Skocz do zawartości

Web Hosting Talk

  • progreso.pl

    Partner technologiczny

    Upraszczamy to, co inni starają się komplikować. Prosto, pewnie, przyjaźnie - tak robimy hosting!
  • Kei.pl

    Partner technologiczny

    Kei.pl działa na polskim rynku internetowym od 2000 roku. Obecnie na blisko 300 serwerach w Centrum Danych Kei.pl znajduje się kilkadziesiąt tysięcy stron WWW.
  • S-NET.info

    Partner technologiczny

    S-NET to dostawca usług dla biznesu. Najważniejsze usługi świadczone przez firmę to usługi Centrum Danych, dostęp do Internetu, transmisja danych oraz tranzyt do różnych operatorów.
  • Sprint Data Center

    Partner technologiczny

    Sprint Data Center to jedyne w Polsce północno-wschodniej i jednocześnie jedno z najnowocześniejszych w kraju centrum przechowywania i przetwarzania danych.

 

linkojad

Dołączył: 20 gru 2009
Offline Ostatnio aktywny: sty 24 2012 21:10

Moje posty

W temacie:Jak będzie 100 tys. fanów przekażemy 10 000 PLN dla WOŚP. Oszuści?

08 styczeń 2012 - 16:06

Zobacz postKolopik, o 08 styczeń 2012 - 15:36, powiedział:

Link: http://www.facebook....229270203765767

Najpierw pisali, że jak zbiorą 100k fanów to przekażą 10k na WOŚP, a teraz rzekomo chcą sprzedać ten fanpage... To jakim cudem znają kwotę, którą chcą przekazać skoro to ma być aukcja?


O czym Ty piszesz? Gdzie kto napisał, że chce sprzedać stronę akcji na facebooku? Przecież ta aukcja na allegro nie ma nic wspólnego z tym fanpage akcji WOŚP.

Akcja jest organizowana przez serwis pajac.pl który swoją akcję ma tutaj: http://www.siepomaga...pajac-dla-wosp/

A tutaj masz informację, że Pajac już wpłacił całą kasę: http://www.facebook....224528217626335

Pozdrawiam