Skocz do zawartości

UserMuser

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O UserMuser

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Utworzenie darmowych subdomen?

  Potrzebuję subdomeny, dlatego że piszę program automatyzujący pewne czynności w różnych serwisach. VPS mam i na nim pocztę. Aktualnie mam do serwera poczty przypisaną domenę .tk, lecz z niektórych serwisów przychodzi mail dopiero po jakichś kilkunastu minutach albo przy rejestracji w serwisach wypierają się obsługiwania darmowych domen tj. .tk .ml itd. z czego nie można zarejestrować konta. Najrozsądniej będzie chyba kupić kilka domen globalnych. Obadam jeszcze ten serwis dzięki wielkie za wspomnienie o nim! Dziękuję wam za odpowiedzi. //EDIT Serwis freedns.afraid.org jest strzałem w dziesiątkę! Bardzo dziękuję za pomoc w tym temacie !
 2. Utworzenie darmowych subdomen?

  Witam bardzo, Czy znacie może serwisy, które umożliwiają za darmo utworzenie subdomeny? Np cba.pl takie coś umożliwa np. example.cba.pl, ale chodzi o takie serwisy pod które będę mógł przypisać adres mojego serwera VPS do subdomeny. Dziękuję za pomoc. //W razie czego mam domenę z .tk, ale niestety niektóre serwisy przy rejestracji jej nie trawią a potrzebuję ich pod serwer poczty.
 3. Serwer pocztowy na VPS

  Moglibyście polecić jakieś inne serwery pocztowe, które są darmowe i pozwalają na stworzenie tych min. 1000 kont pocztowych? Najlepiej takie programy, które pozwalają na tworzenie kont np z pliku tak jak Zimbra lub z komend. Dzięki wielkie. Co myslicie o iredmail?
×