Skocz do zawartości


 

muchomor

Użytkownik od 19 maj 2017
Offline Ostatnio aktywny sty 27 2018 02:53

Moje tematy

Windows 7 - Długie wczytywanie, same problemy

31 grudzień 2017 - 22:56

Orientuje się ktoś czego może być to wina ? Pewnie we wtorek go do naprawy oddam ale zapytam przed tym może ktoś tutaj pomoże albo jakiś program.

 

Stało się to gdy czekałem długo na zamknięcie komputera, a nie chciało mi się czekać bo byłem śpiący to wyłączyłem z gniazdka. Czekałem z 5 minut i cały czas "trwa zamykanie" było.

 

Teraz czekam z 15 minut na załadowanie się komputera, gdy uruchamiam byle jakiś program .exe to windows ma laga i same error'y typu brak odpowiedzi na całym pulpicie.

Podczas tych problemów, cały czas restartowałem komputer przyciskiem aż pojawił się komunikat automatycznej naprawy, ten automat coś szukał szukał ale wyświetlił potem że "naprawa nie powiodła się" [Było to przy wybiorze bios'u itd.] no ten panel nie wiem jak się nazywa, co czekasz 30 sekund na wejście do komputera, albo ustawiasz tryb awaryjny.

Wyczyściłem go z wirusów moim zdaniem, ale nie wiem brak pomysłów co dalej. Są jakieś programy co sprawdzają czy dysk albo płyta główna jest uszkodzona ? jakieś ccleaner'y, odkurzacze czy cokolwiek, czy lepiej sobie odpuścić i do naprawy dać ?


Tani laptop

12 grudzień 2017 - 00:08

Witam poszukuję dosyć taniego laptopa, nie musi być jakiś pro. Wystarczy żeby dobrze chodziły na nim strony internetowe / metin2 / ts3 ;d Poniżej 1000 złoty coś takiego najlepszego. Poleca ktoś coś ?


Domena www - problem z podpięciem

06 listopad 2017 - 20:51

Witam mam domenę na cloudflare, orientuje się ktoś jak podpiąć subdomene z portem ??

Chcę zrobić subdomenę coś w tym stylu test.mojadomena.pl pod adres 127.0.0.1:8087

gdy podpinam nie da się podpiąć portu, a jeżeli dopisuje port ręcznie do domeny to i tak nie działa. Wie ktoś na jakiej zasadzie to zrobić ?


Powiadomienie 5 sekundowe

20 wrzesień 2017 - 15:31

Witam nic na ten temat nie mogę znaleźć więc zapytam tutaj, mianowicie chodzi mi o zrobienie własnego powiadomienia coś w takim stylu jak cloudflare by odczekać 5 sekund. Ktoś wie na jakiej zasadzie to funkcjonuje ? Wiem mogę index.php zmienić na inną nazwe i przekierowanie zrobić aczkolwiek chciałbym żeby na index.php mnie przekierowywało tak jak działa to np na wyżej wymienionym przykładzie cloudflare


Dziwne zapełnienie dysku

24 lipiec 2017 - 02:00

Witam otóż to przenosiłem pliki z zewnętrznego dysku na inny zewnętrzny dysk i podczas przenoszenia dysk wewnętrzny się zapchał z 30gb do 10. Restartowałem komputer, sprawdzałem katalogi i nic ;/ Przypominam że nic na dysk wewnętrzny się nie przeniosło. Po restarcie komputera zwolniło się tylko 3gb miejsca, ale dysk nadal zapchany ciul wie czym, jest jakiś program który zwalnia zbugowaną pamięć ? Ewentualnie jakieś pomysły ?

 

Windows 7