Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Dzisiaj
 3. Wczoraj
 4. Co sądzicie o serwerach/usługach w CloudWays? Od $10 miesięcznie usługa hosting w chmurze DigitalOcean i wszelkie formalności odnośnie zabezpieczeń są obsługiwane przez CW, do tego transfer wliczony.
 5. Robię dużo małych stron obsługiwanych z osobnych domen, które chciałbym umieścić na jednym koncie sharedhostingu bez ograniczenia liczby domen podpiętych do tego konta. Typowa strona obsługiwana z osobnej domeny zajmuje około 2-10MB, ruch ma pomijalny. Nie zależy mi ani na pojemności pow. 1GB, ani na dużym transferze. Pozostałe wymagania normalne: PHP, MySQL, HTTP 2.0. Jak na razie w tej konkurencji najlepiej wypada netmark.pl, trochę droższy jest sprintdatacenter.pl. Hostinghouse.pl podobnie, ale jednak ogranicza liczbę domen. Czy jakieś jeszcze warto wziąć pod uwagę?
 6. Witam serdecznie Reprezentuję spółkę działającą od ponad 20 lat w całej Polsce z odziałami w kilku krajach w Europie. Zajmujemy się sprzedażą oprogramowania i sprzętu komputerowego, oraz posaiadamy sporą bazę klientów. Chcemy rozszerzyć działalność o sprzedaż: - Hostingu - Domeny - Certyfikatów - Backup (odrębny projekt) Otwieramy również agencją zajmującą się tworzeniem indywidualnych stron www dla firm, SEO i marketingiem internetowym. Poszukujemy więc osoby (a nawet 2-3 osób) do stworzenia wszystkiego od zera. Wybrania centrum danych z dobrymi łączami, oprogramowania (WHMCS + ...), hardware, dostawców (rejestratorzy domen, płatności, itd), zapewnienia bezpieczeństwa, konfiguracji i bieżącej obsługi. Oczywiście liczymy na stałą współpracę administracyjną. Zależy nam na solidnym rozwiązaniu, gdzie będziemy mogli oferować usługi dobrej i bardzo dobrej jakości, a także które będziemy mogli skalować na ilość klientów, jak również na działalność w innych krajach obsługując różne języki, systemy płatności i podatki itd. Projekt jest długoletni i mam nadzieję, że szybko pojawinimy się na tutejszej liście TOP100, ponad 100 domen mamy sami, więc niewiele nam zostało, aby zacząć szybko wspinać się w górę ;-) Zapraszam do kontaktu na priv. Pozdrawiam Darek
 7. Ostatni tydzień
 8. [Dyskusje] eboss.pl

  Zgadzam się z poprzednikami - niezwykle niefachowy gość - moja domena mimo opłacenia rachunku od miesiąca nie działa, telefonu nikt nie odebrał, maile wracają - może już zbankrutował, na co z całą pewnością zasługuje, tylko szkoda, że nadal pobieraja od klientów pieniądze. GORĄCO NIE POLECAM!!!
 9. Hej, czy kojarzycie osobę Piotr Chrostek (GlobalNetwork, Blue Leaf, Cloudbitly)? Ostatni jego hosting: GetDynamic.host działa, jednak kontakt z Administracją się urwał.
 10. program partnerski

  podejrzenie falszywych danych dane podalem prawdziwe ;
 11. Sprzedam firmę

  Witam, Wysłałem maila. Pozdrawiam
 12. Można prosić o jakieś konkretne informacje? Jakie jest zapotrzebowanie, jakaś prosta strona, czy może coś większego?
 13. Gdybym miał obstawiać, to wskazałbym raczej na serwer poczty przychodzącej, a więc po stronie odbiorcy jest problem. Raczej nie zakładam, że problem jest w samym skrypcie. Często jest tak, że admini poczty stosują różnego rodzaju algorytmy przechwytujące niechciane wiadomości, które nie trafiają do odbiorcy końcowego, pomimo, że trafić powinny. Co do zewnętrznego SMTP, to raczej sugerowałbym pozostanie przy własnymadresie mailowym sklepu, ale taką konfigurację, aby SMTP był np od wspomnianego wyżej freshmaila bądź innych dostawców usług pocztowych. Jest to do zrobienia.
 14. Sprzedam firmę

  Sprzedam firmę hostingową: - ilość aktywnych klientów 227 - ilość domen: 131 - ilosć aktywnych kont: 162 - przychód roczny około 30k PLN Panel zarządzania hostbill, konta hostingowe utrzymywane na cpanel. Więcej informacji na priv i email sellhosting200@gmail.com
 15. No właśnie przejrzałem jeszcze raz skrypt, przeanalizowałem moduł odpowiadający za wysyłkę i raczej nie stwierdziłem tam jakiś problemów natury konfiguracyjnej. Mam rozumieć, że zamiast tych SMTP, których obecnie używam, powinienem wprowadzić jakieś inne? A są opcjonalnie jakieś dobre za free?
 16. Hekko vps

  Aukcja zakończona - proszę o zamknięcie tematu.
 17. Dołączam się do pytania, już kiedyś taki temat wstawiałem.
 18. Witam, Szukam osoby która wykona stronę płatności (wstępną cześć strony moge wysłać) 1. Wybieramy pakiet z rozwijanego menu. 2 Wpisujemy swój nick 3. Klikamy podsumowanie w tym momencie wyświetla się wszystko co wybraliśmy. 4. Klikamy przejdź do płatności i system przekierowuje do płatności dotpay. 5. Po zakończonej płatności system przenosi nas na strone główną. Cena jaką proponuje to 150 zł. Kontakt PW Pozdrawiam.
 19. Hekko vps

  Zmieniam cenę produktu na 440zł(ostateczna oferta)
 20. Kupię licencje hostbill

  Może ktos ma niepotrzebną licencję HostBill to chetnie odkupię. Informacje na pw.
 21. Domena na sprzedaż. https://allegro.pl/show_item.php?item=8405266522
 22. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Należałby po kolei sprawdzić rzeczy które mogą być zarzewiem problemów. Gdybym miał obstawiać, to problemem może być serwer SMTP - jego błędna konfiguracja bądź "spalony" adres IP z którego występuje wysyłka, Przy dużej ilości transakcji stosuje się zewnętrzne, komercyjne SMTP, które gwarantuje wysoki współczynnik docieralności maili. Jest sporo serwisów które oferują takie usługi np Freshmail - mają tam dobry stosunek ceny do jakości.
 23. Zobacz jak działa oprogramowanie dla przychodni i gabinetów lekarskich http://georg.com.pl/mmedica/. Najważniejszą funkcją jest oczywiście rejestracja i umawianie wizyt on-line. Ale dużym ułatwieniem dla pacjentów i pracowników jest też możliwość podglądu wyników badań, dostęp do dokumentacji medycznej czy też zamówienie recept.
 24. Ile za banner na stronie?

  Nie obniżycie wiarygodność z reklamą natywną, polecam Adnow.com не опускать веру
 25. Witam wszystkich, Chciałbym zauważyć jak zmonetyzować stronu internetowej. Jeżely jesteście waszcicielamy strony internetowej i chcecie zarabiać codziennie lub co miesiąc, to możecie zarabiać z pomocu naszej reklamy natywniej. Jeżely macie strone internietowej z organicznem trafikem i dobrej jakości, to oferuję CPC, CPM navet fix contrakt. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, prosze kontaktować ze mną przez emaila: pl@sales.adnow.com lub skyp: Adnow Poland
 26. A chodzi o skrypt woocommerce służący do sprzedaży internetowej. Problem jest taki, że część maili transakcyjnych, po prostu nie dochodzi do klienta lub trafiają do spamu. Podsumowując - czasami wpadają do spamu a czasami w ogóle nie dochodzą do klienta. Co może stanowić problem? Może ktoś już przez to przechodził?
 1. Załaduj więcej aktywności
×