Skocz do zawartości

Stary90

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

3 obserwujących

O Stary90

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Error Tortoise SVN

  Byłby skłonny ktoś pomóc?
 2. Uwierzytelnienie dla repozytorium SVN

  Jest niestety bieda Po wejściu do każdego repozytorium mam http://************/websvn/listing.php I dając w Location websvn/listing.php blokuje mi wszystkie repozytoria podczas gdy ja chcę żeby zablokowało mi jedno, jak to teraz zrobić? Trzeba by iść do kolegi co mi to kodził w php, żeby to zmienił? Jak rozwiązać takie cuś? Jak daje index.php to mi nie blokuje w ogóle
 3. Uwierzytelnienie dla repozytorium SVN

  Ok udało mi się to zrobić, to działa tylko wtedy gdy daje http://******************/repo Jak zrobić żeby po wejściu na http://*********************** i kliknieciu na repo wyskakiwało okno uwierzytelnienia?
 4. Error Tortoise SVN

  Nie rozumiem za bardzo o co pytasz (Pierwszy raz mam do czynienia z SVN...)
 5. Uwierzytelnienie dla repozytorium SVN

  Dzięki za odp Zrobiłem jak w instrukcji i nadal nie wymaga hasła. <Location /var/lib/svn/repo> DAV svn SVNPath /var/lib/svn/repo AuthType Basic AuthName "abc" AuthUserFile /etc/apache2/nazwa Require valid-user </Location> I cholerstwo nie działa....
 6. Jest problem żeby ustawić uwierzytelnienie dla repozytoriów. Otóż udało mi się ustawić uwierzytelnienie dla całego svn, ale mam kłopot z ustanowieniem go dla poszczególnych repozytoriów. w /etc/websvn/apache.conf mam takie coś (...) Alias /XYZ /(ścieżka do XYZ) <Directory ścieżka do XYZ> DirectoryIndex listing.php Options FollowSymLinks Order allow, deny allow from all AuthType Basic AuthName "XYZ" AuthUserFile ..../dav_svn.passwd Require valid-user </Directory> Dlaczego nie chce to po wejściu w repozytorium wymagać loginu i hasła?
 7. Error Tortoise SVN

  Mam w mods-enabled na apache załączone dav_svn. Repo chcę dodac standardowo przez http, klikam na plik prawym klawiszem daje checkout wpisuje url etc. EDIT: mam załączone mod_dav_fs.so
 8. Error Tortoise SVN

  Witam, Mam skonfigurowany SVN i nie mogę połączyć się z tortoise do repozytoriów. Wyskakuje taki komunikat: Command from http://************, revision HEAD, Fully recursive, Externals included. Error: Unable to connect a repository at URL 'http://*************' Error: The OPTIONS response did not include the requested activity-collection-set; Error:this often means that the URL is not WebDAV -enabled Jak daję konkretny katalog w URL to mam takie coś Error: Redirect cycle detected for URL ..... Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi i jak to rozwiązać? Pozdrawiam
 9. Witam, Jak utworzyć dostęp userowi przez ftp oraz ssh? Szukałem na necie i w książce poświęconej apache, ale nie moglem nic sensownego znaleźć. Pomożecie?
 10. Tak, tak to userzy wrzucają zdjęcia. Serwer ma mielić zdjęcia i wypluwac url. Nie wiem za bardzo jak taki mechanizm zrobić... Chciałbym też dodać katalog w pliku index.html <- jak to zrobić?
 11. Dziękuję za odpowiedź! To ma być baza danych na zdjęcia, które ma je po prostu przechowywać. Wpadłem na pomysł, że chyba najsensowniej w tym momencie będzie postawienie zamiast Apache Cherokee (podobno jest lepszy). To ma być raczej prywatna usługa, Zdjęcia mają być udostępniane, ale nikt nie może ich pobierać.
 12. Witajcie, Mam następujący problem: Mam postawić serwer pod baze danych do przechowywania zdjęć oraz który ma pobierać zdjęcia i wypluwać ich url - dla domeny www, Dobrym pomysłem było by zrobienie tego na apache? Jest mi on w miarę dobrze znany. Jak Wy byście to atakowali?
×