Skocz do zawartości

klient8814

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O klient8814

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

807 wyświetleń profilu
 1. UWAGA nazwa.pl!

  Znów spam z adresów wielokrotnie zgłaszanych: ADS@ADS.com (ajb244.rev.netart.pl [77.55.235.244]) oraz kontakt@twojefinanse.info (aip61.rev.netart.pl [77.55.223.61]). A zatem tekst o dołożeniu "wszelkich starań, aby zgłoszona sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości" można sobie w buty włożyć.
 2. UWAGA nazwa.pl!

  Szanowni Państwo! Państwa wywód brzmi ładnie marketingowo, ale w zderzeniu z rzeczywistością okazuje się być PRowym bełkotem. Jest czwartkowe letnie popołudnie, niechybnie przechodzące w dość ciepły wieczór, zatem nie chce mi się głęboko szukać w archiwum poczty. Jednakowoż sztandarowym przykładem Waszej indolencji są maile z adresu ADS@ADS.com (Reply-To: odpowiedz@nowafirma.online). Spam zgłaszany pięciokrotnie w dniach 2 - 11 lipca.
 3. UWAGA nazwa.pl!

  I ponownie, wielokrotnie zgłaszany spam z adresu kontakt@ofertowy.host.
 4. UWAGA nazwa.pl!

  Ja mam do czynienia z firmą wyłącznie od strony otrzymywanego spamu. Nie otrzymuję go zbyt wiele, ale spokojnie mogę powiedzieć, że 99% pochodzi z serwerów nazwa.pl. Oczywiście zgłaszam sprawę do SpamCop, administratorzy nazwa.pl z pewnością otrzymują powiadomienia. Wielokrotnie pisałem też bezpośrednie maile. I co? I nic, mają to głęboko w poważaniu. Przejmują się tym mniej niż przedwczorajszą kupą. I widzę, że taki sam szacunek mają do swoich klientów. Ja mam jednak pewną przewagę: ode mnie nie dostają złamanego grosza. I z pewnością nigdy nie dostaną.
×