Skocz do zawartości

duch4ever

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O duch4ever

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Klucz już jest na serwerze, nawet gdyby go nie było to ta opcja nie zadziała bo serwer ma wyłączone logowanie hasłem. Co zrobić kiedy mamy już klucz na serwerze i chcemy się zalogować? Ale nie kluczem id_rsa normalnie tylko kluczem GPG?
 2. Witam, mam konto hostingowe ze starym cpanelem (nazwa.pl), można tam wygenerować pary kluczy GPG lub załadować swój klucz publiczny i logować się po SSH tym kluczem tylko jak? Wygenerowałem sobie pary kluczy GPG na komputerze i załadowałem klucz publiczny w panelu i co dalej? Jak to powiązać z logowaniem po SSH? Ubuntu 17.04 x64. PS. Potrzebuje się tam zalogować raz na chwilę.
 3. Poczta z innego serwera (directadmin i MX)

  Czyli na VPS`ie mam dodać rekord dns PTR s55.hekko.pl i będzie działać? Chyba to za skomplikowane jak na mój rozumek.
 4. Poczta z innego serwera (directadmin i MX)

  Chyba rozumiem tylko że to serwer VPS, a ja chcę wysyłać pocztę z drugiego serwera wirtualnego na hekko więc chyba coś nie gra.
 5. Poczta z innego serwera (directadmin i MX)

  Wysłałem, nie dostaję żadnej zwrotki o błędzie. Wysyłałem z gmail'a testową wiadomość i nie doszła żadna.
 6. Poczta z innego serwera (directadmin i MX)

  Nie rozumiem, zrobiłem tak: Na VPS w strefie DNS zmieniłem rekord MX na s55.hekko.pl czyli serwer wirtualny i dodałem rekord SPF zgodnie z tym: https://panel.kylos.pl/knowledgebase/172/DirectAdmin--jak-ustawic-obsluge-poczty-przez-zewnetrzne-serwery-pocztowe.html Na serwerze wirtualnym hekko dodałem domenę i konto email. Efekt jest taki że maile mogę wysyłać ale żaden mail nie dochodzi.
 7. Poczta z innego serwera (directadmin i MX)

  Nom czytałem, nie wiem tylko co mam zrobić na tym serwerze wirtualnym. Mam tam dodać domenę domena.pl czy mail.domena.pl? Jak utworzyć konto email np poczta@domena.pl?
 8. Witam, mam serwer VPS z directadmin a na nim domenę i stronę www. Chciałbym aby poczta dla domeny była wysyłana z innego serwera (wirtualne konto z directadmin). I teraz pytanie amatora- jak? W panelu directadmin VPS w sekcji DNS dodałem rekord A mail.domena.com i IP serwera wirtualnego oraz MX mail.domena.pl. Na serwerze wirtualnym dodałem domenę domena.pl i utworzyłem konto email ale coś nie działa. Co robię źle? mail.domena.pl pinguje na na serwer wirtualny czyli ok.
×