Skocz do zawartości

precell

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O precell

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Zainstalowałem DSM od Synology na zwykłym PC :-) Dla zainteresowanych jak to zrobiłem, szukajcie w sieci XPEnology NAS. Działa fajnie. Puki co w sieci lokalnej, jak się dorobię drugiego łącza może zrealizuje pomysł z pierwszego postu :-) Temat można zamknąć.
 2. Jeszcze jedno pytanie. Skrypt AVS potrzebuje odpowiedniej konfiguracji pod filmy. VPS jest odpowiednio skonfigurowany. Czy mój "magazyn" musi mieć taką samą konfigurację? Głównie chodzi konwersję filmów.
 3. Łatwa konfiguracja, niewygórowana cena :-) Zobaczę i co? Będę błagał dostawcę o podwyższenie pakietu? ;-) Jakie łącze? 100, 200, więcej mega? Piszcie.
 4. Witam szanownych użytkowników forum. Mam stronę z filmami 18+ na WordPress, chcę teraz przejść level wyżej, w tym celu kupiłem dedykowany skrypt pod tego typu działalność, mianowicie Adult Video Script. Stronę hostuję na VPS w biznes-host.pl. Problem w tym, że dyski u nich na VPS-ach, są dość ubogie. Więc wymyśliłem sobie, aby stworzyć własny serwer pod pliki video. I tu moje pytanie. Czy taki serwer NAS nadaje się pod taki magazyn plików? Jakiej konfiguracji bym potrzebował i przede wszystkim jakiego łącza internetowego? Czyli strona nadal by była na VPS, a filmy na moim prywatny serwerze.
×