Skocz do zawartości

a_o

Użytkownicy
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O a_o

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

2347 wyświetleń profilu
 1. Skrypt sklepu internetowego

  Przetestuj Shoper mają przecież 14 dni za free. Są też inne rozwiązania, ale czasowo się nie wyrobisz.
 2. Skrypt sklepu internetowego

  Kluczowym pytaniem jest to, czy skrypt ma stać na Twoim serwerze czy bierzesz pod uwagę outsourcing usług zwiazanych s e-commerce. jedno i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Zwłaszcza, dla kogoś kto nie ma czasu na ogarnięcie tych wszystkich aktualizacji, napawdę błędów, konfigurację. Chciałby się skupić na sprzedaży.
 3. wpływ linków na SEO

  Podpisuję się pod tym. Ale warto zdawać sobie sprawę z tego, że linki nie tylko dają wzorst, ale mogą również powodować spadki.
 4. Wiele zależy jeszcze od jakości linków, które jednak przydałoby się dostarczyć. Wielu młodych webmasterów często przegina z ilością linków, za co można dostać po łapkach od google. Czy sama jest się w stanie wypozycjonować? Zależy jeszcze na jaką frazę? Bo na te konkurencyjne, to nie ma raczej szans. Frazy niszowe, skadające się z wielu członów pewnie tak. Ps. Google coraz częściej wykorzystuje sieci nierunowe do prezentowania możliwie najlepszych wyników wyszukiwania. Poczytajcie sobie o BERT: https://seoinvest.pl/2019/10/30/bert-jakie-przyniesie-zmiany-w-algorytmie-wyszukiwania-google/
 5. Ile za banner na stronie?

  Pytanie czy jest sens inwestownaia w baner? Moim zdaniem nie, bo nie jest to element reklamy kontekstowej.
 6. CTR - to nie wszystko. Czytaj zagraniczne blogi specjalistów ds. seo - oni ten temat dosyć dobrze opisują. Tutaj też masz opracowanie: programy.do/jak-mierzyc-skutecznosc-email-marketingu-w-erze-omnichannel/
 7. Domeny funkcjonalne czy są gorsze?

  Wiadomo, że im dłuższa, skomplikowana nazwa, tym ich potencjał jest mniejszy.
 8. Studiowanie - za i przeciw

  No dobra, ale skoro w wykonywaniu wielu zawodów studia nie są potrzebne, więc po co mimo wszystko rekrutujesz osoby, które i tak nie wykorzystają swoich umiejętności zdobytych na studiach, w wykonywanej pracy? Pytam, bo chcę zrozumieć logikę takiego postępowania.
 9. No właśnie, wiele osób twierdzi, że studiowanie lekko się zdewaulowało. Że w zasadzie to dyplom nie gwarantuje już tak jak kiedyś dobrej pracy, i świetlanej kariery. Jak to wygląda z waszego punktu widzenia - czy warto jeszcze studiować? Jeżeli tak, to jakie kierunki? Jakie są korzyści wynikające ze studiowania?
 10. Całkiem ciekawy pomysł. Chociaż znając życie, informacja, że to jest działanie psychologiczne szybko wypłynie. Pytanie czy to ma być jakiś program typu kontrola rodzicielska - a więc https://www.dobreprogramy.pl/Kontrola-rodzicielska,Programy,Windows,70.html A może coś bardziej specjalistycznergo, czyli narzędzia jakie tutaj zostały np opisane: https://itcenter.pl/2019/08/01/internet-pod-kontrola-wplyw-filtrowania-dostepu-do-tresci-na-efektywnosc-pracy-2/
 11. Nadzoruje, czytam wasze wypowiedzi. Dają mi do myślenia. Nie chciałbym iść w kierunku raportów, bo obawiam się, że nie miałbym czasu na ich weryfikacje. Odpowiedni nadzór. Najlepiej uciąć dostęp do pewnego wycinku internetu - i tyle. Np facebook wyciąć.
 12. Zadane zostało mi ostatnio pytanie, o to w jaki sposób ograniczyć kwestię związaną dostepem do stron internetowych w firmowej sieci internetowej. Ma to związek z tym, że wiele osób bumeluje, przegląda internet - zamiast pracować. Czy znacie może jakieś sposoby, aby to przeskoczyć? Sformalizować? Ograniczyć, filtrować? I jaki to będzie miało wpływ na efektywność pracy?
 13. Gdybym miał obstawiać, to wskazałbym raczej na serwer poczty przychodzącej, a więc po stronie odbiorcy jest problem. Raczej nie zakładam, że problem jest w samym skrypcie. Często jest tak, że admini poczty stosują różnego rodzaju algorytmy przechwytujące niechciane wiadomości, które nie trafiają do odbiorcy końcowego, pomimo, że trafić powinny. Co do zewnętrznego SMTP, to raczej sugerowałbym pozostanie przy własnymadresie mailowym sklepu, ale taką konfigurację, aby SMTP był np od wspomnianego wyżej freshmaila bądź innych dostawców usług pocztowych. Jest to do zrobienia.
 14. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Należałby po kolei sprawdzić rzeczy które mogą być zarzewiem problemów. Gdybym miał obstawiać, to problemem może być serwer SMTP - jego błędna konfiguracja bądź "spalony" adres IP z którego występuje wysyłka, Przy dużej ilości transakcji stosuje się zewnętrzne, komercyjne SMTP, które gwarantuje wysoki współczynnik docieralności maili. Jest sporo serwisów które oferują takie usługi np Freshmail - mają tam dobry stosunek ceny do jakości.
 15. Tak jak w temacie, oprogramowanie ma funkcjonowac w przychodni. Dlaczego działające w architekturze klient-serwer? Chodzi o możliwość dania udostępnienia pacjentom rejestracji online. Może ktoś przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć?
×