Skocz do zawartości
Gość nrm

Spodek V2.2, Rondo Sztuki, Katowice

Polecane posty

Gość normanos

Zapraszam na kolejną edycję Spodka2.0, która odbędzie się 13 października 2007 r. o godzinie 13:00 w Rondzie Sztuki w samym centrum Katowic (już bardziej w centrum się nie da ;) )

 

Szczegóły i lista na którą można się wpisywać znajdują się pod adresem spodek20.pl

 

Agenda wkrótce.

 

Jak było poprzednio? Info tutaj:

http://spodek20.pl/pisali-o-nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Jeżeli nikt nie zrezygnuje to będą 4: biblioteka cyfrowa, ePR, pewien startup, RubyOnRails. Konkrety za parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za geniusz to wymyślił o 13 ;/ większośc sie uczy bede sie musiał zwolnić no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RubyOnRails !! Wahałem się, ale teraz już wiem na pewno że będę na spotkaniu :]

 

 

BTW.

http://normanos.com/internet/spodek-20-pie...-koty-za-ploty/ - "najprawdopodobniej odbędzie się w innym miejscu" na prawdę przydało by się inne miejsce. Na pewno większe i z tańszymi napojami. 0,2l CocaCola w tej kawiarni 5zł :/ 0,4l piwo Perroni 9zł :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
co za geniusz to wymyślił o 13 ;/ większośc sie uczy bede sie musiał zwolnić no

"większość"? Jaka "większość"? Poprzednie spotkanie na frekwencje nie narzekało, wszystkie miejsca siedzące zostały zajęte, spóźnialscy okupowali schody. A "większość" (patrząc na średnią wieku) to naukę ma dawno za sobą ;)

 

na prawdę przydało by się inne miejsce. Na pewno większe i z tańszymi napojami. 0,2l CocaCola w tej kawiarni 5zł :/ 0,4l piwo Perroni 9zł :|

Cóż, branże IT stać na takie miejsca :P Myślę, że zmiana może być następnym razem ale to tylko ze względu na pojemność lokalu. Jeżeli będzie więcej niż 60 osób to trzeba będzie o tym pomyśleć.

 

Kiedy to miejsce jest takie "fajne" ;-).

Jest fajne, z klimatem, ciche, w centrum id.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ normanos a widzisz to chyba bede jednak z tego najmłodszego pokolenia ;)

 

a ceny nie powiem bardzo drogie ;) to chyba siąde sobie tylko od tak ;) i bede słuchał o suchym pysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Poniżej obiecana agenda kolejnego spotkania, a ja jeszcze przypominam termin: 13 października 2007 r. o godzinie 13:00 (myślicie, że ta trzynastka może wpłynąć na naszą imprezę? ;) ) oraz miejsce: Rondo Sztuki (czyli tam gdzie poprzednio). Prosimy wpisywać się na listę.

 

1. "Śląska Biblioteka Cyfrowa - ku Bibliotece 2.0" - Monika Jędralska, Śląska Biblioteka Cyfrowa

 

"Funkcjonowanie Śląskiej Biblioteki Cyfrowej, włączonej w krajowy system rozproszonych bibliotek cyfrowych oraz powstanie społeczności czytelników i bibliotekarzy cyfrowych"

 

2. "Public relations w mediach elektronicznych - dopełnienie kampanii, czy strata czasu?" - Bartłomiej Juszczyk, Agencja Interaktywna Adweb.pl

 

"Rynek reklamy w Sieci rośnie w ogromnym tempie. Czemu jednak zapomina się o e-PR? Czy kampanie reklamowe w Sieci moga być jeszcze skuteczniejsze, gdy poza marketingiem zaprzągnie się do pracy działania wizerunkowe? Jak to robić, i jak to robić dobrze - i rzecz jasna, po co?"

 

3. "Komercjalizacja blogosfery – szanse i zagrożenia?" - Maciej Zawadziński, Krytycy.pl

 

"W miarę jak polska blogosfera rośnie w siłę, budzi ona coraz większezainteresowanie ze strony podmiotów komercyjnych. Wydaje się, że tzw.skomercjalizowanie się blogosfery jest nieuniknione. Na jakich zasadachpowinna się odbywać?"

 

4. "Wprowadzenie do Ruby on Rails" - Klaudiusz Fabryczny

 

"Krótki rys historyczny, koncepcja MVC w Rails'ach, budowa frameworka, narzędzia (np. scaffold, migracja, konsola), obsługa AJAX'a. Omówienie kilku projektów wykorzystujących Rails'y"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche osob z informatyki na US deklaruje przybycie, zobaczymy czy im przejdzie do tego czasu ;-).

No i wyglada tez na to, ze paru znajomych z branzy uda mi sie sciagnac, najpewniej wiec bedzie z kim debatowac w kuluarach i pic piwo :-).

 

Co do Zanzibara, bo gdzies przewijala sie ta miejscowka jako alternatywa, robilismy tam zima impreze branzowa, miejsce bardzo fajne, z klimatem, impreza wyszla swietnie, tyle, ze niestety nie ma tam wiecej miejsca :-(. Kilkadziesiat osob to bylo max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

na tą edycję nie zapisało się (na razie) aż tyle osób co poprzednio więc nie powinno być problemu z miejscem (przynajmniej na razie tak to wygląda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie nie zapisalem, sporo moich znajomych, ktorzy zapowiedzieli przybycie tez nie. Wiec lista zapisow bym sie nie sugerowal, spodziewam sie raczej wiekszej liczby, ale to moj skromny typ tylko :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

To po co ta lista? Jak tak nas będziecie robili w bambuko to od następnego razu wzorem Krakowa czy też Trójmiasta wejście będzie na listę i na określoną liczbę osób (i tak do tego kiedyś dojdzie bo kluby nie są z gumy, jednak istnieje jakaś granica dla komfortowych warunków). :) Na szczęście nawet mnożąc obecna listę x2 starczy miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, mysle, ze sie zapiszemy, ale mamy jeszcze tydzien. Wolisz miec na liscie tylko pewne osoby, czy typy "moze tak, a moze sie rozmysle" ? :-) Nie mowie o sobie, ale nie wiem jeszcze ile osob uda mi sie do przybycia naklonic, a mam niestety obawy, ze czesc znajomych deklarujacych dzis chec przybycia w rezultacie zrezygnuje. W ktora wiec strone wolisz miec zafalszowana liste?

 

Witam w rzeczywistosci organizatorow imprez - takie listy na 2 tygodnie, a obecnie juz tydzien przed impreza nie sa niestety wiarygodne ;-).

 

Ograniczenie ilosci miejsc to pewnie bedzie w ktoryms momencie jedyny srodek dla zapewnienia komfortowych warunkow. Mysle jednak, ze warto odwlec ten moment jak najdalej, bo otwarty charakter i jak najdalej idaca demokratyczna formula (brak liderow, cenzorow, ograniczen) to jest to, co wyroznia Was sposrod innych konferencji w regionie. Jesli chodzi o miejsca, pamietaj, ze sa jeszcze do dyspozycji relatywnie bardziej pojemne lokalizacje akademickie.

 

Boje sie, ze jak ograniczycie liste, potem jeszcze nie daj Boze wpuscicie sponsorow, to zrobi sie jak wszedzie :-). A ja osobiscie wolalbym formule przyjazna integracji CALOSCI branzy, na tyle na ile tylko bedzie to mozliwe. 3mam wiec kciuki by nie bylo powodow wprowadzac dalszych krokow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista ciągle się powiększa, a nie ma jeszcze kilku osób odemnie z uczelni :) nie wiem, czy się wpiszą, czy nie, ale ogólnie deklarują chęć pojawienia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak wyszło w sumie dość spontanicznie, bo nie planowałem, że i ja zjawię się jutro na rondzie.

Do zobaczenia ; ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×