Skocz do zawartości
lukaszn

Poszukujemy Hostingu

Polecane posty

Witam serdecznie...

 

Jesteśmy Toruńskim zespołem Rockowym naszą muzykę kreujemy na słynnych na cały świat "Papryczkach" (Red Hot Chili Peppers)

 

Jesteśmy stosunkowo nowym zespołem w świecie muzyki, mamy zamiar w niedługim czasie wziąć udział w Katarze (Festiwal dla nowych zespołów) Mamy nadzieję zająć 1 miejsce i potem kontynować naszą karierę.

 

Nasz zespół liczy 5 osób...

 

Ale nie piszę tutaj o Nas bo nie to jest celem tego postu.

 

__________________________________________________

 

Zwracamy się z prośbą do użytkowników, administratorów sieci, i samych firm hostingowych.. o udostępnienie nam darmwego hostingu z polską domeną. Nie chodzi nam o wiele przestrzeni ale o baze sql i php 5. Niestety czasowo nie stać nas na dobry hosting i musimy zadowalać się darmówkami internetowymi co na dłuższą metę nie zdaje wcale rezultatu. Dlatego jako całość zespołu prosimy o jakiś znak od dobrych ludzi lub namiar na dobry hosting.

 

Pozdrawiamy - ekipa zespołu Uboczny Efekt Dźwięku. Peace

 

___________________________________________________

 

Ew. odpowiedzi prosimy wpisywać w tym topicu dziękujemy z góry za każdą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przenoszę do działu prośby (było na forum główne).

 

Przepraszam za pomyłkę.. śpieszyłem się stąd moje przeoczenie.

 

Jeżeli chodzi o hosting oczekujemy chętnie od niego 500 mb pojemności (oczywiście więcej nie stanowi problemu) Stronę chcieli byśmy posiadać w jakimś łatwym cms`ie typu joomla itp.. Niestety nie wszyscy członkowie grupy znają się na stronach i informatyce dlatego myslę właśnie o takim rozwiązaniu aby każdy z nich z niewielkimi umiejętnościami dał radę napisać prosty nowy artykuł czy edytować stronę. Forum chcieli bysmy założyć także na naszej stronie myślę, że w dokładnie takim skrypcie w jakim jest webhostingtalk (bardzo przyjemne dla oka i łatwe w obsłudze)

 

Powróce może do myśli dlaczego 500 mb, może się wydać dziwne że chcemy tak wiele ale z czasem mamy zamiar na stronie zamieścić mały download (sample piosenek, clipy wideo).

 

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam Łukasz (gitara akustyczna/klasyczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukaszn, najlepiej jak byście kupili sobie niż ktoś miał by wam robić sponsoring a na pewno powinniście kupić domenę zawsze lepiej mieć coś na swoje nazwisko niż potem "mieć komplikacje"...

 

Domena pl w nazwie możecie mieć za 12zł. nie jest to chyba wiele ?

Podobnie hosting tani, może nie jakiś super ale też i nie najgorszy (jeśli nie macie nie wiadomo jakich planów tylko coś normalnego to nie przeszkadzało by wam "chyba" jeśli serwer przez 5 czy 10 minut był co jakiś czas niedostępny) - MasterNet.pl (promocja na allegro - http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5285770 ).

 

Czyli łącznie za 24zł macie wszystko ...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz zespół liczy 5 osób...

(...)

Niestety czasowo nie stać nas na dobry hosting

Chociaż nie ściemniajcie. ;)

 

Licząc nawet po 100 zł za domenę i 100 zł za hosting wychodzi 200 zł rocznie, co daje około 3 zł 33 gr miesięcznie na osobę. Oznacza to rezygnację z jednego piwa w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż nie ściemniajcie. :)

 

Licząc nawet po 100 zł za domenę i 100 zł za hosting wychodzi 200 zł rocznie, co daje około 3 zł 33 gr miesięcznie na osobę. Oznacza to rezygnację z jednego piwa w miesiącu.

 

Tak jedno piwko w miesiącu to bardzo wiele ;) Nie no żartuje oczywiście. Ale wychodząc z założenia, że znajdzie się osoba chętna pomóc nam w hostingu to mamy już 200 zł, które możemy przeznaczyć na 20 godzin w sali nagraniowej i sali prób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jedno piwko w miesiącu to bardzo wiele ;) Nie no żartuje oczywiście. Ale wychodząc z założenia, że znajdzie się osoba chętna pomóc nam w hostingu to mamy już 200 zł, które możemy przeznaczyć na 20 godzin w sali nagraniowej i sali prób.

Hosting hostingiem, ale zadbajcie o własną domenę -- wtedy w razie czego zmienicie providera, a adres zostanie ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukaszn, koszt 12 czy 18 zł (nazwa.pl bądź rejestracjadomen.pl) jest chyba nie aż tak wielki ;)

[ już to pisałem ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Domena w rejestracjadomen.pl kosztuje ok 16 PLN (netto) za pierwszy rok. Zarejestrujcie sami to będziecie mieli pewność, że ktoś was nie zrobi w jajo (jak niektóre firmy hostingowe i ich "promocje").

 

Generalnie nie polecam kupowania domen w promocjach w firmach hostingowych. Pewnie większość nie robiłaby jaj z przeniesieniem domeny zarejestrowanej w promocji, ale ja raz się naciąłem. Była promocja za jakieś małe pieniądze, a jak chciałem w następnym roku przenieść (z powodu słabego panela do zarządzaniato krzyknęli coś ok 60 czy 70 pln dopłatę).

 

W sumie to mógłbym Wam pomóc z hostingiem, ale musielbyście mnie przekonać, że ktoś rozsądny (kumaty) bedzie się zajmował kontem (żeby nie było spamu i innych dziwnych rzeczy, regularne łatanie CMS-a itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszn, koszt 12 czy 18 zł (nazwa.pl bądź rejestracjadomen.pl) jest chyba nie aż tak wielki ;) [ już to pisałem ]
Tak nie jest, ale jakość usług za 12 zł pozostawia troche do życzenia. Pozatym nie jest tutaj celem w tym topicu pisanie o cenach tylko szukanie przez nas zespół sponsorowanego hostingu i może skupmy się narazie na ofertach hostingowych.
No właśnie. Domena w rejestracjadomen.pl kosztuje ok 16 PLN (netto) za pierwszy rok. Zarejestrujcie sami to będziecie mieli pewność, że ktoś was nie zrobi w jajo (jak niektóre firmy hostingowe i ich "promocje"). Generalnie nie polecam kupowania domen w promocjach w firmach hostingowych. Pewnie większość nie robiłaby jaj z przeniesieniem domeny zarejestrowanej w promocji, ale ja raz się naciąłem. Była promocja za jakieś małe pieniądze, a jak chciałem w następnym roku przenieść (z powodu słabego panela do zarządzaniato krzyknęli coś ok 60 czy 70 pln dopłatę).W sumie to mógłbym Wam pomóc z hostingiem, ale musielbyście mnie przekonać, że ktoś rozsądny (kumaty) bedzie się zajmował kontem (żeby nie było spamu i innych dziwnych rzeczy, regularne łatanie CMS-a itp.).
Z zawodu jestem technikiem informatykiem tylko zajmuję się sprzętem komputerowym naprawą i wymianą. Na sieciach znam się szczerze ledwie co bo nigdy mnie to nie pasjonowało. Jako CMS chyba preferował bym Joomle i osobno forum w PunBB czy innym skrypcie. Nie znam się na PHP (tyle co było w szkole - same podstawy). Ale o strone zespołu co jest oczywiste zadbać potrafię, aktualizacja CMS oczywiście nie stanowi dla mnie porblemu.Ewentualnie poproszę o kontakt GG: 6297918 , PW czy dalsza część topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nie jest, ale jakość usług za 12 zł pozostawia troche do życzenia. Pozatym nie jest tutaj celem w tym topicu pisanie o cenach tylko szukanie przez nas zespół sponsorowanego hostingu i może skupmy się narazie na ofertach hostingowych.Z zawodu jestem technikiem informatykiem tylko zajmuję się sprzętem komputerowym naprawą i wymianą. Na sieciach znam się szczerze ledwie co bo nigdy mnie to nie pasjonowało. Jako CMS chyba preferował bym Joomle i osobno forum w PunBB czy innym skrypcie. Nie znam się na PHP (tyle co było w szkole - same podstawy). Ale o strone zespołu co jest oczywiste zadbać potrafię, aktualizacja CMS oczywiście nie stanowi dla mnie porblemu.Ewentualnie poproszę o kontakt GG: 6297918 , PW czy dalsza część topicu

Gdyby nie Joomla to może bym Was posponsorował... ale Joomla... brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie Joomla to może bym Was posponsorował... ale Joomla... brrr.

 

Hehe ale to jest tylko moje skromne zdanie na temat CMSa.. Jaki jest lepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszn, najlepiej jak byście kupili sobie niż ktoś miał by wam robić sponsoring a na pewno powinniście kupić domenę zawsze lepiej mieć coś na swoje nazwisko niż potem "mieć komplikacje"...

 

Co do domeny, mozecie sprobowac z darmowa art.pl. Tylko przygotujcie sie, ze trzeba z miesiac minimum poczekac. Ale jakby sie przeciagalo to dajcie znac, mozemy pomoc w kontaktach z art.pl, mamy juz troche w tym doswiadczenia ;-).

 

Choc to watpliwa przyjemnosc, wiec raczej odradzam. Ze zwykla .pl-ka na pewno mniej problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba od razu z armatą na komara ;) Joomla jest "średnia" z punktu widzenia hostingodawcy. Do listy dorzuciłbym prosty cms : http://opensolution.org/Quick.Cms/ Nie ma wszystkich "bajerów" ale też nie obciąża serwera i jest prosty w modyfikacji.

Bardziej niż średnia. Jeśli jakieś konto DoS-uje serwer to w 75% przypadków jest na nim postawiona joomla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jedno piwko w miesiącu to bardzo wiele :) Nie no żartuje oczywiście. Ale wychodząc z założenia, że znajdzie się osoba chętna pomóc nam w hostingu to mamy już 200 zł, które możemy przeznaczyć na 20 godzin w sali nagraniowej i sali prób.

Jak znajdziecie sponsora na opłacenie sali nagraniowej i sali prób, to możecie zebrane fundusze przeznaczyć na gitary od Fendera i perkusję Yamaha Stage Custom(łącznie będzie ze 20 tysięcy).

Chyba że na instrumenty również znajdziecie sponsora, wtedy możecie własnym nakładem wydać płytę(powiedzmy 200 tysięcy).

Naturalnie nie dotyczy was ta kwestia, jeśli znajdziecie kogoś kto wam wyda ją za darmo. Wtedy zostaje już chyba tylko trasa po całym świecie. Jakbyście potrzebowali darmowych dziwek i kokainy, dajcie znać. ;)

 

Panowie, bez jaj. Najniższej klasy gitara kosztuje tyle co hosting na 30-40 lat. Zakładając, że macie więcej niż 15 lat i wasz zespół ma większe ambicje niż zagranie coveru Smells like teen spirit, chyba można pozwolić sobie na odrobinę luksusu i ekstrawagancji dokonując zakupu u awangardowego hostingodawcy, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie Joomla to może bym Was posponsorował... ale Joomla... brrr.

Z tego samego powodu się nie odezwałem w tym temacie jak do tej pory.

Joomla, phpNuke, phpBB by Przemo i eGallery(czy jak to się tam nazywa).

Te skrypty nie są mile widziane na moim serwerze.

Wszystko inne( chyba :) ) chcę/mogę hostować.

Notabene nie podoba mi się, że autor wątku nie wykazuje nawet

chęci wydania tych kilku(-nastu, -dziesięciu) złotych na domenę dot pl.

Zalatuje pójściem na tzw. "łatwiznę".

Sposób w jaki sformułowano tę prośbę o sponsoring jest conajmniej

nie do zaakceptowania. Będąc maluczkim nie można oczekiwać,

że poda się sie nam wszystko na tacy.

Każdemu trzeba dać szansę, ale bez jaj... głupią domenę chociaż by wypadało kupić.

Tak BTW: szukam sponsora na HP 9000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak BTW: szukam sponsora na HP 9000 ;)
Zasponsoruje Ci HP'ka jezeli znajdziesz mi sponsora na BlackBox'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasponsoruje Ci HP'ka jezeli znajdziesz mi sponsora na BlackBox'a :)

Nie ma mowy, bo będziesz do końca życia w ogródku siedział

i doglądał blaszaka, a na forum zrobi się nudno! :)

Na takich maszynach, to by można niezły hostinK zrobić, nie?

Fire&forget... load zawsze poniżej 0.1. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mowy, bo będziesz do końca życia w ogródku siedział

i doglądał blaszaka, a na forum zrobi się nudno! :)

Ja Ci dam 'blaszaka'! :)

 

Na takich maszynach, to by można niezły hostinK zrobić, nie?

Fire&forget... load zawsze poniżej 0.1. :)

Odpowiednio duzy 'przemus' by je zajezdzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci dam 'blaszaka'! :)

No to już wiemy na co nikczemny jednoliterowiec odkłada

do świnki skarbonki... :)

Co do "przemusia", to podejrzewam, że tym razem żartowałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wiemy na co nikczemny jednoliterowiec odkłada

do świnki skarbonki... :)

Chyba do calego chlewika ze swinkami-skarbonkami ;)

 

Co do "przemusia", to podejrzewam, że tym razem żartowałeś :)
Tylko podejrzewasz? :)

Wydawalo mi sie, ze ta konkretna emotka na koncu zdania rozwieje wszelkie watpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko podejrzewasz? :)

Wydawalo mi sie, ze ta konkretna emotka na koncu zdania rozwieje wszelkie watpliwosci :)

Wiesz, czasem jesteś gorszy niż kompilator :)

Zabbix się nie skarży, to ja idę spać... dobranoc...

 

jak inni "modzi" wstaną, niech to wrzucą do kosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×