Skocz do zawartości

marekxbx

Firma
 • Zawartość

  862
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Wszystko napisane przez marekxbx

 1. [dyskusje] Hitme.pl

  Etitek odpisałem już wcześniej, ten wątek nie jest miejscem do wymieniania poglądów, szanuję Twoje zdanie dlatego się udzieliłem na forum Myślę, że telefonu do mnie nie miałeś, a w przyszłości zapraszam do kontaktu pod oficjalnym naszym numerem 021.
 2. [dyskusje] Hitme.pl

  Etitek, dziękuję za feedback. Tak jak w zgłoszeniu "nie migrujemy na testy " wychodzi, że źle się rozumieliście w zgłoszeniu. Nigdy nie jest za późno i zawsze możesz wątek dalej kontynuować. Odnośnie testów, to oczywiście dla naszych klientów tym bardziej dajemy możliwości aktywacji sobie niektórych naszych usług na okres testowy. Naszym celem zawsze było dostarczenie dla klientów jednakowych - najlepszych wypracowanych warunków i tak dla Ciebie zaproponowaliśmy - najlepsze możliwe opcje i najlepszy wybór :-) Dlatego, pomimo zasady Pareta, która akurat przy współdzielonym hostingu www nie ma aż takiego odzwierciedlenia, to rozwój dzięki temu infrastruktury u nas przekłada się na wszystkie nasze usługi. Kilkanaście szaf rack własnego sprzętu, w pełni własna infrastruktura, światłowody, łącza, pozwalają nam realizować usługi na najwyższym poziomie, gdzie wówczas zaczyna się zasada Pareta. U nas nie ma aż takiej dużej rozbieżności. Niebawem, przy aktualizacji sekcji "o nas", uchylimy rąbka tajemnicy o naszych zasobach Tomaszu, oczywiście ekonomia musi być na plus, dlatego tym bardziej każdy u nas ma odpowiednie warunki do danej usługi na tym samym poziomie. Zapewne też chciałeś powiedzieć, że czas poświęcony na małe usługi czasem jest większy niż przy jednej większej. To oczywiście prawda, jednak wierzymy, że zagwarantowanie wsparcia każdemu zgodnie z daną usługą owocuje w dalszej perspektywie możliwościami pewnej współpracy, dlatego często nadciągamy nasz czas i pomoc na korzyść dla klienta. Nie jesteśmy korporacją i możemy sobie na to pozwolić
 3. Serwer dedykowany i kilka VPSow

  Serwer dedykowany przy odpowiedniej konfiguracji i typie wirtualizacji poradzi sobie z kilkoma serwera vm. Musisz określić sobie tylko zapotrzebowanie obecnych serwerów vm na cpu/ram/pojemność/pasmo czy wystarczy. Zapraszam do kontaktu świadczymy też administrację na zewnątrz możemy pomóc w konfiguracji.
 4. [dyskusje] Hitme.pl

  Nie podpisał się Pan, jednak udało mi się szybko Pana sprawę namierzyć. Z Pana serwera była prowadzona wysyłka spamu, co miało dalsze konsekwencje. Nasz support od samego początku wspierał Pana w rozwiązaniu problemu. Support nie obsługuje zgłoszeń, które zawierają wyzwiska i obraźliwe słowa. Proszę kontynuować wątek z supportem, a nie poruszać na forum. MB.
 5. [dyskusje] Hitme.pl

  Etitek wywiązujemy się ze swoich zadań i administracji, cały czas przyświeca nam idea realizacji usług w parze z jakością. Zapraszam do kontaktu jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania.
 6. [dyskusje] Hitme.pl

  Nie mamy formy kontaktu sms... Tak jak powiedziałem w razie potrzeby proszę wysłać zgłoszenia w PW lub proszę o kontakt telefoniczny.
 7. [dyskusje] Hitme.pl

  Przemku skorzystaj z kontaktu telefonicznego to postaramy się zawsze przyspieszyć, na FB jeszcze nie prowadzimy wsparcia Zależy od tematu zgłoszenia i do kogo je kierowałeś zalecam kontakt telefoniczny, w razie potrzeby proszę w pw numery zgłoszeń.
 8. [dyskusje] Hitme.pl

  Nurgiel, masz pilny temat, możesz również dzwonić.
 9. Odpowiedź otrzymałeś 20min po zgłoszeniu. Dalsze informacje w zgłoszeniu. W razie dodatkowych pytań pisz w pw.
 10. Artu zalecamy zgłaszanie na support.
 11. VPS Windows 2017

  Tak mamy w ofercie VPSy z Windows 2008/2012/2016. Test jest możliwy na specjalnych warunkach.
 12. Migracja na tańszy serwer czy warto.

  Oczywiście, że może to mieć sens. Możemy spokojnie przygotować Ci duży serwer vps gdzie w razie potrzeby będziesz mógł szybko i elastycznie skalować jego możliwości a dzięki dużemu sprzętowego raidowi 10 z cachecade SSD uzyskasz dobry kompromis między pojemnością a wydajnością.
 13. Oferta na KVM SSD i Cloud VPS w oparciu o panel OnAPP i świetne możliwości wysłana w pw.
 14. Wiadomość wysłana na pw.w oparciu o filtracje SpamExpert.
 15. Tak, zgadza się. Tak samo będziesz miał z GoodRam Iridium PRO, niektórymi modelami Kingston do DC. Bezproblemowo działa z dyskami do DC Samsunga (SV, SM), Intela, Toshiby.
 16. [dyskusje] Hitme.pl

  Graczu, dzisiaj nie prowadzimy żadnych prac, jeżeli masz z czymś kłopot zapraszamy do kontaktu z supportem.
 17. Pomoc w wyborze.

  Weryfikowałeś ustawienia serwera vps czy też PostgreSQL? Warto również sprawdzić co powoduje takie ładowanie, jaki element odpowiada najdłużej, wówczas ocenić i zoptymalizować dodatkowe ustawienia.
 18. Dobry shared pod Prestę

  Dejwid zapraszam do kontaktu z nami, bywają dni, że ciężko się do nas dodzwonić bo telefony są oblegane. Na telefonach nie odpowiadają u nas marketingowcy tylko osoby z doświadczeniem dlatego te rozmowy czasem trwają. Pamiętaj, że nasz support działa niezależnie i nie jest obarczony telefonami dlatego działa bardzo sprawnie i odpowiada niezależnie od możliwości dodzwonienia się. Zapraszam do ponownego kontaktu jeżeli potrzebujesz porozmawiać a w pw wysłałem więcej informacji.
 19. [dyskusje] Hitme.pl

  Panowie nie ma się co martwić, rzecz jasna, że obsługa administracyjna serwerów jest dłuższa bo aktualizacje, konfiguracje trwają i nie zawsze jest to kilka minut, wszelkie sprawy pilne, gdy klient zgłosi oczywiście staramy się poza kolejnością realizować. W przypadku 1shot2kill sprawa została wyjaśniona, sprawa nie do końca była po naszej stronie bo zgłoszenie wisiało u resellera licencji cPanela, sama licencja odnowiła się automatycznie ale nie w terminie, wówczas na samym serwerze jest konieczność przeładowania klucza po stronie serwera, jeżeli w terminie wygasania licencji, sprawdzania nie była ona aktywna. Wszelkie informacje sam zainteresowany otrzymał.
 20. [dyskusje] Hitme.pl

  1shot2killz podeślij w pw nr zgłoszenia postaram się pomóc.
 21. hosting na kilka domen z ssl

  Sprawdź nasz hosting www https://hitme.pl/hosting-www/ a w razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.
 22. Hosting z portfelem z SMS

  Z pewnością warto również zobaczyć naszą ofertę: https://hitme.pl/hosting-www/ LiteSpeed Enterprise, ochrona SpamExpert, bazy danych na SSD, zmiana PHP dla każdej strony, transfer bez limitu. W panelu klienta znajdziesz też możliwość zasileń SMS z możliwością wydania linka dla wpłacających.
 23. Hosting pod kilka stron

  Sprawdź również naszą ofertę hostingu www https://hitme.pl/hosting-www/
×