Skocz do zawartości

a_o

Użytkownicy
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O a_o

 • Ranga
  Czasami na forum

Ostatnio na profilu byli

2972 wyświetleń profilu
 1. Sam na stronie kategorii mam, tytuł kategorii H1, później listing produktów 40 produktów (obecnie) wszystkie nazwy produktów H2, później opis kategorii 3000 znaków+ i tam około 2-4 H2. Mam wrażenie że przez za dużą ilość H2 na stronie nie zasysa mi opisów kategorii.
 2. Mądre inwestowanie

  Szukam obecnie sposobów na mądre inwestowanie. W co obecnie opłaca się inwestować pieniadze aby nie stracić?
 3. Czy pozycjonujecie swoje sklepy i jakie są efekty? Jaki odnotowujecie wzrost sprzedaży? z czyichś usług korzystacie?
 4. wpływ linków na SEO

  Podpisuję się pod tym. Ale warto zdawać sobie sprawę z tego, że linki nie tylko dają wzorst, ale mogą również powodować spadki.
 5. Wiele zależy jeszcze od jakości linków, które jednak przydałoby się dostarczyć. Wielu młodych webmasterów często przegina z ilością linków, za co można dostać po łapkach od google. Czy sama jest się w stanie wypozycjonować? Zależy jeszcze na jaką frazę? Bo na te konkurencyjne, to nie ma raczej szans. Frazy niszowe, skadające się z wielu członów pewnie tak. Ps. Google coraz częściej wykorzystuje sieci nierunowe do prezentowania możliwie najlepszych wyników wyszukiwania. Poczytajcie sobie o BERT: https://seoinvest.pl/2019/10/30/bert-jakie-przyniesie-zmiany-w-algorytmie-wyszukiwania-google/
 6. Ile za banner na stronie?

  Pytanie czy jest sens inwestownaia w baner? Moim zdaniem nie, bo nie jest to element reklamy kontekstowej.
 7. Domeny funkcjonalne czy są gorsze?

  Wiadomo, że im dłuższa, skomplikowana nazwa, tym ich potencjał jest mniejszy.
 8. Studiowanie - za i przeciw

  No dobra, ale skoro w wykonywaniu wielu zawodów studia nie są potrzebne, więc po co mimo wszystko rekrutujesz osoby, które i tak nie wykorzystają swoich umiejętności zdobytych na studiach, w wykonywanej pracy? Pytam, bo chcę zrozumieć logikę takiego postępowania.
 9. No właśnie, wiele osób twierdzi, że studiowanie lekko się zdewaulowało. Że w zasadzie to dyplom nie gwarantuje już tak jak kiedyś dobrej pracy, i świetlanej kariery. Jak to wygląda z waszego punktu widzenia - czy warto jeszcze studiować? Jeżeli tak, to jakie kierunki? Jakie są korzyści wynikające ze studiowania?
 10. Całkiem ciekawy pomysł. Chociaż znając życie, informacja, że to jest działanie psychologiczne szybko wypłynie. Pytanie czy to ma być jakiś program typu kontrola rodzicielska - a więc https://www.dobreprogramy.pl/Kontrola-rodzicielska,Programy,Windows,70.html A może coś bardziej specjalistycznergo, czyli narzędzia jakie tutaj zostały np opisane: https://itcenter.pl/2019/08/01/internet-pod-kontrola-wplyw-filtrowania-dostepu-do-tresci-na-efektywnosc-pracy-2/
 11. Nadzoruje, czytam wasze wypowiedzi. Dają mi do myślenia. Nie chciałbym iść w kierunku raportów, bo obawiam się, że nie miałbym czasu na ich weryfikacje. Odpowiedni nadzór. Najlepiej uciąć dostęp do pewnego wycinku internetu - i tyle. Np facebook wyciąć.
 12. Zadane zostało mi ostatnio pytanie, o to w jaki sposób ograniczyć kwestię związaną dostepem do stron internetowych w firmowej sieci internetowej. Ma to związek z tym, że wiele osób bumeluje, przegląda internet - zamiast pracować. Czy znacie może jakieś sposoby, aby to przeskoczyć? Sformalizować? Ograniczyć, filtrować? I jaki to będzie miało wpływ na efektywność pracy?
 13. Tak jak w temacie, oprogramowanie ma funkcjonowac w przychodni. Dlaczego działające w architekturze klient-serwer? Chodzi o możliwość dania udostępnienia pacjentom rejestracji online. Może ktoś przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć?
 14. Dobra dzięki, analizowałem temat i wygląda to sensownie.... Za 10 tys smsów zaproponowali mi stawkę w okolicach 10 gr za sztukę. W ramach tego miałbym wysyłkę, z nazwą nadawcy którą sam mógłbym zdefinować, określoną treścią którą też sam definiuję itd. Chyba dobrze?
 15. A jak to wygląda cennikowo? Bo na stronie nie ma wprost informacji na ten temat. Kolejna kwestia to skuteczność takiej reklamy. Czy nie jest odbierany jako nachalna forma reklamy, która zraża ludzi?
×