Skocz do zawartości

krzysiek02

Użytkownicy
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez krzysiek02

 1. Webmail blokada

  Czy da się na ovh ustawić blokadę żeby nie otrzymywać wiadomości e-mail z rosyjskich domen? Jakiś rusek spamuje mi codziennie skrzynkę.
 2. Wycena strony

  Witam. Za ile według was może być warty mój hostnig zdjęć? Mam zablokowane konto adsense więc żadnych reklam tam nie mam a co za tym idzie nie zarabiam na niej nic. Na html też się nie znam więc za wszystkie poprawki jakie chciałbym wprowadzić np. konta premium musiałbym komuś zapłacić a to mi się trochę nie kalkuluje. I dlatego zastanawiam się czy jej się nie pozbyć. UU ok 300 w zależność od pozycji w google. Bywały okresy w których były skoki od 500 do 800. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany kupnem to niech wyślę ofertę na pw. Jeżeli będzie mi odpowiadał to się odezwę. Link do strony e-fotek.pl
 3. Formularz kontaktowy

  Witam Wiadomość które przychodzą mi z formularza kontaktowego nie posiadają polskich znaków. Kodowanie ustawione na UTF-8. Mógłby ktoś zerknąć? <?php /** * > */ $response=file_get_contents("https://www.google.com/recaptcha/api/siteverify?secret=6Lc_rlwUAAAAAOSGsmhwiOVjPCdLz1Vq3maNlb1M&response=".$_POST['g-recaptcha-response']."&remoteip=".$_SERVER['REMOTE_ADDR']); $responseKeys = json_decode($response,true); if(isset($_POST['email']) && isset($_POST["g-recaptcha-response"])) { if(intval($responseKeys["success"]) == 1) { $headers = 'From: ' . $_POST['email'] . "\r\n" . 'X-Mailer: PHP/' . phpversion(); mail($_POST['odbiorca'], "Formularz Kontaktowy LeveLine ".$_POST['imienazwisko'], $_POST['trescwiadomosci'], $headers); echo "Poprawnie wysłano email!"; header( "refresh:3;url=index.php" ); } else { echo "Błąd captcha!"; } } else { echo "Nie wypełniłeś pola ,nie jestem robotem"; header( "refresh:3;url=index.php" ); } ?>
 4. Nazwa dla firmy

  Witam. Macie może jakieś pomysły na nazwę dla firmy która zajmowałaby się malowaniem oznakowania poziomego magazynów, hal itp. Głownie obiekty zamknięte. Nazwa nie musi mieć w sobie nic związanego z malowaniem ani być w języku polski. Najważniejsze żeby była krótka i łatwa do wymówienia.
 5. Prezent na komunie

  Macie pomysł co można kupić dziecku (chłopakowi) na komunie? Ja zupełnie nie mam pojęcia. W dzisiejszych czasach dzieci w tym wieku mają już telefony, laptopy więc ciężko jest coś wybrać. Co Wy kupowaliście jako prezent? A może samochód zdalnie sterowany to byłby dobry pomysł na prezent?
 6. Witam. Szukam kogoś kto zrobi mi jakiś prosty panel do dodawania zdjęć na stronę.
 7. Pożyczka pod fakturę

  Zachowaj takie tekst dla siebie. Nie jestem tutaj od wczoraj.
 8. Pożyczka pod fakturę

  Witam. Zainwestowałem trochę pieniędzy w kilka zleceń a firmy spóźniają mi się z zapłatą faktur a szykują mi się kolejne zlecenia na które potrzebuję pieniądze. Korzystał ktoś z Was z takiej usługi jak branie pożyczki pod fakturę jeśli tak to z jakiej firmy. Głównie zależałoby mi na opinii firmy finiata ponieważ ona wyświetliła mi się w infakt. Nie ma tam jakiś ukrytych haczyków ?
 9. dostałem zgłoszenie abuse dotyczące serwera

  A dlaczego tak się dziwisz, że ją znalazłem?
 10. odszkodowanie

  Skoro chcesz zasięgnąć porady jakieś profesjonalnej kancelarii to dlaczego do jakiejś nie zadzwonisz tylko piszesz wątek na forum o webhostingu?
 11. dostałem zgłoszenie abuse dotyczące serwera

  "Sojeft" Kowal Michał 512 355 617
 12. Pieczątka firmowa

  Możecie polecić jakąś firmę albo stronę gdzie zamawialiście pieczątkę dla swojej firmy/
 13. [ZLECE] Formularz kontaktowy

  Dzięki ale nieaktualne już.
 14. Witam. Zlecę naprawę formularza kontaktowego na stronie. Problem polega na tym, że po kliknięciu wyślij wiadomość nie przychodzą mi wiadomości na pocztę.
 15. Sprzedam hosting zdjęć

  Oddam za 600zł. Jeżeli jest ktoś chętny proszę pisać na pw
 16. Sprzedam hosting zdjęć

  Witam. Sprzedam hosting zdjęć który znajduje się pod domeną e-fotek.pl . Nie mam pomysłu jak ją dalej rozwinąć. Z tego co się orientuje domena ma prawie 6 lat. Na stronie jest zarejestrowanych obecnie 2117 użytkowników. Nie był wysyłany do nich żaden mailing. Statystyki z google analytics. Cena 1000zł
 17. InFakt jednostka miar

  Witam. Gdzie w inFakt wybiera się Jm ? Przy wypełnianiu danych nie mam takiej rubryki ale po wydrukowaniu na fakturze jest taka rubryka.
 18. Pieczątka firmowa

  Jprl co Ty taki nadgorliwy jesteś? W każdym temacie w którym jest zawarte jakieś pytanie widzisz jakiś marketing szeptany? Jest to forum czy nie?
 19. Lenovo ideapad 100s

  Witam Opłaca się kupić używanego Lenovo ideapad 100s za około 500zł. Laptop ma 1 rok. Głównie potrzebny mi jest do przeglądania internetu jak jestem gdzieś na wyjazdach.
 20. Strona firmowa

  Witam, Potrzebowałbym prostą ale wyglądającą profesjonalnie stronę firmowa. Powinny się na niej znajdować takie informacje jak: Kontakt, Nasze realizacje, Klienci. Jakim budżetem musiałbym dysponować na wykonanie takiej strony? Więcej informacji udzielę na Pw.
 21. Zgłoszenie do prokuratury

  Zgłaszał ktoś zawiadomienie do prokuratury poprzez ePUAP ? Jeśli tak ile mniej więcej trzeba czekać na reakcje z ich strony ?
 22. Zgłoszenie do prokuratury

  Ok. Już myślałem, ze wszyscy pouciekali z tego forum
 23. Nazwa dla firmy

  To jest chyba jakaś płatna strona? Co sądzicie o nazwie Linemal?
×