Skocz do zawartości

Serchio

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Serchio

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Dobre firmy hostingowe nie muszą się reklamować
 2. Na plus dla mintshost to przede wszystkim cena + sprzęt. Na minus: moje usługi są odcinane przez firewall przegowy, bo kilka razy dziennie mam ataki DDOS. Nie jestem w stanie stwierdzić czy ktoś atakuje bezpośrednio moje usługi, czy usługi tej firmy. Na tym forum widziałem jeszcze wpis innego użytkownika (http://www.webhostingtalk.pl/topic/55985-tunel-gre-pod-filtrowanie-pakietow/?do=findComment&comment=479965) z podobnym problemem. Minsthost nie oferuje ochrony przed DDOS'em, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Ja obecnie rezygnuję z minsthost i przechodzę do hosteam.pl (polecony przez kilku użytkowników, wychodzi trochę drożej: 230 zł ale w razie czego oferują oni ochronę przez DDOS'em).
 3. Wygląda na to, że mam podobny problem. Kilka razy dziennie serwer jest odcinany przez firewalla brzegowego (też mintshost) Zaczyna mnie denerwować możliwość robienia darmowych strestestów bez żadnej weryfikacji, że testowany serwer należy do osoby, która wykonuje takie stresstesty. Nie ma to jak umożliwić osobie trzeciej zrobienie DDOS'a na nieswoje usługi.
 4. Postanowiłem spróbować Atmana, ale przez przeoczenie nie zauważyłem, że nie świadczą usług dla klientów indywidualnych, więc problem sam się rozwiązał.
 5. Wydaje mi się, że 7TB wystarczy spokojnie. Na moim serwerze przy 3ch instancjach quake live i 16 slotach na każdym, przy obciążeniu w godzinach 8 rano do godziny 2 rano transfer miesięczny nie przekraczał 500 GB.
 6. Co prawda nie jest to reprezentatywny wynik, bo podaje ping jaki mam z północy Norwegii ale: - SDC: 71 ms - Atman: 66 ms Ludzie na serwerze, któy stał w Warszawie mieli zazwyczaj 10-15 ms (Ci z Warszawy). Obecnie mają po 23-27 ms (ale bardzo stabilny).
 7. Zostaję w takim razie przy SDC. Dzięki za odpowiedzi i pomoc.
 8. Cześć, Sprawdziłeś może ofertę SDC? Ja obecnie mam tam serwer pod quake live (kilka instancji) i serwer się praktycznie nudzi. Póki co wziąłem najtańszą opcję ECO z procesorem i3. W wyborze pomógł mi również 7-dniowy okres testowy za 30 zł, który nie zobowiązuje do niczego.
 9. atmana sprawdziłem jako pierwszego. Niestety 220 zł to cena przy umowie na 24 msc. Przy umowie na czas nieokreślony cena wynosi 250 zł
 10. Witam, Szukam serwera dedykowanego w Warszawie (chodzi głównie o ping) w konfiguracji: - procesor: min. i3-3220 - ram: 6-8 GB - łącze: min. 200 mbit - dysk: min. 10 GB, wątpię czy wyrwę dysk SSD w planowanej cenie - wystarczy mi jeden dysk Planowany budżet 200 zł brutto / msc z umową na czas nieokreślony. Próbowałem znaleźć coś sam, ale niestety bez skutku. Budżetu nie mogę już podnieść. Obecnie korzystam z usług SDC i jestem bardzo zadowolony, a jedyną solą w oku jest ping (łączę się z północy Norwegii: 72-76 ms obecnie). VPS odpada ponieważ przetestowałem już masę serwerów i nie dają sobie one rady z Quake Live (nawet KVM). Jeżeli nie znajdę nic z lepszym pingiem to prawdopodobnie zostanę przy SDC (mega stabilny serwer, chyba pierwszy raz w życiu) Byłbym również wdzięczny za podanie testowych adresów IP, jeżeli pojawi się jakakolwiek propozycja. Zdaję sobie sprawę na marne szanse znalezienia serwera w tej cenie w Warszawie, dlatego pytam tutaj. A nóż coś przeoczyłem szukając. Dziękuję za pomoc.
×