Skocz do zawartości
Adrian Mazurek

[12.10.2007] Hekko.pl

Polecane posty

Mnie także nie działa, niby się ładuje ale można czekać i czekać i się nie załaduje, po chwili ' Błąd wczytywania strony '

 

 

Ale dziwne żeby działało skoro stronka ovh nawet nie wchodzi ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzam - no ale to niestety (albo raczej stety) nie Nasza wina :P Więc to powinno być raczej ovh is down..

Dobrze, że OVH nie ma częstych padów.

 

IMHO temat do usunięcia - z Nami to ma mało wspólnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ma wiele :)

Skoro tam macie ulokowane serwery to odczuwają to wasi klienci.

 

To co mówicie klientom jak pojawia się taki problem?

"Przepraszamy, jest awaria ale to nie nasza wina?" Przecież klientów nie obchodzi problem z routingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to ma wiele :)

Skoro tam macie ulokowane serwery to odczuwają to wasi klienci.

 

To co mówicie klientom jak pojawia się taki problem?

"Przepraszamy, jest awaria ale to nie nasza wina?" Przecież klientów nie obchodzi problem z routingiem.

 

 

 

hmm... z tego co pamiętam ( a nie chce mi się wchodzić na ich www.) to hekko.pl gwarantuje chyba 99,5 % uptime... więc dla mnie temat skończony.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej tak.

W najbliższym czasie stworzymy politykę dot. awarii i wynagradzania użytkowników za wszelkie przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie każda prawdziwa firma hostingowa gwarantuje "jakiś tam" uptime. I na przykład tak jak każdy z nas wie, że jeżeli nie spadnie ten uptime poniżej to firma "wynagradza" te straty.... :-) Więc nie ma co tu płakać.. "Wynagrodzenie" tego padu serwera czy też nawet połączenia w tym przypadku: Polska > Francja. To zależy od firmy :) no np: dajmy że chyba 2 miesiące temu był "jakiś tam" pad serwera czy też trasy pakietów w neteasy.pl chyba jakieś 2-3 h. To dostaliśmy "wynagrodzenie" w postaci 3 dni gratis (dużo ?? nie dużo ?? Myślę że wystarczająco :-) ) i nie ma co wg. mnie narzekać.

 

A po drugie wg. mnie to jak pisze hekko chyba nie da rady zrobić "dobrego i optymalnego" jakiegoś wynagradzania za przerwy w działaniu shared hostingu :-) Bo powiedzmy że np: hekko wyznaczy sobie, że za pad serwerów jego będą nst. "wynagrodzenia":

 

do 2h - 2 dni gratis

2h-3h - 4 dni gratis

itd.

 

A jak będzie jakoś "nie standardowo" ??? To co wtedy ?? Jak go nie będzie w "zestawie" :)

 

No chyba że obierzemy sobie inną jakąś politykę :-) Powiedzmy: czas padu serwera x 10 = "wynagrodzenie" czy też inaczej :-) To wtedy zawsze można stosować tę akurat propozycję.

 

No ale to moje tylko skromne gdybania :) nieznającej się na niczym osoby .... :) :)

 

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuję, że wszyscy będą zadowoleni z polityki którą wprowadzimy..

I na pewno nie będzie się kończyła na 2-3 godzinach, chociaż to i tak dużo :)

 

edit: od dziś podstawowa polityka jakości jest już dostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy najbardziej zadowoleni to Ci którzy nigdy nie będą musieli skorzystać z polityki jakości :) i gratisów. Swoją drogą, jak będziesz względnie pilnował tak jak masternet kogo bierzesz na hosting to bedzie ok. Wtedy jedyną większą przerwą powinien być 'atak ddos' tak jak u Prezydenta 'choroba filipińska' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm...

 

z strony hekko.pl

 

12 listopada 2007  Od dnia dzisiejszego konta na serwerach w POLSCE! ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jest to zrobione specjalnie, nie monitoruję strony hekko.pl tylko stronę kliencką bo tak i koniec. Nie będę się rozwodził czemu to zrobiłem :) Przynajmniej przez najbliższy czas tak będzie..

 

hmmmm...

 

z strony hekko.pl

 

12 listopada 2007  Od dnia dzisiejszego konta na serwerach w POLSCE! ...........

 

 

Noo nawet już było w innym dziale o tym. Ale tak czy inaczej tu gafę walnąłem. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×