Skocz do zawartości

a_o

Użytkownicy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O a_o

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Gdybym miał obstawiać, to wskazałbym raczej na serwer poczty przychodzącej, a więc po stronie odbiorcy jest problem. Raczej nie zakładam, że problem jest w samym skrypcie. Często jest tak, że admini poczty stosują różnego rodzaju algorytmy przechwytujące niechciane wiadomości, które nie trafiają do odbiorcy końcowego, pomimo, że trafić powinny. Co do zewnętrznego SMTP, to raczej sugerowałbym pozostanie przy własnymadresie mailowym sklepu, ale taką konfigurację, aby SMTP był np od wspomnianego wyżej freshmaila bądź innych dostawców usług pocztowych. Jest to do zrobienia.
 2. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Należałby po kolei sprawdzić rzeczy które mogą być zarzewiem problemów. Gdybym miał obstawiać, to problemem może być serwer SMTP - jego błędna konfiguracja bądź "spalony" adres IP z którego występuje wysyłka, Przy dużej ilości transakcji stosuje się zewnętrzne, komercyjne SMTP, które gwarantuje wysoki współczynnik docieralności maili. Jest sporo serwisów które oferują takie usługi np Freshmail - mają tam dobry stosunek ceny do jakości.
 3. Tak jak w temacie, oprogramowanie ma funkcjonowac w przychodni. Dlaczego działające w architekturze klient-serwer? Chodzi o możliwość dania udostępnienia pacjentom rejestracji online. Może ktoś przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć?
 4. Dobra dzięki, analizowałem temat i wygląda to sensownie.... Za 10 tys smsów zaproponowali mi stawkę w okolicach 10 gr za sztukę. W ramach tego miałbym wysyłkę, z nazwą nadawcy którą sam mógłbym zdefinować, określoną treścią którą też sam definiuję itd. Chyba dobrze?
 5. A jak to wygląda cennikowo? Bo na stronie nie ma wprost informacji na ten temat. Kolejna kwestia to skuteczność takiej reklamy. Czy nie jest odbierany jako nachalna forma reklamy, która zraża ludzi?
 6. certyfikat ssl

  Też właśnie bedę musiał wdrożyć certyfikat na stronę, która będzie pobierała dane osobowe od użytkowników. Możecie polecić coś w tym zakresie? W sensie jaki certyfikat i czy jego wybór ma znaczenie? Czy w każdej firmie hostingowej otrzymam to samo?
 7. Najlepiej jest dopytać sie o wycenę. Oraz przede wszystkim o to co wycena obejmuje. Nie masz się co spodziewać jakichś super hiper efektów jeśli na pozycjonowanie masz na przyklad 100 zł. Za te pieniadze wiele sie nie zrobi a usługa pozycjonowania co jak co ale jest o wiele droższa.
 8. Koszt pozycjonowania

  Dużo zależy od konkurencyjności frazy. Czasami dodać kilka linków i to w zasadzie wystarcza.
 9. W zasadzie to w specyfikacji danej oferty masz czarno na białym napisane, ile realnie można podpiąć domen. Czy są jakies limity w tym zakresie.
 10. CUPSELL.PL Pytanie..

  Pozwole sobie napisać w tym temacie aby nie zakladać kolejnego bo nie ma to większego sensu. Mianowicie zastanawiam się nad założeniem sklepu właśnie na takiej platformie. Mam kilka wlasnych autorskich pomysłów ale nie wykluczam,że chciałbym rowniez skorzystać z zasobów strony. Porównałem sobie ceny ale jest kilka innych sklepów które mają korzystniejsze ceny podstawowe niż cupsell. Mam na oku chociażby Selino.pl . Czy ktoś z Was może prowadził tam sklep i moze opisac swoje doświadczenia?
 11. Anchor w menu

  Algorytm nie lubi też JS w menu. Dlatego jeżeli takowy się pojawia, to lepiej "przeprogramować" to przy pomocy html/css. Chodzi o polepszenie widoczności.
 12. Jakich programów graficznych używacie?

  A do zrobienia filmiku animowanego + podkład lektorski. Jaki soft sprawdzi się najlepiej?
 13. Sprawdź sobie jeszcze https://faktury.nazwa.pl/ Lub INWO: https://inwo.pl/ Chociaż ta ostatnia opcja, czyli INWO jest wg mnie wygodniejsza, łatwiejsza w obsłudze. Pół min. zajmuje wystawienie faktury. Można przeszukiwać np po nazwa firmy. Załóż tam konto i przetstuj. Do 3 faktur w miesiącu usługa jest darmowa.
 14. Myślicie, że jest jakiś rynek na to aby kupować domeny po taniości które zawierają nazwy znanych osób aby je później odsprzedać z zyskiem? Pytanie, czy to jest legalne?
 15. Jaki skrypt pod sklep internetowy?

  Presta rzeczywiśćie jest dobra i stosunkowo lekka. Z moich obserwacji jednak wynika, że konfiguracja i ewentualne usuwanie błędów nastręcza wielu trudności dla kogoś kto nie siedzi w programowaniu na co dzień. Decydując się na presta czy magento warto więc mieć w obwodzie dostęp do jakiegoś programisty.
×