Skocz do zawartości
Malinka

[szukam] Najszybszy Hosting W Europie.

Polecane posty

Witam wszystkich.

Szukam najszybszego hostingu jaki istnieje, cena i parametry nie grają roli, najważniejsze, żeby poprostu prześcigał konkurencje (np. nazwa i home). Może być polski lub zagraniczny. Dziękuje wam za pomoc, jest to dla mnie bardzo ważne.

 

Zapomniałam dodać, że hosting będzie przeznaczony nie na serwis, ale na skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

Szukam najszybszego hostingu jaki istnieje,

 

 

własny dedyk skonfigurowany przez "najlepszego" specjalistę;p

 

przyjrzyj się ofercie: prohost.pl ;) albo sisco :> a może vps managed w provps.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szybsze w jakim sensie? Bo przeczuwam niedoinformowanie i niezrozumienie.. żeby szybciej strony wchodziły, czy jak? Czy żeby baza szybko reagowała? Czy żeby np. strona na CMSie szybko się generowała?

Nie ma nic innego oprócz dedyka / VPS-a.. dedyk to szczyt piramidy.. no pewnie, możesz sobie postawić klaster, ale jakim kosztem?...ewentualnie możesz porównywać shared hosting (bo pewnie o to Ci chodzi, skoro nie o dedyka).. ale tutaj już masz tyle "szybkości", ile opinii... jeden powie, że to jest szybsze, inny powie, że tamto.. stawiasz dedyka / VPS-a z gwarantowanym łączem, bulisz krocie i masz swój najszybszy hosting.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, powiem dokładnie o co mi chodzi. Kilka osób ma jeden skrypt (perl) posadzony na nazwie i home. Chciałam znaleźć taki hosting, żeby być szybszym od nich, tak poprostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rejestracja domen się znaczy czy albo jakiś snajper aukcyjny czy coś w tym stylu? Wyjściem jest własny serwer gdzieś w serwerowni blisko głównego węzła. Pytanie tylko do jakiego serwisu chcesz strzelać. Ja bym sie zainteresował ofertą http://www.wdc.pl/ albo jeszcze lepiej NASK http://www.nask.pl/run/n/CentrumHOST

 

skoro chcesz strzelać do az.pl to może u nich wykup konto?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do tego VPS-a będę miała dostęp przez FTP? Jakieś bazy danych ? Za directa trzeba 250zł płacić ;) ? Jednak to wszystko przerosło mój budżet, wolałabym znaleźć zwykły hosting, może iq albo prohost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ednet ale AZ ma hosting w Niemczech.. badziewny, zresztą... heh

 

Malinka to jaki masz budżet, najpierw powiedz.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ilość postów, nie trafiłam w buttonik :/ mój budżet wynosi: 200zł-300zł, ew. jesli będzie coś niezwykłego to max 400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena i parametry nie grają roli, najważniejsze, żeby poprostu prześcigał konkurencje
A do tego VPS-a będę miała dostęp przez FTP? Jakieś bazy danych ? Za directa trzeba 250zł płacić ;) ? Jednak to wszystko przerosło mój budżet, wolałabym znaleźć zwykły hosting, może iq albo prohost ?

To albo nie grają roli albo masz mały budżet, zdecyduj się.

 

Jak masz VPSa to masz jakby dedyka (wirtualne środowisko), więc masz i ftp, i ssh i bazy itd. itp. co tylko chcesz. Nie musi to być Panel DA, może to być albo jakiś darmowy albo Plesk za grosze.

 

Tylko tam nie ma cennika, muszę do nich pisać ;/ Wie ktoś może jakie są tam ceny ?

Z Twoim budżetem to nawet nie masz po co do nich pisać :)

 

//

 

Jak chcesz pomyśleć o zwykłym koncie to weź pod uwagę też neteasy.pl :) Mają płatności miesięczne i panel Direct Admin do zarządzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij juz teraz jak chcesz przejsc do Wdc. Lepiej napisz do Provps.pl i oni we wszystkim ci pomogą i skonfiguruja server jak chcesz pod potrzeby twego skrypty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie czynnik mają wpływ na szybkość działania ? (provps.pl) Chyba napisze z prośbą o 300mb powierzchni i 20gb transferu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu wziąłbym zwykły shared hosting... ten skrypt możesz testować w prohost.pl chyba 7 dni i możesz zapytać się jakie obciążenie generujesz. Akceptują do 5%. Taniej wyjdzie nawet ze względu na administrację. nie musisz się o nic martwić.

 

Sam powiem że jestem zadowolonym ich klientem ;) A takiego szybkiego ftp to jeszcze nie widziałem ;p (nie zapłacili mi za reklamę ;p .. heh.. a mam parę kont w Polsce ftp :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

...tak dla pewności - 200/300zł, max 400.. ROCZNIE?

 

jeśli tak, to gdzie panowie z WDC tutaj startujecie ;)

 

jeśli miesięcznie, to uderzaj do provps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szybkość to też ping do serwera az.pl, które ma serwery w Niemczech, to chyba lepiej coś w Niemczech kupić ;) , ale jak milisekundy nie są aż tak ważne to iq, prohost itd. też będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie umiem kupować na zagranicznych stronach ;) Jakieś mastercard, ukryte warunki ;/ Z tym serwerem w Niemczech to niezły pomysł, ale zobaczymy za kilka dni, po testach prohost-a. Dziekuję wam wszystkim za te posciki, bardzo mi pomogliście, niedługo znów tutaj napiszę :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Malinka" jesteś zielony(a) w temacie jak łodyga na wiosnę. Nie ma nie było i nie będzie VPSów o pojemności 300MB. Po czytaj dobrze watki o VPSach na tym forum i potem wróć. 300 zł/m-c to śmiesznie mała suma nawet na dziadowski VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×