Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

  1. Wczoraj
  2. Platforma serwerowa najnowszej generacji w nazwa.pl Już wkrótce udostępnimy nową platformę serwerową, która jeszcze bardziej przyspieszy działanie stron WWW umieszczonych na CloudHostingu. Wszystko dzięki nowoczesnym procesorom Intel Xeon E-2488, które pod względem wydajności nie mają sobie równych. Więcej informacji https://www.nazwa.pl/blog/platforma-serwerowa-najnowszej-generacji-na-hostingu-nazwa-pl
  3. Ostatni tydzień
  4. Hosting z określonymi minimalnymi parametrami

    Ogłoszenie jest już nieaktualne. Temat zamknięty.
  5. Wcześniej
  6. [ZLECENIE] Strona WWW + Płatności

    MOże coś powiesz więcej o tej stronie jaka technologia wchodzi w zakres i co chciałbyś na nie umieścić.
  7. Ataki na stronę

    Podpinam się do pytania. Mam bardzo podobny problem. Z chęcią wysłucham rad.
  8. [opinie]Hostido.pl

    Kumpel korzystał i jest średnio zadowolony.
  9. Cześć. Mój kumpel zajmuje się stronami. Dam mu znać, jak będzie zainteresowany to na pewno się odezwie.
  10. Ataki na stronę

    Klasyczny DoS, z którym sobie nie radzą. Aby zapobiec takim atakom nie wystarczy WAF ale trzeba też zrobić limit jednoczesnych połączeń na sekundę z jednego adresu IP.
  11. Witam Może mi ktoś pomóc z konfiguracją switchy tp-link SG-3452 ? Muszę je połączyć aby uzyskać w sumie obsługę ponad 80 końcówek w sieci LAN. Połączone są przez port SFP port 49. Do portu SFP 51 mam podłączony serwer DHCP na linuksie który obsługuje 9 VLAN-ów. Zostawiłem domyślny adres na SW1 czyli 192.168.0.1 a na SW2 zmieniłem na 192.168.0.2. Podłączając się teraz przez port 48 na SW2 mogę zarządzać bez problemu oboma switchami. Problem pojawia się gdy stworzę jakikolwiek VLAN (np: porty 3-5 na SW1 oraz 3-5 na SW2). Wtedy tracę połączenie z SW1. Aby móc nim zarządzać muszę przepinać się między switchami. W zasadzie mógłbym to tak zostawić bo vlany działają ale jeżeli to możliwe chciałbym zgłębić temat i znaleźć rozwiązanie. Dziękuję za wszelkie sugestie igor
  12. Dzień dobry, Mam problem z atakami na stronę, problem zaczął się od stycznia. Witryna jest postawiona na prestashop ponad 2 lata temu, serwer oraz domena od samego początku jest na Cyberfolksie na resellerze. Nigdy wcześniej nie było takich problemów. Aktualnie wygląda to tak, że zużycie transferu przekroczyło w styczniu 200GB. Ataki wyglądają tak, że różne adresy IP wchodzą nałogowo na stronę generując duże zużycie. Jak mogę powstrzymać takie wejścia? Sklep na chwilę obecną wisi, są dodane produkty, a sprzedaż jest średnio raz na miesiąc/dwa. W niedalekiej przyszłości planujemy rozwinąć sklep o sprzedaż globalną. CF zaproponowało generowanie blokady ip z różnych krajów, co jest bezskuteczne. Adresy IP zostały dodane zarówno w WAF w direct admin jak i w pliku .htaccess. Ma ktoś jakieś pomysły albo miał podobny problem, ale go rozwiązał? Proszę o pomoc
  13. Nie ukrywam się przed klientami, otrzymałem Pani maila.
  14. Hosting z określonymi minimalnymi parametrami

    W PW nie ma żadnego adresu e-mail, jest tylko strona https://sf(...)ra na której już byłam. Jak napisałam, próbowałam na 2 Państwa stronach wysłać wiadomość i nic się nie dzieje po kliknięciu «wyślij». Proszę podać adres e-mail, abym mogła napisać do Państwa maila. Dlaczego tak się Państwo ukrywają przed klientami? )-: Próbowałam pisać na podanej stronie oraz jakiejś z «free» w nazwie (znalezioną w Państwa postach). Efekt taki sam - po kliknięciu Contact / Kontakt nic się nie dzieje. @all Czy ktoś z Was ma jeszcze jakąś ofertę? Zapytanie jest jeszcze aktualne. EDIT: może być też wersja PHP7.4 której konfiguracja wspiera wszystkie wymienione funkcje. Będzie to jednak wymagać z mojej strony zmian w kodzie i testów.
  15. Napisałem wiadomość prywatną
  16. Hosting z określonymi minimalnymi parametrami

    Proszę o podanie adresu e-mail. Próbowałam wysłać wiadomość na 2 państwa stronach i po kliknięciu wyślij nic się nie dzieje.
  17. Dzień dobry, proszę o kontakt.
  18. Nie wiem, czy piszę w odpowiednim wątku, ale dział giełda widzę jako zablokowany, toteż sądzę, że moje pytanie nie mieści się w nim. Po perypetiach z jedną firmą - brak samoodnawialności certyfikatów Lets Encrypt (nie sprawdzali też tego ręcznie, czekali aż zgłoszę sprawę), brak odpowiedzi na pytania, brak wywiązania się z zapiśow faktury (nie umieją liczyć do 6 - usługę świadczyli tylko 5 miesięcy), brak obsługi funkcji na serwerze php (trzeba było prosić o ich włączenie) oraz generalny brak informacji w zakresie co jest blokowane przez poszczególnych oferentów hostingu przychodzę utaj z zapytaniem, aby wspomóc się wiedzą Was. Poszukuję pilnie hostingu z następującymi minimalnymi wymaganiami: 1) Obsługa samoodnawialnego certyfikatu Let's Encrypt - musi się sam odnawiać i być przez 100% czasu - kiedy serwer jest dostępny - być aktualny. 2) Dostępność serwera na poziomie 98% czasu. 3) Obsługa zgodna ze spcyikacją php.net PHP 7.2 w zakresie funkcji: header("Access-Control-Allow-Origin: null") header("Content-Type: text/plain") file_get_contents('php://input') ini_get('post_max_size') microtime substr, hexdec, hex2bin, pack, unpack, str_pad, ctype_xdigit, str_split, strlen, chr, ord, sprintf, strtolower, substr_count, str_replace, count, strpos, strcmp fopen, flock, fseek, fread, fclose, ftell, ftruncate, fwrite posix_mkfifo, stream_set_blocking define, bcmul, bcadd, bcdiv, bcmod implode, array_reverse, explode, usort, asort, ksort, uksort hash, random_bytes stream_socket_client, stream_set_timeout set_error_handler, restore_error_handler gzdecode, gzinflate. 4) 2 bazy MySQL/MariaDB (typ obojętny). 5) Możliwość łączenia się ze stroną poprzez przeglądarkę Tor Browser (dopuszczalne są opóźnienia, wymagana możliwość połączenia z minimum 1/3 nodów Tora - parametr określany poprzez 30 zmian adresu, serwer odpowiada na minum 10 adresach z tej puli) - czyli mówiąc wprost: użytkownik na Tor Browserze nie dostanie furii i nie będzie musiał rozwiązywać captcha (z captcha wiążą się zgody na ciasteczka, nie zamierzam wymuszać od użytkowników zgód na ciastka google - chcę zapewnić uzytkownikom prywatność). 6) Panel zarządzania serwerem, w tym menedżer plików do ręcznej podmiany plików drogą HTTPS. Menedżer musi być niezależnie czy serwer wspiera FTP. 7) Brak limitu transferu. Rozwiązanie musi być tańsze niż 150 zł (preferowane do 100 zł rocznie). Wiem, że mogę kupić łącze i postawić to na komputerze, jednak chciałabym, by ktoś inny zajął się aktualizacją oprogramowania serwerowego itp, sprawami.
  19. Nielimitowana ilość kont pocztowych

    Moim zdaniem nie istnieje coś takiego jak brak limitu. Wszystko ma swoje limity. To tylko chwyt marketingowy, który wyrósł na kanwie cpanelu i directadmina, które pozwalały kiedyś tworzyć "unlimited" zasoby, co kończy się zawsze przytkaniem hostingu.
  20. Witajcie czy istnieje możliwość posiadania serwera w hostingu z nielimitowaną ilością kont pocztowych?
  21. seohost, mydevil, atthost, kru
  22. [dyskusje] ovh.pl

    Kilka dobrych lat temu numer jeden u mnie, od pewnego czasu trzymam tam głównie domeny (dobra cena). Dla mnie OVH ma bardzo nieintuicyjny panel.
  23. [opinie]Hostido.pl

    Firma zlecająca spam, który teraz właśnie prezentujecie.
  24. Witam, proszę o podzielenie się swoim doświadczeniem z hostingiem Hostido.pl ____________________________________________ wybieramyhosting.pl
  25. Hosting z wildcard

    Ale to jest temat o hostingu a nie mój drogi o aplikacji.
  26. Witam serdecznie, zlecę wykonanie prostej, przejrzystej strony WWW umożliwiającej składanie zamówienia na eReceptę wraz z systemem płatności. Ważne przy wyborze będzie cena oraz czas realizacji. Pozdrawiam.
  27. Hosting z wildcard

    "Prowadzenie witryny z użyciem wildcard DNS" oznacza zazwyczaj użycie gwiazdki (*) w konfiguracji DNS (Domain Name System), umożliwiając domenie lub subdomenie dopasowanie do dowolnego prawidłowego wpisu. Jest to często używane w sytuacjach, gdzie chcesz dynamicznie obsługiwać wiele subdomen pod jedną domeną. Na przykład, jeśli masz domenę example.com i skonfigurujesz wpis wildcard DNS, taki jak *.example.com, oznacza to, że dowolna subdomena, np. sub1.example.com, sub2.example.com, itp., automatycznie będzie rozwiązywana do tego samego serwera hostingowego, bez konieczności konfigurowania każdej subdomeny osobno. Aby skonfigurować wildcard DNS, zazwyczaj tworzysz rekord DNS z gwiazdką (*) jako subdomeną, wskazując na adres IP swojego serwera hostingowego. Pamiętaj, że nie wszyscy dostawcy DNS obsługują wildcard DNS, dlatego sprawdź to u swojego konkretnego dostawcy hostingu DNS.
  1. Załaduj więcej aktywności
×