Skocz do zawartości
Paul

Najtańsze Odnowienie?

Polecane posty

(54.9PLN Brutto) w OVH

 

ludzie cena nie jest najważniejsza (zawsze) i nie powinno się tylko na nią patrzeć ale również na inne czynniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

No w OVH jest tanio, szybko realizują zamówienia a problemów raczej nie ma (ja nie mam od 3 lat) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole Masternet ;).

Przeniosę tam moje domeny (właśnie z ovh :)).

 

Z tego co wiem to cena odnowień jest identyczna jak w ovh więc warto się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam domeny w OVH od 3 lat i jestem zadowolonym klientem, w sumie to nie mam na co u nich narzekać jeśli chodzi o domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten MasterNET wydaje sie malo wiarygodna firma, raczej firemką, żeby powierzac cenne domeny - zwykle www czy tez blogi to owszem, powazne domeny tylko w duzych firmach (OVH, Dr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten MasterNET wydaje sie malo wiarygodna firma, raczej firemką, żeby powierzac cenne domeny - zwykle www czy tez blogi to owszem, powazne domeny tylko w duzych firmach (OVH, Dr)

 

Co prawda nie posiadam u nich domen, ale MasterNET to wiarygodna firma ;) Istnieje długi czas i jakoś nie przypominam sobie skarg na nich, wręcz przeciwnie, wszyscy ich zachwalają. Z nimi raczej możesz spać spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

@swiatly, a OVH to nie wiarygodna firma ?

Statystyki mowia za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Trzymanie domen w ovh to porażka. Jeszcze zostało mi 80 do przeniesienia ale nie mam już siły, no i muszę kupić nową ryzę papieru na to i wysłać chyba paczką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten MasterNET wydaje sie malo wiarygodna firma, raczej firemką, żeby powierzac cenne domeny - zwykle www czy tez blogi to owszem, powazne domeny tylko w duzych firmach (OVH, Dr)

MasterNET to mało wiarygodna firma? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć
Ten MasterNET wydaje sie malo wiarygodna firma, raczej firemką, żeby powierzac cenne domeny - zwykle www czy tez blogi to owszem, powazne domeny tylko w duzych firmach (OVH, Dr)

Większej bredni nie słyszałem od dawna... MasterNET to poważna, szanująca siebie i klienta firma. Profesjonalizm pełną gębą jak to się u nas mówi. Nie wiem jak można pleść o firmie która jest na rynku 4 czy 5 lat ze nie jest wiarygodna. Osobiście mam tam 5 domen i niebawem drugie tyle pójdzie transferem z nazwa.pl bo nie mam zamiaru płacić takiej grubej kasy. Firma jest solidna, rzetelna, kontakt z administratorem wzorowy i szybki. Firma konkret i nie piszę tego żeby się Adrianowi podlizać ani nie jestem pracownikiem MasterNET - Po prostu, klient nasz pan a nie zło konieczne tak jak gdzie indziej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalizm pełną gębą jak to się u nas mówi.
Do pełnego profesjonalizmu brakuje co najmniej SSL'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zle mnie zrozumiales, wiekszosc malych firm, ktore chca byc szanowane podchodzi do klienta profesjonalnie. Tyle ze to jeszcze nie znaczy iz sa firmami duzymi czy tez wiarygodnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W tym wypadku firma podchodzi do klienta profesjonalnie oraz jest wiarygodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No właśnie, a MasterNET nie przesyła takich rzeczy typu namolny spam, chyba że ja nic nie dostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów się chyba powtórzę.... przeniosłem kilka domen z różnych firm: home, nazwa, cal, ovh do Adriana i nie żałuję !!

A jak dobrze pamiętam to żadnych e-maili typu: "walentynki" jak ktoś wyżej wspomniał nie dostałem... ;)

 

po 2. Na pewno szybciej dostanę odp. od masternetu niż molocha ovh... ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walentynki mialem na mysli ciagle monity o zaplate za domeny o ktorych juz dawno zapomnialem - ta ich slawna promocja, oni ciagle wierza ze ich klienci to skonczone durnie - bynajmniej MasterNET ma troszke zbyt wyokie ceny, przynajmniej w stosunku do OVH badz Dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bynajmniej MasterNET ma troszke zbyt wyokie ceny, przynajmniej w stosunku do OVH badz Dr.

 

e domen?ma nawet taniej..14,68zł bodajże za .pl płacę a w ovh 18zł..więc gdzie tu drożej w MasterNET?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary nie patrz na ceny tylko odnowienia.

 

To i tak gadasz źle bo w masternecie 45zł+vat , w ovh identycznie: 45.00PLN Netto

jeżeli chodzi o .pl oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Pod względem Cena/Jakość MasterNET wychodzi zdecydowanie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary nie patrz na ceny tylko odnowienia.
Czemu Ty próbujesz na siłe stwierdzić że OVH jest lepsze od masternet, skoro wszyscy tu twierdzą inaczej :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×