Skocz do zawartości

baderson

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

-9 Coś nie tak

1 obserwujący

O baderson

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. OK działa. Był tylko 1 błąd. <?php if(isset($_POST['submit'])){ $kod = $_POST['code']; $numer = 7255; $email = "twojmail@gmail.com"; if(empty($kod)) { echo "Wpisz kod!"; } else if(strlen($kod) < 8){ echo "Twoj kod jest za krotki"; } else { $fp = fopen("http://mintshost.pl/sms.php?kod=$kod&sms=$numer&email=$mail", "r"); $status = fread($fp, 2); if($status == "0") { echo "Bledny kod"; } else { echo "Poprawny kod"; } } } ?> <!DOCTYPE html> <html> <head> <title>Wyslij SMS</title> <meta charset="utf-8"> </head> <body> <h1> Wyslij sms o tresci <strong>KDW.MINTS</strong> pod numer 7255 i wpisz w poniższy formularz kod zwrotny. </h1> <form method="POST"> <label>Kod zwrotny:</label> <input name="code" type="text" maxlength="8"> <br /> <input name="submit" type="submit" value="Sprawdz kod!"> </form> </body> </html> <?php echo "Podziekuj autorowi chociaz jak zadziala!"; ?> Ok zrobiłem, bardzo mi pomógł kod l3szcza. Błąd jest tylko w 1 miejscu : $email = "twojmail@gmail.com"; zamiast tego ma być $mail = "twojmail@gmail.com"; I zadziała. Dziękuje raz jeszcze.
 2. kurde coś nie działa : /. Podczas używania tej funkcji wychodzi jakiś problem. WWW : http://cs-stalowawola.pl//index.php?/topic/1631-test/ Wchodzi problem taki : Ups! Coś poszło nie tak! Nie posiadasz uprawnień do użycia tej funkcji
 3. Witam. Chciałbym was poprosić o stworzenie formularza pod mintshost, miałby on wykonywać 2 działania. 1 - wysyła kod zwrotny na stronę minsta, 2 - wysyła prywatną wiadomość do użytkownika na forum (IPB) , a jeśli tego nie będzie się dało zrobić to wysyła email'a. API SMS: http://mintshost.pl/sms.php?kod="KODPODANY W SMS"&sms="NUMER SMS"&email="TWÓJ ADRES EMAIL" Kody błędów: 0 - Kod niepoprawny 1 - Kod poprawny 2 - email jest niepoprawny 3 - jedno z pól(sms, kod, email) jest puste Aktualnie potrafie zrobić zwykły formularz w html który wysyła wiadomość na emaila, proszę o pomoc.
 4. [opinie] ServerSite.eu

  Dogadałem się ServerSite.eu. Zostałem oczyszczony z zaległych opłat. Szczerze nie spodziewałem się tego z ich strony. Sądziłem że będę musiał to zapłacić. Lecz zachowali się bardzo profesjonalnie. I jeżeli miałbym polecić to właśnie ich. Szybko reagują. I za czasów jak miałem jeszcze serwer to dużo pomagali. Aczkolwiek mogli by dodać wzmiankę dla Klientów dotycząca długości serwera. I Ustawić w widocznym miejscu "Usuwanie Umowy/Usługi" ponieważ ja dotąd nie widzę tego nigdzie. Ale można wysłać do nich Ticekt'a i usuną usługę. Przepraszam za zamieszanie. Hosting Godny Uwagi !!
 5. [opinie] ServerSite.eu

  Jak anulować umowę albo skończyć dany serwis za usługę poprzez whcms ?
 6. [opinie] ServerSite.eu

  No dobra. Ale nie ma żadnej wzmianki w regulaminie o tym ze to Ja muszę zerwać umowę, oni to powinni sami mi zerwać. Też nigdzie nie pisze ze to jest umowa bezterminowa. Ja jako ich klient nie mogłem usunąć serwer ani nic z nim zrobić. Nie mam żadnych możliwości by wyłączyć ten serwer ani nic z nim zrobić. A w regulaminie pisze jasno.
 7. [opinie] ServerSite.eu

  tgx. pisałem do nich to nie odpowiadają. §3 Płatności 1. Za korzystanie z usług pobierana jest opłata za okres rozliczeniowy z góry. §4 Rozwiązanie umowy 3. W dniu rozwiązania umowy abonentowi zostaje wyłączony dostęp do usług a jego dane przechowywane na serwerze zostają trwale usunięte. W panelu nie mam dostępu rozwiązania umowy. Oni sami mi przedłużali umowy. Podejmowali za mnie decyzje ja nic nie mogłem zrobić, i nabijali mi koszty, a jak byk pisze w regulaminie ze za korzystanie z usługi pobierana jest oplata z góry. Ja z niczego nie korzystałem a i tak mam za coś płacić. Po 2 do firmy nie można się dodzwonić. Niemal ze nie mogę się dodzwonić do nich(podane 2 nr są). To nie idzie się wgl skontaktować z nimi. Odpowiada mi tylko maszynka na e@. I dodatkowo regulamin
 8. [opinie] ServerSite.eu

  Witam. Pół roku temu kupowałem u państwa serwer na 1 MIESIĄC. Zapłaciłem. po upływie miesiąca serwer się wyłączył a możliwości usunięcia go nie miałem więc stwierdziłem że sam się usunie. Dzisiaj patrze w email i mam powiadomienie od was. Wchodzę patrze a tu piszę ze mam do zapłaty 900 zl !!!. Korzystałem z waszych usług 1 miesiąc więc jakim prawem przedłużaliście mi serwer ? Nie było żadnej wzmianki o tym a ja jako wasz klient nie mogłem USUNĄĆ ten serwer. Teraz pytanie skoro nie korzystałem z waszych usług i nie mogłem nic zrobić tylko wy podejmowaliście decyzje za mnie a dostępu do maszyny nie miałem to mam teraz za coś płacić czy nie?
×