Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Noone

Hosting365.pl

Polecane posty

Dlaczego tak Ci się wydaje?

 

Firma powiedzmy ma już wyrobioną "markę" w Irlandii ale niekoniecznie będzie to miało odwzorowanie w PL.

 

Stronę ich w pl widziałem chyba od 3m i ciągle tak samo wygląda, pełno niedoróbek i błędów językowych. Nie wiem kiedy oficjalnie "ruszają" ale chyba nie prędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że roundCube robi furorę jako webmail w hostingach. Ostatnio wypiera wiewiórkę nawet.

 

Data center się nie przeniesie fizycznie a usługa w IE to jednak bardzo daleko. Może dla polskich webmasterów co robią strony w IE to jakaś opcja ale nie dla firm w PL W Polsce nie ma próżni i rynek raczej nie czeka na nich z otwartymi ramionami. Będą musieli walczyć. Kei wiele lat pracowało na swoją opinię. I nowa firma nie zrobi jej sobie automatycznie ani nie przewiezie w teczce z IE. Trzeba ją wypracować.

 

Edit: Widzę że tam nie ma mowy o php w shared.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ichnim forum piszą "A swoją drogą budujemy DC w Polsce :) Będzie dostępne pod koniec przyszłego roku.". To + plus ogłoszenia o poszukiwaniu polskich pracowników oraz że nie jest to jakaś gimnazjalna firemka a duża, sprawdzona instytucja może sprawić ze w przyszłości będą się liczyć w Polsce. Jeżeli oczywiście nie podejdą do Polaków jak to zrobił ebay. Oto jesteśmy i robimy łaskę. Tylko dlatego zwracam na nich uwagę bo pseudo hostingów mam powyżej uszu. Chociaż na chwilę obecną nie widzę powodu dlaczego miałbym kupić w .pl zamiast .com ;)

 

ed: No nie. Napisałem do Irlandzkiego supportu z jednym pytaniem. Dostaję odpowiedź a w stopce "best regards" i Polak :) W Irlandii chyba już ciężej spotkać Irlandczyka niż Polaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×