Skocz do zawartości
Paul

Najtańsze Odnowienie?

Polecane posty

Na chwilę obecną wszystkie swoje domeny przeniosłem do cal.pl - mają niskie ceny już od dłuższego czasu. I to nie w żadnej promocji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :) ja mam tam z 10 domen ... i muszę jeszcze kolejne 5 przenieść tam :P tylko jakieś problemy mają z tym panelem do zmieniania dns .. :) Bo mi muszą ręcznie zmieniać bo nie chce mi przekierować domeny na inny serwer. z tego panelu.. też macie takie problemy ? :) A ogólnie tnaio przedłużenie domeny .pl ... chyba najtaniej w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tylko w cal.pl pierwszą .pl masz chyba za 42 zł brutto a w rejestrator24.pl masz normalnie ;)

 

ale mogę się mylić bo się nie czytywałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie - możesz być w tej firmie w której obecnie masz już zaparkowaną domenę :P wszystko zależy tylko ile jesteś w stanie zapłacić za odnowienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80zł Brutto jest w OVH - najtaniej i w dodatku serwer wirtualny za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

większość topiców w tym temacie jest niemalże identyczna - "którego rejestrora polecicie? który ma najtańsze domeny?" itp

każdy pisze prawie wyłącznie o firmach, w których sam ma domeny, ew. pojawia się ktoś reklamujący własną firmę.

poza tym Paul - gdybyś wykazał się własną inicjatywą, to mógłbyś sam sprawdzić ceny odnowień. tu nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza, wystarczy trochę czasu, dostęp do netu i co najwyżej google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google nie wyłapie wszystkiego, własna wiedza także nie jest wystarczająca, bo może pominięta została jakaś firma, która ma jeszcze taniej odnowienie.

 

Fakt, faktem, że tematów tego pokroju na forum jest już kilka... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a propo Cal.pln apisałem do nich maial via ich formularz kontaktowy <_< i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi coś tu nie gra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy poleca co może a ja akurat byłem przed odnowieniem domen i odnowiłem przez NetArt czyli nazwa.pl, poza tym oferty są zbliżone do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×