Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Linux

Sposób Na Krzaki

Polecane posty

Witam, miałem pewien dylemat z wybraniem działu dla tego tematu ale ten wydawał mi się najodpowiedniejszy.

 

Jakie znacie sposoby na krzaki? Wysyłanie maili, przedstawianie przepisów słabo działa na "adminów" w wieku powyżej 16lat no chyba że wysyłanie poleconym na adres domowy i dane rodziców... Tylko trzeba je jeszcze zdobyć, jak?

 

Wiem że jest taki dział na bowi, ale tego jeszcze nie testowałem - z tego co pamiętam są straaasznie wolni kiedyś czekałem tam 2 tygodnie na odpowiedź z zgłoszeniem mojej strony do katalogu.

 

Zgłaszać do skarbówki? Myślicie że będą się zajmowali kontami za 10zł na rok? Jak wygląda taka procedura zgłoszenia krzaka?

 

Ewentualnie czekam na Wasze przetestowane i nie przetestowane metody :)

 

Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie ma sposobu na krzaki... po prostu nie kupować.. dzieciaki i tak kupią... potem krzaki znikną.. potem będzie marudzenie na forach itd... a jak chcesz chodzić po urzędach, wojować itd.. no to Twój indywidualny sposób... skarbówka może i się zajmie... w sumie oni wszystko lubią, co im nie pozwala zarobić.. BOWI to podobno lipa.. nie mają żadnego statusu prawnego.. już tutaj ktoś o tym pisał kiedyś..

 

no dobra, ja czasem piszę mejla przez kolesia firmę z prośbą o NIP i REGON firmy, bo "jesteśmy zainteresowani tą świetną ofertą, ale chcemy mieć pewność.. " bla bla.. tak dla jaj w sumie.. prawie żaden krzak nie odpisał : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie znacie sposoby na krzaki?

Jesli zarastają Ci ogródek to rada tylko jedna -- sekator i do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbówka może i się zajmie... w sumie oni wszystko lubią, co im nie pozwala zarobić.. BOWI to podobno lipa.. nie mają żadnego statusu prawnego.. już tutaj ktoś o tym pisał kiedyś..

 

 

Skarbówka tym się nie zajmie ..... :) Mandatów nie ma kto ściągać zaległych i ulegają przedawnieniu ..... :) ... ufff jak dobrze ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo bym się uśmiał jak by rodzice takiego krzaczka zaciągali kredyty by spłacić skarbówke a sam "adminek" dostał by takie lanie od Ojca że by nie mógł stać na nogach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Skarbówka tym się nie zajmie ..... ;) Mandatów nie ma kto ściągać zaległych i ulegają przedawnieniu ..... :P ... ufff jak dobrze ... :)

 

 

przedawnieniu ? ciekawe ? mi po 1.5 roku przyszedl świstek od komornika ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T, tylko proszę Cię - naucz mnie go używać ;)

 

RuFiK, myślisz że warto zgłaszać? Jak wygląda taka procedura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedawnieniu ? ciekawe ? mi po 1.5 roku przyszedl świstek od komornika ....

 

 

hmmm.... mi już dwa przedawniły się ... ;)

Teraz zapłacę ten ostatni i będzie wsio :P

 

@Linux

Wytnij krzaki i posyp solą .... Więcej nie urosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×