Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lexom

Problem Z Kontem Na Shou.pl

Polecane posty

Witam, mam pytanie do osób zajmujących się hostingiem. Jestem posiadaczem nieszczęsnego konta w shou.pl. Strona bez problemów ładuje się poprzez domene natomiast bez domeny (po wpisaniu rzeczywistego adresu) strona ma problemy i raz się ładuje a raz nie. Z czego to może wynikać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz pod pojęciem "rzeczywisty adres" ?

Bo jakoś dziwnie mam wrażenie, że mówisz o czym innym, a sprawa tyczy się czego innego :unsure:.

Obstawiam, że chodzi Ci o przedrostek 'www', trafiłem ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o www. Jak kupujesz sobie u kogoś hosting to dostajesz jakiś adres strony, np. "www.moja-strona.pl", ale możesz sobie wykupić domenę i wtedy masz adres np. "www.moja.pl". Ja mogę się łączyć ze stroną poprzez www.moja.pl a poprzez www.moja-strona.pl raz mogę a raz nie. I właśnie to mnie zastanawia czym jest to spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli subdomeny w domenie operatora, oraz domeny dodatkowe które Ty sam podpinasz, jeżeli nie działają domeny tralalala.shou.pl to raczej nic nie poradzisz, gdyby nie działała tralalala.pl to moglibyśmy dumać i czarować.

Powiedz jeszcze tak z ciekawości:

1) Jaki tam mają panel administracyjny.

2) Jak tam ostatnio ich kondycja.. bardziej Game czy Pad :unsure: ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja CPanel w wersji 11.10.0-RELEASE - mi bardzo odpowiada. Z kondycją tak sobie - niby wszystko działa a jednak nie do końca. Szkoda tylko ze na ich stronie nie ma żadnej wzmianki o zmianach.

 

Ale na moje pytanie nikt nie odpowiedział. Dlaczego tak jest? Co jest tego przyczyna? NO bo przecież ktoś nieposiadający domeny nic tam nie zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja CPanel w wersji 11.10.0-RELEASE - mi bardzo odpowiada. Z kondycją tak sobie - niby wszystko działa a jednak nie do końca. Szkoda tylko ze na ich stronie nie ma żadnej wzmianki o zmianach.

 

Ale na moje pytanie nikt nie odpowiedział. Dlaczego tak jest? Co jest tego przyczyna? NO bo przecież ktoś nieposiadający domeny nic tam nie zdziała.

 

To jest akurat pytanie do shou - jeśli nie chcą Ci odpowiedzieć albo nie potrafią to wnioski sam wyciągnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciekaj z Shou.pl ! Serwer można sobie kupić jedynie do testów bo raz działa , raz nie działa, czasami mysql tak muli że nie postawisz nawet forum. Ja z własnego doświadczenia mówię : stop kupowaniu hostingu na allegro !

 

Powiem tylko tyle że przeniosłem się na polserwer jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×