Skocz do zawartości
Gość nrm

Spodek V2.2, Rondo Sztuki, Katowice

Polecane posty

No i super :P tylko teraz plakietki ze z WHT i Fobi stawia wszystkim piwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

następnym razem trzeba się zorganizować bo wy tylko przychodzicie i ani me ani be ani kukuryku (poza Fobim) :D Jako, że tych osób może być kilka + ojciec dyrektor = to proponuje jakieś piwko przy jednym stoliku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez :-). Ale wiesz, te spotkania jakies niemrawe, sztywne. Po co wszystkim te wszystkie garnitury? Napisz na stronie, ze impreza jest bezkrawatowa i w stylu nieformalnym ;-).

 

Co do terminu, postarajcie sie wyczaic kiedy bedzie krakowski GrillIT, bylaby szkoda, gdyby wypadly w tym samym terminie, a oni tez cos w polowie stycznia z tego co wstepnie sie orientuje. Ale oni raczej w tygodniu, a Spodek dotychczas w soboty, wiec jest szansa, ze sie nie traficie :-).

 

Jesli potrzebujecie jakiejs pomocy organizacyjnej to wolajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alien ty sie możesz zajać ogranizacja ludzi z WHT oraz zajecia im miejsc :D i plakietki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie zrobic :-).

Tylko niech Normanos powiadomi odpowiednio wczesniej o dacie.

Ladne plakietki tez da rade :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do terminu, postarajcie sie wyczaic kiedy bedzie krakowski GrillIT,
W razie czego obiecuje, że będę, w końcu u siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to sie spotkamy, ja najpewniej tez bede :-). Moze tez uda sie wypic jakies piwko WHT?

 

Poki co znany jest juz jeden temat - bedzie o trollingu. Udzial w dyskusji zapowiedzial Onet (ktory ma chyba najwiecej trolli ;-)), w ramach pomocy ogranizatorom udalo mi sie tez sciagnac Gazete, ktora ma chyba najwieksze forum w polskim internecie. Do tego prowadza radykalna wojne z trollingiem. Dyskusja zapowiada sie ciekawa.

 

W kwestii innych tematow organizatorzy na razie milcza.

 

Ogolnie byloby super, gdyby atmosfere z Krakowa udalo sie przeniesc na Slask. Tam po pierwsze lokalna branza stawia sie praktycznie w calosci (od waznych krakowskich agencji kreatywnych, poprzez portale, netart / keia jakos nie widzialem, mediarun i inne serwisy), a po drugie jest bardzo sympatyczna i luzna atmosfera. Tylko problemy lokalowe maja, wciaz za duzo ludzi ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Zobaczymy jak z terminami. Chciałbym być w Katowicach i przy odrobinie szczęścia w Krakowie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak u mnie z czasem będzie :P

 

Co do 'krawatowej' atmosfery - ja sobie to akurat cenię. Nie przychodzą 'ziomale' z opuszczonymi spodniami, nie śmieją się na cały głos, itp. Jest przyjemna atmosfera... jeśli ktoś się czuje skrępowany :) no cóż - najlepiej poznać ludzi, aby rozluźnić to spięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu się tam wpisuje ;) na listę uczestników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×