Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil01

[opinie]ohost.pl

Polecane posty

Cóż tu próbować.. DA, cPanel, czy co tam masz ?

Wiadomo, że skoro odpaliłeś nowy serwis hostingowy, to wszystko będzie śmigać, poza ewentualnymi dziurami w zabezpieczeniach.

Tylko pytanie brzmi.. how long ? ; )

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż tu próbować.. DA, cPanel, czy co tam masz ?

Wiadomo, że skoro odpaliłeś nowy serwis hostingowy, to wszystko będzie śmigać, poza ewentualnymi dziurami w zabezpieczeniach.

Tylko pytanie brzmi.. how long ? ; )

 

Pozdrawiam.

O tym się przekonamy ;). Dzięki wszystkim za zgłaszanie błędów i sugestie. Pomoże nam to w stworzeniu idealnej strony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki-serwer.pl

coxhost.eu

ohost.pl

Ciekawy marketing, aby promować klika marek, tyle, że strony musiałby lepiej wyglądać, ale generalnie będę bacznie obserwował swoją konkurencję ;)

 

Do swej listy, dodaj jeszcze twojhost.net, który powstał jakieś dwa tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie strona firmy hostingowej nie powinna liczyc na pomysly i sugestie userow, tylko wyjsc im na przod....

Jezeli szanowny Pan @nvu zakupil serwer i probuje stowrzyc hosting na defaultowych ustawieniach to coz... tak jak wspominal @kisiek...

 

/edit

Dolaczam sie do posta ponizej... trafiles w sedno @boss (3ci wyraz) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do swej listy, dodaj jeszcze twojhost.net, który powstał jakieś dwa tygodnie temu.

To jakaś parodia. Jeszcze kilka kolejnych hostingów i firma Edart będzie jakimś rekordzistą ;)

 

Jezeli szanowny Pan @nvu zakupil serwer i probuje stowrzyc hosting na defaultowych ustawieniach to coz... tak jak wspominal @kisiek...

Aby tworzyć hosting na własny rachunek należy mieć własną firmę. nvu nie chce wyjaśnić jego powiązań z firmą Edart więc obstawiam, że jest tak jak w przypadku innych "marek hostingów" tej firmy czyli mówią, że to "partner" i tyle, a strona prawna leży i kwiczy, o czym swojego czasu pisaliśmy w innym wątku :/ Tylko czekać na wypowiedź slawus-a w tym wątku z kolejnym ciekawym uzasadnieniem tej sytuacji ;)

 

Edart idzie na ilość hostingów licząc na to iż różnorodność nazw i wyglądu spowoduje lepszą "łapankę" klientów, innego sensu takiej polityki rozwoju nie widzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To śmiech na sali oferować komuś jakiekolwiek usługi w takim "opakowaniu". Wyobraźmy sobie, że w sklepie Coca - Cola byłaby sprzedawana w puszkach bez nadruku, albo ulubione czasopismo z niepełną zawartością, pourywane artykuły, wszelkiego rodzaju błędy, itp.

 

Nie znaczy to oczywiście że nie ma miejsca na towary z najniższej półki, ale nawet te posiadają to, co muszą posiadać - poprawnie i estetycznie wykonaną "wizytówkę".

 

Dlatego też krzaki trzeba eliminować kupując u poważnych partnerów.

 

Już drugi rok jestem na Bussines Serwer Pro w home, i uwierz mi, nie wziąłbym za darmo usług od Ciebie.

 

Po prostu zniechęciłeś mnie stroną, a tak może bym kupił celem przetestowania.

 

 

Dopracuj najpierw nawet najprostszą platformę hostingową w 100 % - tach, a dopiero wtedy oferuj usługi. Będzie Ci dużo łatwiej.

 

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że temat nazywa się "opinie", a nie "testy"... więc skoro tak wygląda oficjalny, dopracowany produkt... .

 

 

BTW

Domena ohost.pl z www. nie działa :) a adres w logo jest właśnie z www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej, że temat nazywa się "opinie", a nie "testy"... więc skoro tak wygląda oficjalny, dopracowany produkt... .

 

 

BTW

Domena ohost.pl z www. nie działa :) a adres w logo jest właśnie z www

Ktos zapomnial o CNAME :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej stworzyć jeden temat z nazwą "hostingi Edart" ?

Wszystkie hosty są na jednym dedyku... jak coś padnie to w sumie zaraz zrobi się głośno na wszelkich forach.

 

jor.pl też korzysta z adminpanel?

ohost.pl

jor.pl

Z tego co widać to tak... w takim razie i tu pewnie można namieszać na stronie jak to było w przypadku jor.pl

 

EDIT:

Regulamin obowiązuje wszystkich korzystających z usług oHost od dnia 21 lutego 2006 roku.
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDIT:

CYTAT

Regulamin obowiązuje wszystkich korzystających z usług oHost od dnia 21 lutego 2006 roku.

?

Adrian, to tak, że niby mają doświadczenie w hostingu, chociaż czytając to wszystko, to bardziej mi się wydaje, że mają doświadczenie w defaultowej instalacji różnych paneli i myślą, że to wystarcza. Ani ortografii porządnej w tych kolejnych tworach, ani sensu. Tonący brzytwy się chwyta, więc otworzą jeszcze kilka najlepszych hostingów (swoją drogą, naprawdę chwytliwe hasło :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do swej listy, dodaj jeszcze twojhost.net, który powstał jakieś dwa tygodnie temu.

Trochę cytatów ze strony... w górnym menu jest pozycja "Inne usugi", a w dziale "Faq" przeczytać można między innymi " Z windowsa: zciagamy program putty" :)

 

Dalej już mi się czytać nie chciało (nie mówiąc już o krzaczkach na stronie). Firma Edart ma "genialną" politykę partnerską, ale wypowiadałem się już o tym na innym forum w pewnym wątku i nie chcę się powielać (poza tym mi nie wypada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bacznie śledzących dzieje firmy Edart.

Na wstępie prośba do moderatorów forum, aby nie przenosić tego wątku jak ktoś sugerował do wspólnego dla firmy Edart.

Strona ohost.pl nie należy do firmy, nie jest także umieszczona na żadnym naszym serwerze.

Myślę, że na tym można zakończyć ten temat.

miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie należy do firmy? A to to co, wlepka?

http://ohost.pl/index.php?adminpanel=kontakt

 

Firmujecie to Waszą nazwą więc to JEST Wasza własność. Będzie to własnością "partnera" jak założy działalność gospodarczą i będzie to firmował własnym nazwiskiem.

 

Wasz przypadek przestaje być powoli śmieszny a staje się tragikomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką radę (zupełnie szczerą i bez złośliwości) -- usuń stronę, która wisi na www.ohost.pl, przygotuj to jeszcze raz, porządnie i wtedy się reklamuj. Im więcej osób zobaczy to w obecnym stanie, tym trudniej będzie Ci nadrobić później kiepską opinię. Nie będę się tutaj nad tą stroną znęcał, powiem tylko tyle, że wiele krzaków miało o kilka klas lepszą (szczególnie pod względem treści, najlepiej znajdź kogoś, kto Ci to napisze porządnie, zgodnie z zasadami języka polskiego), a pierwsze wrażenie jest zazwyczaj decydujące. No i jeśli chcesz coś sprzedać to zmodyfikuj mocno cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pierwsze wrażenie jest zazwyczaj decydujące.

Odwieczna prawda...

Ja na prawdę nie rozumiem jak można publikować ofertę z tak rażącymi w oczy błędami?

Aż tak się śpieszyło z pokazaniem jej całemu światu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapewne tak bo pewnie dedyk opłacony do konca miesiąca :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dogadałem się z firmą, ohost.pl nie jest już prowadzone przezemnie, wkrotce pojawi sie nowy admin.Temat proszę przenieść do KOSZA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×