Skocz do zawartości

CLAdam

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O CLAdam

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Takie coś dostałem na maila od Google. "Po przeprowadzeniu weryfikacji zgodności z zasadami reklamowymi stwierdziliśmy, że następujące witryny lub aplikacje zawierają wiadomość z prośbą o zgodę na wykorzystanie danych, ale jej treść nie spełnia wymagań określonych w naszej polityce:" Nie wiem czemu, ale dotyczy tylko 1 witryny. Szczerze mówiąc zarobki z Adsesne są tak kiepskie, że łatwiej wywalić te reklamy, niż rozgryzać to przez dwa tygodnie. Może jest jakiś gotowiec? Może wystarczy wyłączyć jakoś personalizację reklam? Przyznam szczerze, że z Adsense nieco odpadłem już wieki temu i totalnie nie ogarniam tych wszystkich nowych cudów i debilizmów z UE
 2. Wpisałem coś takiego, ale nie działa. curl -L -s https://adresdomeny.pl/porownywarka_xml.php?plugin=googleshopping&token=blablabla >/dev/null 2>&1 Powinienem zmienić dzień miesiąca miesiąc i dzień tygodnia na * ??
 3. Blog marketingowy

  Nie wiem, czy ma to dla Ciebie znaczenie, ale może warto poprawić wydajność z Pagespeed isnights https://pagespeed.web.dev/report?url=https%3A%2F%2Fbrandbay.pl%2Fblog%2F i CLS, to podobno ważne teraz dla Google. Możesz też rozważyć wprowadzenie webp zamiast jpg/png.
 4. Wypadałoby sprecyzować, że jest różnica między pozycjonowaniem, a zaindeksowaniem. Witryna z super treścią, ale bez całej reszty no raczej nie pojawi się na tyle w wynikach wyszukiwania, żeby wygenerować jakikolwiek sensowny ruch. Chyba, że no właśnie jakiś temat ekstremalnie niszowy, a i tak Google pewnie wybierze do wyświetlenia, nie koniecznie idealnie dopasowane, ale za to mocniejsze domeny z większą wiarygodnością.
 5. Darmowy hosting, stan na 2022 rok

  Ja kiedyś miałem nieprzyjemność skorzystać z kilku darmowych hositngów, bo nie posłuchałem innych, żeby nie korzystać z darmowych. Chyba, że potrzebujesz coś na chwilę wrzucić, co nie będzie linkowane i ogólnie nie przewidujesz przyszłości dla witryny, która się tam znajdzie.
×