Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ertcap

Uroki TePsy

Polecane posty

Myśle, ze wszystkie wątpliwości wyjaśniłem.

Yyyyy... Ale nam nie chodzi tutaj o propagande spoleczno-polityczna "TPSA jest be".

 

Samo funkcjonowanie firmy dotyka klientow. Jej pozycja na rynku dotyka nas wszystkich. Nie tylko tracimy wewnetrznie, jako konsumenci i konkurenci TPSA, ale traci i nasza gospodarka - mamy sektor zupelnie niekonkurencyjny na rynku UE, gdzie za taka sama usluge placi se parokrotnie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo funkcjonowanie firmy dotyka klientow. Jej pozycja na rynku dotyka nas wszystkich. Nie tylko tracimy wewnetrznie, jako konsumenci i konkurenci TPSA, ale traci i nasza gospodarka - mamy sektor zupelnie niekonkurencyjny na rynku UE, gdzie za taka sama usluge placi se parokrotnie mniej.

 

Taka niestety jest prawda, organizacja wewnętrzna TP odbija się na jakości ich usług np. łącza internetowe, ponieważ ludzie, którzy stoja na górze nie umią zarządzać. A dyżurni na stacjach maja od groma roboty cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Był okres, że TP S.A. była monopilostą na rynku i płaciła ogromne kary pienieżne.

Od kiedy nie jest monopilostą pojawiło się na rynku dziesiatki innych operatorów tylko, że nie wszyscy wiedzą, ze Ci inni polscy operatorzy kupują łacza w tpsa i sprzedają drozej.

Ludzie na to idą ponieważ na początku ceny są bardzo niskie(promocje), ale w późniejszym czasie po skończeniu się promocji w której kupujemy łącze, drastycznie cena wzrasta! Efekt tego jest taki, że ludzie wracają do TP.

TP S.A. dla tkich klientów zrobiła - powrót za złotówkę, a w niektórych przypadkach za 0zł.

Jak wiemy France Telekom kupił najbardziej dochodową firmę, którą nasz wspaniały rząd sprzedał(TP S.A.). Jaki jest efekt tego? Już mówie - France Telekom miał na świecie długi (ogromne) i kosztem TP S.A. je spłaciło:)

Propo działania TP S.A - ludzie, jak dyrektorem sprzedaży zostaje osoba, która sprzedawała w super markecie jogurt...(sami sobie dokończcie)

W TP S.A są cały czas zwolnienia, jedna osoba musi zaiwaniać za 2-3 osoby. Dyrektorzy mówią "jezeli pracownik nie wyrobi sie z robotą w czasie pracy niech zostanie po godzinach." Ludzie zaiwaniają jak mogą bo się boją, że jutro mogą już nie pracować.

Mozecie sie zastanawiać, skąd to wiem? I macie rację. Wiem, ponieważ w TP pracuje połowa mojej rodziny. Osoby, które mają staż i doswiadczenie w pracy się nie liczą nie sa brani pod uwagę tylko idą do zwolnień, ponieważ MŁODZI DYREKTORZY WSADZENI PO PROTEKCJI NA STANOWSIKA uważają, że takie osoby nic nowego nie wniosą.

I osoby, które mogły dużo w TP (znam takie) teraz nic nie mogą, poniewaz są młodzi nowi dyrektorzy, którzy nie maja pojecia bladego o tym co oferuje TP S.A. SĄ TO LUDZIE KTÓRZY TRAFILI PO PROTEKCJI!!!

I MAJĄ POKOŃCZONE NP. studia OGRODNICZE, KTÓRE W TEJ DZIEDZINIE SIĘ NIE SPRAWDZĄ.

Prezes TP S.A za jedną pensję moze kupić sobie domek:)

A pracownicy zaiwaniają po 12godzin za 1000zł

Myśle, ze wszystkie wątpliwości wyjaśniłem.

Pozdrawiam :wink:

 

Gadasz takie głupoty, że aż mi Cie szkoda.. Na grupach dyskusyjnych sie chyba tego naczytałeś.. Gdzie ci pracownicy co zarabiają po 1000zl? NIE MA TAKIEJ OPCJI ZEBY PRACOWNIK TPSY (nie firmy podwykonawczej) PRACOWAŁ PONAD CZAS PRACY ZA FREE. MOJ OJCIEC PRZEPRACOWAŁ PONAD 10 LAT W TP I NIGDY NIE ZDARZYŁO SIĘ ZEBY PRACOWAŁ W NADGODZINACH O TAK SOBIE, ZA DARMO! TP SA juz od ponad 2 lat nie zatrudnia zadnych monterow ani ludzi do pracy przy strukturze sieci zewnetrznej (kable miedziane), wszystko wykonują podwykonawcy. A przy POLPAKU pracują ludzie którzy zarabiają minimum 2000 zł brutto. To samo jest w każdym pionie. Moja siostra cioteczna pracuje w TP. (nie w telepunkcie prowadzonym czesto przez podwykonawcze firmy związane z IDEĄ A NIE TPSA) i wiem jak to wygląda. A pracownikom ktorych sie zwalnia daje sie ogromne wyprawki. Mój ojciec otrzymał ok. 20000zl 3 lata temu + pakiet akcji TPSA.

ŻAL MI CIEBIE I LUDZI KTÓRZY WIERZĄ W TAKIE BREDNIE! :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziku - nie skomentuje nawet.. w cwili obecnej 9x% pracownikow wciaz martwi sie o to, czy za miesiac badz dwa beda jeszcze pracowali.. wciaz trwaja zwolnienia, a ludzie NIE dostaja ogromnych "wyprawek".. to, co bylo 3 lata temu ma sie nijak do tego, co jest dzisiaj..

2000 brutto to wysoka stawka jak na TP.. a pracowkin, ktory odmawia pracy "po godzinach" jest pierwszy w kolejce do zwolnienia..

 

2/3 mojej rodziny pracuje w "strukturach TP".. na roznych szczeblach.. pracuja bezposrednio w TP, nie u podwykonawcow.. i "dobre lata" juz dawno sie skonczyly..

 

twoja wypowiedz jest, lekko mowiac, smieszna..

 

a wogole to mocno zboczylismy z tematu..

 

PS

Co do mapy "Szkieletu" TP - nie jestem nawet przekonany, czy sam Polpak ma jakas sensowna "wizualizacje" tegoz.. szkielet jest potezny i nie w pelni wykozystywany.. ale szczegolow podac nie moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkielet jest potezny i nie w pelni wykozystywany.. ale szczegolow podac nie moge..

A ktory to wlasciciel szkieletu ma go w pelni wykorzystanego? :) (rowniez nie moge podac szczegolow :D )

 

pzdr.

 

ps. teraz wiem skad u Ciebie taka obrona TePsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. teraz wiem skad u Ciebie taka obrona TePsy

ertcap - ja bym ja z checia zaoral razem z tym calym FT, posial tam rzepe i chociaz dotacje unijne zbieral..

To, co firma (nieraz) robi, to jedna wielka paranoja.. nie znaczy to jednak, ze jest tak wszedzie.. i jednak bardzo przeszkadzaja "roznice w pogladach", gdy rozmawia sie z ludzmi nie znajacymi faktycznej sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. teraz wiem skad u Ciebie taka obrona TePsy

 

To, co firma (nieraz) robi, to jedna wielka paranoja.. nie znaczy to jednak, ze jest tak wszedzie.. i jednak bardzo przeszkadzaja "roznice w pogladach", gdy rozmawia sie z ludzmi nie znajacymi faktycznej sytuacji..

 

No własnie... ;-) Ogólnie TP ma wysokie ceny i nie jest tak jak chcielibyśmy zeby bylo, ale na dobrą sprawe nie ma konkurencji w małych miasteczkach i dlatego kasują za łącza jak za zboże.. Tam gdzie inni nie docierają tam jest juz TP i dlatego jest jak jest.. Czekam z niecierpliwością na to kiedy to Energis wejdzie na rynek ze swoimi usługami (m.in. równiez szerokopasmowy internet u abon. TP), wtedy moze cos sie polepszy.. A zanim to sie stanie to musze korzystac z poczicwej Neostrady a serwer na hosting kupować w USA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziku nie bede komentowac twojej wypowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku nie bede komentowac twojej wypowiedzi.

Pozdrawiam

 

To nie komentuj.. :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ukochana przygoda z TP SA zaczeła się gdy zmieniliśmy adres siedziby i trzeba bylo przeniesc POLPAKA! W tedy zaczeły się komplikacje.

Jestem z Częstochowy, więc przyjechał gość z Częstochowskiej TP SA, ale się okazało, że to musi zrobić OPOLE. Poczekaliśmy troche. 1, 2, 3, dni!!! Wreszczei przyjechał GOŚĆ Z OPOLA i powiedział, że to zrobi WROCŁAW!

Więc zadzwoniliśmy do Wrocławia, że oni nie chcę o tym słyszeć i Opole to zrobi! Sprawa zakończyła się po 14 dniach, gdy przyjechało 2 techników z OPOLA.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ostatnio nawet mile wspominam TPSA ;) Zmienili system na Blekitnej Linii, dzieki czemu wiekszosc informacji moge otrzymac poprzez wybieranie odpowiednich numerkow.

 

Zadzwonilem do nich i zlozylem reklamacje za to, ze mi w marcu i kwietniu naliczyli VAT za neostrade. Jak podawala RP, reklamacje sa uwzgledniane i mila pani na BL potwierdzila te informacje - dzieki mnie TPSA jest cos ponad 60 zl w plecy, a ja te sama kwote do przodu ;]

 

Poza tym dowiedzialem sie dlaczego nie przyslali mi faktury do zaplaty nowej. Jak odlacza telefon w obie strony (dzwonienie i odbieranie), to nie placi sie abonamentu. Jedyne co, to pani zdziwila sie, ze neostrada jakos mi dziala, mimo ze telefon mam nieczynny od jakichs 3 miesiecy. Fajni sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×