Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość McN

Chello poblokowało porty na servery USA

Polecane posty

Gość McN

Witam. Ostatnio zaówarzyłem ze chello (UPC) poblokowało wyższe porty typu 8000. Bez zastrzeżeń działa port 80 do stron www. Ale jeżeli chodzi juz o inny port np do słuchania radia (shoutcast) to prędkość którą zmierzyłem była 500bajtów a w najlepszym przypadku 2KB/s... Niewiem czy można coś z tym zrobić :?: Myśle ze wielu uzytkowników chello mnie poprze :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

printf("Czy w umowie byl jakikolwiek zapis o mozliwosci ograniczenia transferu / portow / konkretnych uslug przez administratora? [T / N] ");

scanf("%s",odp);

 

if(odp=='n') || if(odp=='N')

 

printf("Napisz / zadzwon do administratora z prosba zdjecia blokady / ograniczenia transferu na porcie / usludze XXX. n

Zaznacz przy tym, iz w umowie nie ma ani jednego slowa o mozliwosci zablokowania / ograniczenia uslug przez adm. w zwiazku z czym zlamali oni warunki tejze umowy. ");

 

else if(odp=='t') || if(odp=='T')

 

printf("Zadzwon / napisz do administratora z prosba o wyjasnienie zaistnialej sytuacji (brak mozliwosci odsluchiwania shoutcastow, spowodowany NAJPRAWDOPODOBNIEJ nalozeniem JAKIEGOS ograniczenia). Gdy uzyskasz odpowiedz, popros o uzasadnienie nalozenia blokady && zalacz prosbe o jej zdjecie, gdyz uniemozliwia (ci) ona...");

 

else

 

printf("prosze podac prawidlowa odpowiedz [T / N] ");

 

}

 

// L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

Chello

Szanowny Panie,

 

Pana zgłoszenie zostało przekazane do działu monitorowania sieci w celu wyjaśnienia opisanego problemu.

 

Zgłoszeniu nadano numer: TT6*5*8

Prosimy o powoływanie się na ten numer podczas dalszej korespondencji z nasza firma.

 

Postaramy się aby zgłoszony przez Pana problem został jak najszybciej rozwiązany.

Za wszelkie niedogodności związane z korzystaniem z usługi chello, chciałbym przeprosić Pana w imieniu firmy UPC.

 

Z poważaniem

______________________________________________

Roman Dróżdż, CCNA®

Dział Wsparcia Usług Internetowych

UPC Polska

 

Po 3ech dniach dostałem odpowiedz... :| Pewnie dłuzej sie nie dało. Co oni konsultantów w chipsach wygrali??

 

Ta odpowiedz mi nic nie mówi bo sie okazuje ze musze jeszce dłuzej czekac na wyjaśnienie mojej sprawy.

 

I tak mam poblokowane porty juz 2 tygodnie. W tym czasie kilka terlefonów do tej beznadziejnej firmy, kilka maili i niepełne usługi z ich strony (poblokowane porty uniemożliwiają mi sciąganie plików z portu innego niż 80, oraz inne usługi typu shoutcast i powiązane z portami innymi niż 80)

 

To może być efekt podnoszenia transferu przes usługodawce który zwieksza transfer a nie rozbudowywuje swojej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może popropstu za duży ruch wygenerowałeś? I przycieli cię do 32 kbps/32kbps? Bo mi jedzie radio normalnie a też mam chello i jestem zadowolony z tej firmy.... a osądem czy beznadziejna czy nie to radze się powstrzymać. Nie masz dowodów na to, że to wynik działań chello .

 

To może być efekt podnoszenia transferu przes usługodawce który zwieksza transfer a nie rozbudowywuje swojej sieci.

Twoja teoria jest dziurawa... jakby sieci nie była rozbudowała to byś miał kłopoty z wszystkimi portami, a nie z jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

juz wszystko w porządku. Nie przycieli mi ruchu bo pliki leciały pełną PARĄ.

 

Poco pozatym odkopywać stary temat?

 

Data tematu Nie Kwi 10, 2005 -4 miechy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... dziwne... mi się w rssie pojawił na samej górze :) a jeżeli jest na górze to nie patrze już na daty, bo jego pozycja oznacza, że jest coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×