Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Dzięki za przydatne info. Faktycznie są to jakieś crawlery, ale przesadzają z ilością wizyt w porównaniu do innych więc niech gniją w firewall'u.
 3. Dzisiaj
 4. duża ilość wizyt z ip Hetznera

  Możesz sobie wejść na abuseipdb.com gdzie bez problemów możesz sprawdzić oba adresy i czy występują jakieś wcześniejsze zgłoszenia.
 5. Blog marketingowy

  Proszę o ocenę nowej kolorystyki bloga: https://brandbay.pl/blog/. Jakie UX rozwiązania wg Was by się jeszcze przydały?
 6. Możesz sprawdzić serwery starter.16, jest tutaj klika wariantów dyskowych - HDD (2x2TB) po 159 lub SSD (2x240GB) po 169. https://dataspace.pl/serwery-dedykowane/linia-core/starter-16-sata/ https://dataspace.pl/serwery-dedykowane/linia-core/starter-16-ssd/ Jest też wersja doposażona o 2x 512 NVMe, za dopłatą 80 zł. Jeżeli chodzi o wirtualizację, nie ma żadnego problemu, dostajesz czysty serwer, na którym możesz instalować co chcesz. Łącze, które oferujemy to symetryczne 1 Gb/s. Odnosząc się do Twojego budżetu, można pokusić się o dwie sztuki i zrobić klaster.
 7. Cześć! Ostatnio mam sporą liczbę wizyt (powyżej 30k dziennie) z ip należących do serwerowni Hetznera: 95.216.157.232 46.4.58.91 Wie ktoś czy za tym są jakieś usługi schowane (np. indeksacje) czy to jakiś śmieciowy ruch? Pozdrawiam!
 8. Wczoraj
 9. Strona na darmowym hostingu i bez linku ma szanse się pojawić w google (ale lepiej choćby dodać ją do indeksowania google) Tak można stworzyć ciekawą stronę. ale pewnie prędzej, czy później dojdziesz do wniosku, że może być potrzeba jej pozycjonowania. Brak pieniędzy jak najbardziej można nadrobić zapałem, jeżeli będzie wystarczająco dobra to może coś osiągnąć.
 10. Przechwytywane Domeny

  Bardzo często tak jest, że 1 przejmujący domenę ją sprzedaje. Są dostępne narzędzia pozwalające sprawdzić domeny, które niedawno nie zostały przedłużone - takie da się zarejestrować. Przechwycenie domeny i rejestracja za 1zł jest możliwa - aczkolwiek, raczej nie ma co liczyć, że się znajdzie jakąś wartościową domenę (jest sporo takich sobie nazw, które zapewne nigdy nie były użyte, ale komuś mogą się przydać). Są też narzędzia wyszukujące kończące się domeny, ale lista jest tak długa, że znalezienie tam 1, której właściciel nie przedłuży to kwestia wielu godzin spisywania i później próby rejestracji. Mnie swego czasu bawił/wkurzył jakiś "pseudo domeniarz", który wychwycił moją domenę, której jeszcze do niczego nie używałem i chciał za nią 3k (było na niej 0 ruchu) - ja ją kupiłem za 1zł i nie przedłużyłem (chciałem przenieść gdzieś indziej, ale było to wtedy problematyczne i się spóźniłem z formalnościami). Oczywiście dla mnie nie była warta nawet 200zł..., więc jej nie kupiłem, w najgorszym wypadku uznałem, że kupię kiedyś jakąś podobną - jak zacznie mi być potrzebna/będę mieć coś wartościowego do opublikowania na niej. Poczekałem z 2 lat-a i odzyskałem domenę, rejestrując ją ponownie (aczkolwiek nie za 1zł, bo potem przedłużenia są sporo droższe niż u konkurencji).
 11. Mam problem z wyborem hostingu ktory zapewni mi mozliwosc wirtualizacji na serwerze dedykowanym. Glownie zalezy mi na tym, zeby to byl wlasny system (mam licencje na Windows Server 2k19) oraz mial wlaczana opcje wirtualizacji (hyper-v / docker). Nielimitowany transfer oraz lacze 1Gbps Budzet okolo 400 PLN/ MIES
 12. Możesz mieć 2 serwisy na 1 ip. Wg mnie google wykryje, że to jest na 1 ip, ale nie wiadomo czy i jakikolwiek ma to wpływ - znajdziesz głosy, że żaden, ale że spory także. Jak nie masz wyraźnego powodu to raczej bym odradzał cloudflare - raczej wydłuży czas wyświetlenia strony, google rozpozna, że to z cloudflare. 2 ip można mieć na 1 serwerze. PS1. Wg. mnie to takie wzajemne linkowanie albo niewiele da albo nic. SEO się robi inaczej. PS2. Jak je nawzajem połączysz linkami to przestaną być niezależne.
 13. [sprzedam] Reflinki.pl od 1 zł

  Reflinki.pl Zapraszam na aukcję: Reflinki.pl (link referencyjny) służy do zapraszania kolejnych osób do programu, gry itp. W zależności od serwisu, za każdą zaproszoną osobę otrzymujemy określone profity. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2470443/
 14. Ja korzystałam z usług firmy Softi. Profesjonalne podejście do klienta oraz pomysłowe i oryginalne grafiki.
 15. Ostatni tydzień
 16. Sprzedam domenę softwarepatch.pl. Może być sama domena lub cały serwis z istniejącym layoutem i tekstami. Obecne statystyki: DR: 30 UR: 31, TF Root: 33, URL TF: 42, CF: 31, Referring domains (majestic): 742. Oferty proszę wysyłać na priv.
 17. Wymagania: Windows Serwer 2012, 6 rdzeni, 50GB RAM, SQL serwer na 5 instancji może być WEB, RAID 2x SSD 1T, 50x RDP, transfer na dobę +/- 200GB, cena roczna
 18. Minelo sporo czasu, ale zlecenie nadal otwarte jako ze nie mialem czasu wczesniej zeby sie tym zajac. Podbijam !
 19. Jestem od roku na dhosting po przesiadce z nazwy i bardzo sobie chwalę
 20. Dzień dobry, zakładam hosting zdjęć i od kilku tygodni męczę się z systemem drag & drop. Swoją stronę bazuję na skrypcie open-source, dosyć mocno go zmodyfikowałem na swoje potrzeby. Na wstępie chciałbym dodać, że nie jestem programistą, nie znam języków programowania (mimo to potrafię odnaleźć się w większości skryptów HTML/PHP/Javascript). Całość wygląda tak: użytkownik upuszcza swój obrazek w wyznaczonym CSS-em miejscu na stronie... <script> function drag_drop(event) { event.preventDefault(); $('#upload-form').submit(); } </script> <div id="drop_zone" ondrop="drag_drop(event)" ondragover="return false"></div> ...a następnie obrazek powinien iść do skryptu upload.php, który wygląda tak - https://pastebin.com/eJej84Du (wkleiłem niezmodyfikowaną, czystą wersję pliku prosto z githuba). Problem w tym, że upload.php został stworzony przez autora do ręcznego wybierania zdjęcia eksploratorem plików, a nie 'przeciągnij i upuść'. <div id="select-image" class="box"> kliknij aby wybrać zdjęcie </div> <form id="upload-form" class="hidden" name="upload" method="POST" action="upload.php" enctype="multipart/form-data"> <input id="image-input" name="image" type="file" /> </form> <div id="cancel-image" class="hidden"> <span>Chcę wybrać inne zdjęcie!</span> </div> I przez to na mojej stronie wyskakuje zaprogramowany komunikat skryptu, którego zadaniem jest weryfikacja rozszerzenia wysyłanego pliku (jest to hosting zdjęć, a nie innych plików). Obawiam się, że skrypt drag & drop nie przekazuje wysyłanego zdjęcia do upload.php poprawnie. I w tym miejscu kończą się też moje kompetencje, dlatego przychodzę z prośbą o pomoc w modyfikacji pliku PHP. Na życzenie udostępnię cały kod, lub link do strony na prywatnej wiadomości. Z góry dziękuję i pozdrawiam. //link do strony na githubie autora: https://github.com/lfiore/upld/tree/master/public
 21. Zapraszam do nas, serwer w chmurze na SSD, szczegóły na PW, 14 dni testu
 22. Przy takiej ilości zdecydowanie tylko własny serwer. Ewentualnie możesz pomyśleć o jakimś resellerze z dobrymi parametrami, gdzie założysz 200 kont indywidualnych dla każdej ze stron.. ale jednak nadal skłaniałbym się do własnego serwera.
 23. Najlepiej to chyba jest na swoich stronach prowadzić zintegrowanego bloga co nie ?
 24. pełno jest dzisiaj tych poradników w internecie, ale już mniej konkrenych miejsc gdzie można dodać linki.
 25. wpływ linków na SEO

  Dbać i się starać promować swoją stronę jak najbardziej i będą wyniki
 26. Koszt pozycjonowania

  koszty kosztami, ale na pewno coś jest jasne bez czynników, np od jakiej kwoty się zaczyna dyskusja. Jaka jest waszym zdaniem to kwota minimalna?
 1. Załaduj więcej aktywności
×