Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil01

[opinie]ohost.pl

Polecane posty

Witam, dzisiaj trafiłem na jakiś nowy twór dane firmy są (edart ;) ) więc postanowiłem napisać temat abyśmy mogli razem podyskutować na ich temat ;)

 

Moim zdaniem strona strasznie wykonana, szablon... Ceny strasznie niskie co pewnie wiąże się z niskim uptime czy tez zamuleniami serwera itp.

 

 

Pozdrawiam

muchakk

 

 

Edit:

zapomniałem o linku ohost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nasza szata graficzna faktycznie nie jest wyśmienita, lecz strona nie świadczy o jakości usług. Ceny są średnie, ponieważ serwer znajduje się w niemczech. Zamuleń nie ma, uptime niedługo będzie wstawiony na strone. Zapraszam do testowania kont ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak widzę wykrzykniki w hasłach, w dodatku w tak paskudnym miejscu ("Sprawdź! jak może działać twój hosting") to mi się nóż w kieszeni otwiera... więcej nie napiszę, bo dostanę ostrzeżenie, heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak mówiłem niedługo zmienimy szate graficzną. Proszę dać nam troche czasu, aktualnie zajmujemy się pozycjonowaniem oraz reklamą. Szata graficzna jest już projektowana powinna być za około 7-10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, aktualnie to jest szata z adminpanel. Nasza szata będzie wkrótce, właśnie ustalam położenie tabel.:)Logotyp został zmieniony. Ten jest ładniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to Pana, Panie Damianie ;)

Chyba w odwrotnej kolejności należało się tym zająć - najpierw szata graficzna a potem reklama i pozycjonowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szybki-serwer.pl

coxhost.eu

ohost.pl

Ciekawy marketing, aby promować klika marek, tyle, że strony musiałby lepiej wyglądać, ale generalnie będę bacznie obserwował swoją konkurencję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki z ciebie guru od zabezpieczeń (http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=9811&view=getnewpost), a swojej strony nie umie zabezpieczyć (w formularzu z domeną można wpisać cokolwiek)...

Dane które są wpisywane w formularzu zostaną zweryfikowane, jeżeli będą niepoprawne dane konto nie zostanie założone. Chodzi o formularz zakładania konta czy wyboru domeny ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dane które są wpisywane w formularzu zostaną zweryfikowane, jeżeli będą niepoprawne dane konto nie zostanie założone. Chodzi o formularz zakładania konta czy wyboru domeny ;)?

 

Mi tam bez problemu złożyło zamówienie na konto ".......ohost.pl" ;)

Już nie wspominam o sql incjection, zapewne sprawdzanie czy subdomena jest wolna odbywa się za pomocą bazy danych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam bez problemu złożyło zamówienie na konto ".......ohost.pl" ;)

Już nie wspominam o sql incjection, zapewne sprawdzanie czy subdomena jest wolna odbywa się za pomocą bazy danych...

Nie, sprawdzanie domeny odbywa się przez odczytanie w pliku danej frazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, może pokazać na przykładzie, co jest niezabezpieczone ; ] ?

 

Generalnie zabierasz się za to od dupy strony - tak patrząc w 100 % obiektywnie.

Czasami lepiej poczekać aż będzie się miało np. w Twoim wypadku porządną witrynę, niż się kompromitować. Osobiście nie wróże dalekiej przyszłości - aczkolwiek, oczywiście to tylko moja subiektywna opinia.. sądząc głównie po tym co już pokazywałeś na tym forum.

Strona jest kompletnie niedopracowana - nic na niej nie ma, naprawdę lepiej będzie jak się z tym jeszcze wstrzymasz z tydzień, a w tym czasie, spokojnie pokończysz wszystko ; ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka ze strony adminpanel.pl niestety nie możemy tego edytować, gdy będzie już nowa szata wszystkie błędy będa naprawione. Jednostki są w dziale oferta ;) proszę zobaczyć.

PS. Właśnie grafik edytuje ten napis, może wyglądać troche inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nvu jaka jest twoja koligacja z tą firmą Edart?

Na te pytanie nie udziele informacji.

 

Dziękuje za wszystkie sugestie dot. strony. Może teraz założy ktoś konto testowe na 7 dni i wypróbuje oHost.pl od strony serwera ?

Ps. Zaraz grafika zostanie zmieniona w dziale pomoc.

 

//Max 3 miesiące i po firmie

Takie zakłady to w totolotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz udzielić informacji to znaczy firma krzak i tyle :/

 

P.S

 

Sam sie opiekujesz serverem czy ktoś to robi za ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol, może pokazać na przykładzie, co jest niezabezpieczone ; ] ?

 

Generalnie zabierasz się za to od dupy strony - tak patrząc w 100 % obiektywnie.

Czasami lepiej poczekać aż będzie się miało np. w Twoim wypadku porządną witrynę, niż się kompromitować. Osobiście nie wróże dalekiej przyszłości - aczkolwiek, oczywiście to tylko moja subiektywna opinia.. sądząc głównie po tym co już pokazywałeś na tym forum.

Strona jest kompletnie niedopracowana - nic na niej nie ma, naprawdę lepiej będzie jak się z tym jeszcze wstrzymasz z tydzień, a w tym czasie, spokojnie pokończysz wszystko ; ).

 

Pozdrawiam.

To nie ja założyłem temat ;)

 

Max 3 miesiące i po firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×