Skocz do zawartości

pilot_kameleon

Użytkownicy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O pilot_kameleon

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Prestashop - nie wyświetlają się zdjęcia

  Dzięki za info: 1. Zmieniłem 2. .htaccess zawiera treść: Order deny,allow Deny from all plik defines.inc.php - zmieniony wg wskazówek. Niestety nadal nic się nie wyświetla - wydaje mi się, że zastosowałem się dokładnie do Twoich rad.
 2. Prestashop - nie wyświetlają się zdjęcia

  Rafiki, jak wspomniałem, jestem nowicjuszem, więc pozwolę sobie zapytać jak sprawdzić punkty 1-3 oraz "config/define.inc.php"? Presta 1.6.1.10 Miniaturki generowałem - nic to niestety nie dało.
 3. Prestashop - nie wyświetlają się zdjęcia

  Podaję link do sklepu: http://sklep.audiocave.pl/ Póki co nie ma tam za wiele odkryte - tylko tyle co potrzebowałem na etapie testowania.
 4. Witam serdecznie, jestem nowicjuszem w tematach tutaj poruszanych, niemniej jednak napotkałem na problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Może ktoś z Państwa będzie potrafił rozwiązać ten problem, albo doradzi kto może pomóc. Na serwerze Ehost stawiam sklep Prestashop. Wszystko przebiegało dobrze do momentu, kiedy zacząłem wrzucać zdjęcia produktów. Niestety w większości miejsc się one nie wyświetlają. Są załadowane, ale wyświetlają się jako znaki zapytania. Zdjęcia widoczne są tylko w koszyku i w menu. Przeglądało to kilka osób i nikt nie potrafi mi wyjaśnić, w czym jest problem. Pojawiła się sugestia, by przenieść wszystko na Zenboxa - co ma rozwiązać wszystkie moje problemy. Czy to dobra droga? A może są jakieś inne rozwiązania? Będę wdzięczny za jakiekolwiek odpowiedzi - bo te zdjęcia blokują dalszą pracę...
×