Skocz do zawartości

a_o

Użytkownicy
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez a_o

 1. Mądre inwestowanie

  Szukam obecnie sposobów na mądre inwestowanie. W co obecnie opłaca się inwestować pieniadze aby nie stracić?
 2. Czy pozycjonujecie swoje sklepy i jakie są efekty? Jaki odnotowujecie wzrost sprzedaży? z czyichś usług korzystacie?
 3. No właśnie, wiele osób twierdzi, że studiowanie lekko się zdewaulowało. Że w zasadzie to dyplom nie gwarantuje już tak jak kiedyś dobrej pracy, i świetlanej kariery. Jak to wygląda z waszego punktu widzenia - czy warto jeszcze studiować? Jeżeli tak, to jakie kierunki? Jakie są korzyści wynikające ze studiowania?
 4. wpływ linków na SEO

  Podpisuję się pod tym. Ale warto zdawać sobie sprawę z tego, że linki nie tylko dają wzorst, ale mogą również powodować spadki.
 5. Wiele zależy jeszcze od jakości linków, które jednak przydałoby się dostarczyć. Wielu młodych webmasterów często przegina z ilością linków, za co można dostać po łapkach od google. Czy sama jest się w stanie wypozycjonować? Zależy jeszcze na jaką frazę? Bo na te konkurencyjne, to nie ma raczej szans. Frazy niszowe, skadające się z wielu członów pewnie tak. Ps. Google coraz częściej wykorzystuje sieci nierunowe do prezentowania możliwie najlepszych wyników wyszukiwania. Poczytajcie sobie o BERT: https://seoinvest.pl/2019/10/30/bert-jakie-przyniesie-zmiany-w-algorytmie-wyszukiwania-google/
 6. Ile za banner na stronie?

  Pytanie czy jest sens inwestownaia w baner? Moim zdaniem nie, bo nie jest to element reklamy kontekstowej.
 7. Domeny funkcjonalne czy są gorsze?

  Wiadomo, że im dłuższa, skomplikowana nazwa, tym ich potencjał jest mniejszy.
 8. Studiowanie - za i przeciw

  No dobra, ale skoro w wykonywaniu wielu zawodów studia nie są potrzebne, więc po co mimo wszystko rekrutujesz osoby, które i tak nie wykorzystają swoich umiejętności zdobytych na studiach, w wykonywanej pracy? Pytam, bo chcę zrozumieć logikę takiego postępowania.
 9. Zadane zostało mi ostatnio pytanie, o to w jaki sposób ograniczyć kwestię związaną dostepem do stron internetowych w firmowej sieci internetowej. Ma to związek z tym, że wiele osób bumeluje, przegląda internet - zamiast pracować. Czy znacie może jakieś sposoby, aby to przeskoczyć? Sformalizować? Ograniczyć, filtrować? I jaki to będzie miało wpływ na efektywność pracy?
 10. Całkiem ciekawy pomysł. Chociaż znając życie, informacja, że to jest działanie psychologiczne szybko wypłynie. Pytanie czy to ma być jakiś program typu kontrola rodzicielska - a więc https://www.dobreprogramy.pl/Kontrola-rodzicielska,Programy,Windows,70.html A może coś bardziej specjalistycznergo, czyli narzędzia jakie tutaj zostały np opisane: https://itcenter.pl/2019/08/01/internet-pod-kontrola-wplyw-filtrowania-dostepu-do-tresci-na-efektywnosc-pracy-2/
 11. Nadzoruje, czytam wasze wypowiedzi. Dają mi do myślenia. Nie chciałbym iść w kierunku raportów, bo obawiam się, że nie miałbym czasu na ich weryfikacje. Odpowiedni nadzór. Najlepiej uciąć dostęp do pewnego wycinku internetu - i tyle. Np facebook wyciąć.
 12. Tak jak w temacie, oprogramowanie ma funkcjonowac w przychodni. Dlaczego działające w architekturze klient-serwer? Chodzi o możliwość dania udostępnienia pacjentom rejestracji online. Może ktoś przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć?
 13. Dobra dzięki, analizowałem temat i wygląda to sensownie.... Za 10 tys smsów zaproponowali mi stawkę w okolicach 10 gr za sztukę. W ramach tego miałbym wysyłkę, z nazwą nadawcy którą sam mógłbym zdefinować, określoną treścią którą też sam definiuję itd. Chyba dobrze?
 14. A jak to wygląda cennikowo? Bo na stronie nie ma wprost informacji na ten temat. Kolejna kwestia to skuteczność takiej reklamy. Czy nie jest odbierany jako nachalna forma reklamy, która zraża ludzi?
 15. certyfikat ssl

  Też właśnie bedę musiał wdrożyć certyfikat na stronę, która będzie pobierała dane osobowe od użytkowników. Możecie polecić coś w tym zakresie? W sensie jaki certyfikat i czy jego wybór ma znaczenie? Czy w każdej firmie hostingowej otrzymam to samo?
 16. Najlepiej jest dopytać sie o wycenę. Oraz przede wszystkim o to co wycena obejmuje. Nie masz się co spodziewać jakichś super hiper efektów jeśli na pozycjonowanie masz na przyklad 100 zł. Za te pieniadze wiele sie nie zrobi a usługa pozycjonowania co jak co ale jest o wiele droższa.
 17. Koszt pozycjonowania

  Dużo zależy od konkurencyjności frazy. Czasami dodać kilka linków i to w zasadzie wystarcza.
 18. W zasadzie to w specyfikacji danej oferty masz czarno na białym napisane, ile realnie można podpiąć domen. Czy są jakies limity w tym zakresie.
 19. Myślicie, że jest jakiś rynek na to aby kupować domeny po taniości które zawierają nazwy znanych osób aby je później odsprzedać z zyskiem? Pytanie, czy to jest legalne?
 20. CUPSELL.PL Pytanie..

  Pozwole sobie napisać w tym temacie aby nie zakladać kolejnego bo nie ma to większego sensu. Mianowicie zastanawiam się nad założeniem sklepu właśnie na takiej platformie. Mam kilka wlasnych autorskich pomysłów ale nie wykluczam,że chciałbym rowniez skorzystać z zasobów strony. Porównałem sobie ceny ale jest kilka innych sklepów które mają korzystniejsze ceny podstawowe niż cupsell. Mam na oku chociażby Selino.pl . Czy ktoś z Was może prowadził tam sklep i moze opisac swoje doświadczenia?
 21. Anchor w menu

  Algorytm nie lubi też JS w menu. Dlatego jeżeli takowy się pojawia, to lepiej "przeprogramować" to przy pomocy html/css. Chodzi o polepszenie widoczności.
 22. Jakich programów graficznych używacie?

  A do zrobienia filmiku animowanego + podkład lektorski. Jaki soft sprawdzi się najlepiej?
 23. Sprawdź sobie jeszcze https://faktury.nazwa.pl/ Lub INWO: https://inwo.pl/ Chociaż ta ostatnia opcja, czyli INWO jest wg mnie wygodniejsza, łatwiejsza w obsłudze. Pół min. zajmuje wystawienie faktury. Można przeszukiwać np po nazwa firmy. Załóż tam konto i przetstuj. Do 3 faktur w miesiącu usługa jest darmowa.
 24. Jaki skrypt pod sklep internetowy?

  Presta rzeczywiśćie jest dobra i stosunkowo lekka. Z moich obserwacji jednak wynika, że konfiguracja i ewentualne usuwanie błędów nastręcza wielu trudności dla kogoś kto nie siedzi w programowaniu na co dzień. Decydując się na presta czy magento warto więc mieć w obwodzie dostęp do jakiegoś programisty.
 25. Kupiłem gotowy skrypt na allegro. Wrzucałem dosyć ciekawe treści. Nie udało mi się przebić oglądalności 300 u. u. dziennie. Pewnie gdyby temat został podchwycony na facebooku to coś może by się ruszyło. Zarobki z adsesne były na poziomie 2-3 zł dziennie.
×