Skocz do zawartości

Slotex.pl

Firma
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Slotex.pl

 • Ranga
  Często na forum

Informacje osobiste

 • Firma
  Slotex.pl Wojciech Olanin

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://slotex.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Rybnik
 1. Hosting bez podawania peselu

  U nas możesz zamówić domenę bez podawania numeru PESEL, zapraszam do kontaktu. @l3szcz Nie jest prawdą, że domeny .PL nie można zamówić bez podawania numeru PESEL. Registry NASK/DNS.PL nie wymaga takich danych od partnerów, to tylko własna polityka danego partnera. Wiele firm hostingowych korzysta z resellera HRD.pl, który przyjął sobie w polityce, że wymaga numeru PESEL, więc i u firm korzystających z niego jest to wymagane.
 2. Home i co dalej?

  Dzień dobry, Chętnie zaoferujemy Ci usługę hostingu www wraz z wykonaniem migracji www i poczty (za darmo w cenie usługi hostingowej). Z przeniesieniem domeny również nie będzie problemu. Nasz hosting bazuje o dyski SSD (wkrótce przechodzimy na NVMe), udostępniamy też darmowe certyfikaty SSL Let's Encrypt. Wszystkie serwery w Polsce. Szczegóły i parametry naszych pakietów możesz sprawdzić na naszej stronie, a po więcej informacji zapraszam do kontaktu - kontakt@slotex.pl. Pozdrawiamy!
 3. Szukam hostingu VPS z SMS API

  Zapraszam do kontaktu z firmą Slotex.pl - https://slotex.pl/kontakt Oferujemy wirtualną skarbonkę, umożliwiamy płatności SMS i udostępniamy do nich API. Do skarbonki trafia kwota taka jaką otrzymujemy od operatorów płatności, tj. 50% kwoty netto wysłanej wiadomości SMS. Mamy w naszej ofercie domeny, możemy zaoferować serwery VPS oraz serwery dedykowane - wszystko np. za SMS. Z mojej strony mogę powiedzieć tyle, że mieliśmy klientów, którzy decydowali się na serwery dedykowane i płacili za nie za pomocą SMS czy też przez API.
 4. Serwer dedykowany dla Biznesu

  dellos, wysłaliśmy prywatną wiadomość.
 5. Najlepszy tani hosting?

  Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą hostingu WWW opartą o dyski SSD - https://slotex.pl/oferta/hosting-www Pakiet Basic z powierzchnią 5 GB za 49,90 zł netto/rok powinien w zupełności wystarczyć pod wordpressa, forum oraz zdjęcia. Z przeniesieniem domeny .eu do nas lub zakupem nowych domen również nie będzie problemu. Po więcej szczegółów zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami - https://slotex.pl/kontakt
 6. Hosting dla 2-3 stron z dobrą pocztą

  Witam, zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą hostingu WWW - https://slotex.pl/oferta/hosting-www Pakiet STANDARD w cenie 99,90 zł netto/rok powinien być dla Pana odpowiedni. To co wyróżnia naszą ofertę to stosowanie szybkich dysków SSD pod całą usługę hostingową. Zależy Panu przede wszystkim na wysokiej dostarczalności wiadomości e-mail co możemy zagwarantować. W pakiecie tym domyślny dzienny limit wysyłanych wiadomości e-mail wynosi 500. Nasze skrzynki w wynikach mail-tester.com mają 10/10 punktów. Obsługujemy m.in. rekord SPF, DMARC. Filtrujemy zarówno pocztę przychodzącą jak i wychodzącą, dzięki czemu jest mniejsze prawdopodobieństwo dostania się na RBL, ponadto stale weryfikujemy, czy nasze adresy IP dla poczty wychodzącej nie znajdują się na takich listach. Dodam, że możemy Panu za darmo przenieść zawartość skrzynek od obecnego operatora do nas. W razie pytań oraz uzyskania szczegółów zachęcam do bezpośredniego kontaktu z nami - https://slotex.pl/kontakt
 7. Zamiennik 1&1 - z edytorem online

  Witam, może zainteresuje Pana oferta hostingu www naszej firmy - https://slotex.pl/oferta/hosting-www Dodam, że od niedawna udostępniamy kreator stron www gratis do hostingu, czyli właśnie narzędzie, dzięki któremu osoby bez specjalnej wiedzy i umiejętności technicznych powinny sobie poradzić z utworzeniem swojej strony internetowej oraz jej edycją. Wszystko robi się przez przeglądarkę za pomocą interaktywnego edytora. W kreatorze jest ponad 250 szablonów z różnych kategorii tematycznych do wyboru. Pomożemy również w przeniesieniu domeny do nas, aby adres strony pozostał taki jak ma Pan obecnie, czyli nazwa_firmy.pl. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z nami - https://slotex.pl/kontakt wszystko wyjaśnimy, odpowiemy na szczegółowe pytania oraz doradzimy w sprawach migracji.
 8. [wirtualny]strona-wizytówka

  Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą hostingu www - https://slotex.pl/oferta/hosting-www Pakiet Basic powinien w zupełności wystarczyć. Do jutra trwa promocja, dzięki której możesz kupić wybrany pakiet na rok za połowę ceny, podając przy składaniu zamówienia kod rabatowy: WWW-TANIEJ Dodam, że konta wyposażone są w WAF (Web Application Firewall), który może być istotny, szczególnie w przypadku stosowania skryptów typu Wordpress. Jeżeli pojawi się jakaś podatność, a klient nie zdąży samodzielnie dokonać aktualizacji, WAF może ochronić przed ewentualnymi skutkami takiego ataku. Hosting WWW działa na serwerach w polskiej lokalizacji. Używamy wyłącznie dysków SSD zarówno pod pliki jak i bazy danych. Duży wybór kanałów płatności: SMS, IVR, przelewy online, karta płatnicza, PayPal, paysafecard.
 9. Sprawdzony, bezpieczny hosting pod wordpressa

  Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą hostingu www - https://slotex.pl/oferta/hosting-www Pakiet Basic powinien w zupełności wystarczyć. Dodam, że konta wyposażone są w WAF (Web Application Firewall), który może być istotny, szczególnie w przypadku stosowania skryptów typu Wordpress. Jeżeli pojawi się jakaś podatność, a klient nie zdąży samodzielnie dokonać aktualizacji, WAF może ochronić przed ewentualnymi skutkami takiego ataku.
 10. Zlęcę wykonanie shoutcast

  Może zainteresuje Cię nasza oferta out-of-the-box - https://slotex.pl/ Cały pakiet - Serwer SHOUTcast 2, system E-RDS oraz Auto DJ możesz zakupić już od 12,50 zł/m-c, to taniej niż nie jeden serwer VPS, a przy tym otrzymujesz zarządzanie wszystkim przez prosty i przejrzysty panel.
 11. [Dyskusje] Slotex.pl

  Po kilku miesiącach od naszego ostatniego wpisu jak obiecywaliśmy, że pracujemy nad nową stroną, tak też się stało. Z przyjemnością informujemy, że nasza nowa strona jest już dostępna od kilku dni - https://slotex.pl/ Zachęcamy do odwiedzenia nas.
 12. Hosting z portfelem z SMS

  Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - https://slotex.pl/oferta,www.html Serwery działają wyłącznie na dyskach SSD, a więc są na nich umieszczone zarówno pliki strony jak i bazy danych. Najmniejszy pakiet "Basic" ma parametry takie jak szukasz - 5 GB pojemności, 50 GB transferu miesięcznie, ilość baz danych oraz podpiętych domen/subdomen bez limitu. Oferujemy płatności online (Tpay), PayPal, paysafecard, SMS, IVR oraz mamy wirtualny portfel.
 13. Hosting www do 50 zł

  Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - https://slotex.pl/oferta,www.html Serwery działają wyłącznie na dyskach SSD, a więc są na nich umieszczone zarówno pliki strony jak i bazy danych. Oferujemy płatności online (Tpay), PayPal, paysafecard, SMS, IVR oraz mamy wirtualny portfel. Nie będzie żadnego problemu ze zmianą pakietu na wyższy w przyszłości.
 14. szukam hostingu www

  Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - https://slotex.pl/oferta,www.html
 15. Hosting z opłata miesięczną

  Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą hostingu stron WWW na dyskach SSD - https://slotex.pl/oferta,www.html Cena za najtańszy pakiet to 9,90 zł miesięcznie, przy płatności rocznej jest rabat ponad 50%, czyli cena serwera to 49,90 zł Oferujemy wiele kanałów płatności - SMS, IVR, paysafecard, PayPal, karta kredytowa, przelew online (Tpay.com). Dodam, że w przypadku płatności SMS, dostajesz u nas obecnie 100% kwoty netto wiadomości SMS (a nie tak jak u większości połowę tej kwoty), czyli wysyłasz wiadomość SMS za np. 10,00 zł netto i możesz kupić u nas usługę, która kosztuje 10,00 zł.
×