Skocz do zawartości
schranzz

Szukam Hostingu Wylaczne Na Forum

Polecane posty

No tak, ale pamietaj, ze ta sama maszyna, gdy w srodku dnia idzie na 100%, w nocy bedzie dzialac w 5% swoich mocy. W KEI zrobili analize i wyszlo im, ze srednio na dobe te 25% daje pewnosc, ze w szczycie nie braknie mocy. Ja wierze w te analizy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkupiony lub nie, zasadniczo nie mam zadnego interesu w promowaniu KEIa, wprost przeciwnie ;-). Ale obiektywnie wspieram to co generalnie dobre :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy te 25% to nie jest stosunkowo mało? Myślałem, że ok nie zarzynać maszyny itd. ale żeby nawet tych 50% nie wyciągać?

To jest w sam raz (mam dostęp do szczegółowych statystyk obciążenia serwerów hostingowych), zazwyczaj jest właśnie tak, że na serwerze obciążonym średnio w 25%, w średnie obciążenie oscyluje w granicach 50% (w szczycie szczytów nawet więcej), a peaki oczywiście potrafią być znacznie, więc te niecałe 50% w szczycie jest rozsądnym marginesem, żeby szansa na chwilowe przeciążenie serwera nie była duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omgggg te phpbb by przemo to przegięcie wacka ... wiessza sie... chyba czas pomyslec o mybb albo smf...

 

jak myslicie ktore rozwiazanie najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyBB odpada, themy przechowywane w bazie danych?

 

Fakt to go dyskwalifikuje. Ile ja sie naszukałem tych motywów a one siedziały w SQLu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt to go dyskwalifikuje. Ile ja sie naszukałem tych motywów a one siedziały w SQLu

 

Proponuję nieco poczytać o MyBB :Dhttp://mybbgames.com/2007/06/20/optimi-rev...e-mybb-engines/

Zerknąć też na forum PC Formatu (ilość postów i szybkość działania skryptu).

Sorry za OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli templatki są kaszowane to ja nie widzę problemu w siedzeniu ich w bazie danych. vb chyba też siedzą w bazie danych i są kaszowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyBB odpada, themy przechowywane w bazie danych? Przegięcie :/. SMF o wiele lepsze i wydajniejsze.
Fakt to go dyskwalifikuje. Ile ja sie naszukałem tych motywów a one siedziały w SQLu
A co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez szukam hostingu jedynie pod forum. Na poczatek nie potrzebuje zbyt duzo miejsca, ma to byc konto jedynie pod forum, zalaczniki itp. beda na zewnetrznych serwerach.

Przydalby sie wlasny adres ip, dostep do shella i 1 baza danych:) tyle wystarczy. Ma ktos jakies propozycje, oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam już domenę wykupioną i teraz szukam dobrego , lecz taniego hostingu...zastanawialem sie nąd oferta nazwa.pl nad tym serwerem za 1 zł ? czy to dobra myśl? to ma byc serwerek tylko pod forum... wiec raczej duzych wymagań na razie nie musze miec.Nie mam duzo kasy na początku... macie jakies propozycje zeby pomoc? doradzic?

 

pozdrawiam serdecznie

P.S. a co Myślicie o insane.pl ?? bo widze ze mają dość dobre serwerki , no i można oplacić na miesiac, pol roku itd... czy beda one dobre?

 

Polecam naszą platformę PRIME.

Więcej informacji na naszej stronie: http://3it.pl/?id=prime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×