Skocz do zawartości

Jakub Król (Amidamaru6669)

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Jakub Król (Amidamaru6669)

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  The First Path
 • Imię
  Jakub
 • Nazwisko
  Król
 1. [Ankieta] Usługa automatycznej kopii zapasowej dla ochrony stron

  Hej, Po pierwsze wybaczcie, nie miałem ustawionego info o odpowiedziach - już mam @devon - Tak, dokładnie. Ma to wyglądać bardzo podobnie. Efekt jest niemal identyczny, natomiast chcemy się różnić sposobem, w jaki można być powiadamianym, porównywać, szybko znajdywać momenty w których mogły się pojawić niekorzystne zmiany. Do tego szybkie skanowanie w poszukiwaniu exploitów (to póki co plan) ma uzupełnić całość. Czas pokaże, czy okażemy się ciekawą alternatywą @SiXwishlist - Dzięki za opinię Myślę, że po prostu usługa nie jest skierowana do Ciebie. Żeby było jasna - ja sam przede wszystkim chcę skorzystać z takiej usługi. Wzięło się to z ostatnich ataków na WP - mamy mnóstwo zleceń na przywrócenie działających wersji - backupy z serwerów nie dają rady (z powodów które tutaj podajesz, są oczywiste), a z zewnętrznych usług często są pomieszane i ciężko znaleźć moment gdzie coś się faktycznie zepsuło. Stąd potrzeba czegoś co pokazuje jasno zmiany w każdym pojedynczym pliku, jak i globalnie oraz pozwala przywrócić odpowiednią kopię Pozdrawiam.
 2. Hej, mam małą prośbę o uzupełnienie krótkiej ankiety Tworzymy od jakiegoś czasu rozwiązanie, które ma ułatwić tworzenie zautomatyzowanych kopii bezpieczeństwa stron/aplikacji WWW, ich porównywanie i odzyskiwanie. Pomysł wziął się oczywiście z tego, że sami często czegoś takiego potrzebujemy, wiadomo, czasami coś się zepsuje, zawirusuje... Chcemy mieć "automatyczną pewność", że w razie czego można szybko zauważyć skąd się wziął fail i przywrócić stronę do odpowiedniego momentu. Tyle tytułem długiego wstępu Jako osoby związane z hostingiem/serwerami, zarówno od strony bycia usługodawcami, usługobiorcami, adminami itp, operujecie często dużą ilością stron, tym bardziej Wasz głos jest dla nas cenny, dzięki za każde info Link do ankiety: https://jakubkrol.typeform.com/to/iKJRJf Pozdrawiam.
 3. [wirutalne] Wybór konta WWW :)

  @Marek607 - jak pisałem: przyda się szybka odpowiedź, ale nie jest najważniejsza - myślę, że sobie poradzę @wood: Ale widzę, że kei jest naprawdę drogi.. A sprawę wyjaśniłem sobie linuxpl.com i zapewnili mnie o tym, że był to błąd anieżeli "sprzedanie kogoś". Doastanę umowę od nich + moja podstrona o prawach autorskich + prawo = to jest po mojej stronie i jednak myślę, że wystarczy. Zrobiłem tak, że zobaczyłem strony stojące na ich serwerach: działają stabilnie i szybko. I najchętniej wybrałbym okres testowy, ALE: 1. Brak czasu na to... 2. Słyszałem, że wiele firm ma osobne serwery na testy - daje to nieprawdziwy wynik 3. Nie każda firma daje szybki okres testowy
 4. [wirutalne] Wybór konta WWW :)

  @wood - przekonałeś mnie Tylko dlaczego napisałeś: czy kei jest lepsze? To ma być poważny projekt i nie chcę niespodzianek
 5. [wirutalne] Wybór konta WWW :)

  @MZone Group - dziękuje bardzo za ofertę Zaraz poczytam.. Dodam tylko, ze przedstawiłem sprawne jasno wobec linuxpl.com, ich odpowiedź jest następująca: Z tego rozumiem, że był to po prostu błąd... Przeczytam dokładnie ich politykę prywatności itd... Jeżeli uznam ich za bezpieczny serwer - chyba wybiorę ich serwer.
 6. [wirutalne] Wybór konta WWW :)

  @N3T5kY - tak, tak, zapoznałem się z ofertami i wszystkie 3 serwery mają Tylko przeglądając Wasze oferty właśnie zauważyłem, że zapomniałem o nim napisać...
 7. [wirutalne] Wybór konta WWW :)

  Tak niestety czytałem ;/ Że świetny serwer, ale były wycieki danych, które po prostu sprzedano innej osobie...
 8. [wirutalne] Wybór konta WWW :)

  Super, dziękuję bardzo za szybką odpowiedź - jest to oczywiście plus, bo myślę, że przełoży się to na bezproblemowy kontakt. @hekko - bardzo ciekawe parametry i opis dosyć indywidualny, zaraz zapoznam się z ofertą @ViPower - zapoznam się z ofertą. Jeżeli chodzi domenę, to tak jak pisałem - nie jest bardzo ważna, ponieważ i tak używam PPD. @N3T5kY - też już patrzę! Czekam jeszcze na opinie Użytkowników @edit: Zapomniałem dodać: MUSI być włączona możliwość używania CRONa!
 9. [wirutalne] Wybór konta WWW :)

  Witam serdecznie, mam pytanie do Was, szanowni Użytkownicy forum Chcę zakupić serwer wirtualny pod pewien autorski serwis, który niedługo chciałbym otworzyć. Mam konto na 8p i myślę, że będzie dobrym porównaniem: chciałbym żeby był to możliwie tak dobry hosting, jak 8p, oprócz jego dwóch wad: czasami zbyt dużymi ograniczeniami (zapytanie SQL, czy CPU) oraz 500 Server Internal Error, który zdarza się mu stosunkowo bardzo często. Oprócz tego jest idealnie i potraktuję go jako wzór. Co jest dla mnie najważniejsze? - Szybkość działania - Brak błędów... - Brak dużych ograniczeń - Cena - nie jest priorytetem, ale nie zapłacę kasy z "kosmosu" - Prywatność - niedopuszczalnym jest, aby jakiekolwiek pliki lub części bazy danych wyciekły poza serwis, gdyż jest to skrypt autorski, a dane Klientów nie mogą zostać udostępnione. To niestety słyszałem o linuxpl.com, czy jest to prawda? - Transfer/m. nie musi być duży: 5GB miesięcznie powinno całkowicie starczyć Docenię też - Własny, stały adres IP serwera - CPanel - Dobry kontakt, jak w 8p - bezpieczeństwo serwera - System statystyk (jak. np świetny system AWstats zastosowany w 8p) - Dodatkowo domena .pl gratis? Czemu nei, ale jeżeli dostarczana razem z kodem authinfo. Potraktuję to tylko jako drobny plus Na razie mam kilka ofert, które mnie przekonują - http://hostit.pl/serwery/ - oferta Standard - http://linuxpl.com - oferta w2gb - http://www.netlook.pl/ - którakolwiek oferta (różnią się chyba tylko pojemnością i transferem) - http://www.vel.pl - średnio mnie przekonuje (Mambo/Joomla o_O)... Ew. pierwsza oferta. - http://www.ehost.pl/ - oferta MINI lub STANDARD - http://www.netarteria.pl/serwery/hosting - oferta.. może Standard? - http://www.abajt.pl/hosting.htm - oferta w2gb Ale jestem jak najbardziej otwarty na inne propozycje Więc jeżeli macie propozycje i możecie pomóc: będę bardzo wdzięczny! Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie, Jakub Król (Amidamaru6669)
×