wystawiać zwykłe rachunki, ale raczej pozostań przy tym "wolnym" interesie jaki masz. Widzę, że póki co niewiele wiesz na ten temat, a bez tej wiedzy nawet się nie zabieraj. Musisz zgłębić temat bardzo dokładnie, jeżeli poważnie o tym myślisz, lecz tak jak mówię - po prostu Ci się to nie opłaca. Ja bym się w to nie pakował. Co do plusów: legalna sprzedaż, możliwość wystawiania faktur, rachunków, możliwość ubiegania się o dotację z UE(ale tyle roboty przy tym papierkowej jest, że często trwa to miesiącami i nie zawsze dochodzi do skutku; musisz tam spełnić kilka wskazań(np. jeżeli twoja firma przestanie istnieć w ciągu 2 lat od powstania musisz oddać całą kasę z powrotem do UE, dotacja tyczy się tylko poszczególnych gałęzi biznesu czyli np. jak chcesz otworzyć firmę zajmującą się sprzedawaniem kwiatów, możesz mieć problemy itd., nie wiem czy to się będzie tyczyć twojej firmy).
×