Skocz do zawartości

PolskiHost.pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O PolskiHost.pl

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Green Hunter
 1. Panel serwerów gier

  Hej. jestem zainteresowany. Poproszę o demko na e.dexter[at]wp.pl .
 2. Proszę o zamówienie konta "slasar" zostanie ono aktywowane. Druga sprawa, na chwile obecną nasze uptime wynosi 99,9, dzięki SLA.
 3. Witam, mała informacja dla tych krzykaczy, którzy sądzą, że PolskiHost.net to tzw/ "krzak". Dane firmy: PolskiHost.net jest marką firmy GREEN HUNTER Krzysztof Fontasiewicz ul. Warszawska 66 82-300 Elbląg NIP: 578 266 06 28 REGON: 280345615
 4. Witam, jestem zainteresowany kupnem panelu klienta na potrzeby średniego hostingu. Mile widziana integracja z DotPay, Platnosci itp. oraz zależałoby mi również na dostępności kupna serwera poprzez SMS. Proszę o zamieszczanie ofert oraz swoich danych kontaktowych w temacie. POZDRAWIAM.
 5. NCGroup, Livenet.

  Od 400 pln nie zbiednienie, ale fakt, faktem, że źle robią... Wychodzi z tego, że to są naciągacze, dorabiający się na klientach z mniejszym budżetem, na utrzymanie swoich maszyn. itd.
 6. NCGroup, Livenet.

  A Wy jak dług czekaliście na uruchomienie serwera dedykowanego?
 7. NCGroup, Livenet.

  Panowie spróbujcie może na ten numer, znalazłem go na stronie NC Group. Numer telefonu alarmowego: 0 507 009 099 ( Tylko zgłoszenia awarii )
 8. NCGroup, Livenet.

  To jest firma z długimi latami stażu? Niby tak... Lecz się tak nie zachowują....! W ubiegły poniedziałek wykonany został przelew za usługę dedykowaną, a do dnia dzisiejszego nie został uruchomiony mój serwer. Od dwóch dni staram się dodzwonić na infolinię, ale niestety zero odbioru z ich strony. Ludzie zacznijcie się tak zachowywać, jak piszecie o sobie na swoich stronach, a będzie dobrze.
 9. [Opinie] PolskiHost.pl

  PolskiHost.pl - Usługi Hostingowe Elbląska firma Green Hunter zaprasza do korzystania z usług hostingowych PolskiHost.pl . W naszej ofercie znajdziecie serwery WWW oraz konta reseller. Obsługujemy płatności SMS'owe oraz standardowe przelewy, wszystko jest zintegrowane z systemem Dot Pay. Na samym starcie firmy zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI! Serwer WWW na ROK za jedyne 11,08 pln!
 10. PolskiHost.pl

  PolskiHost.pl - Usługi Hostingowe Elblądzka firma Green Hunter zaprasza do korzystania z usług hostingowych PolskiHost.pl . W naszej ofercie znajdziecie serwery WWW oraz konta reseller. Obsługujemy płatności SMS'owe oraz standardowe przelewy, wszystko jest zintegrowane z systemem Dot Pay. Na samym starcie firmy zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI! Serwer WWW na ROK za jedyne 11,08 pln!
×