Skocz do zawartości

Zdjęcie

Whmcs Polski Lang

Whmcs Polski Lang

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
256 odpowiedzi na ten temat

Whmcs Polski Lang

#41 d.v

d.v

Blargh!

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Firma:GolGraf
  • Imię:Łukasz

Napisany 24 czerwiec 2009 - 17:30

To są te same pliki, które wrzuciłem wcześniej, czyli do 3.8.1. I właśnie dlatego, że nie ma informacji co zostalo zmienione nie mam jakoś zapału, żeby tłumaczyć lang do 4.x od zera. Pewnie już ktoś to zrobił, ale standardowo nie ma chętnych, żeby się tym podzielić z innymi. Pewnie jak zaoferujecie gotówkę, to znajdzie się kilku takich, którzy chętnie swoje tłumaczenia sprzedadzą.
  • 0

#42 kvision

kvision

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisany 02 lipiec 2009 - 00:56

Ma ktoś do sprzedania polski lang do whmcs ? Mam spolszczenie od strony klienta, jednak przydało by się jeszcze od strony admina.

Pozdrawiam

Odkopie..

Czy jest możliwość spolszczenia panelu administracyjnego?
  • 0

#43 Marek607

Marek607

Weteran WHT

• WHT+
  • 1876 postów
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:Drzewiecki

Napisany 02 lipiec 2009 - 08:00

też mam pl lang do panelu klienta dzięki uprzejmości d.v i jakby ktoś napisał jak spolszczyć panel admina to w wolnej chwili to chętnie zrobie. Oczywiście za free :P
  • 0

#44 malu

malu

Linux administrator

• Firma Bronze
  • 1753 postów
  • Firma:NODEA
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:Adach

Napisany 02 lipiec 2009 - 08:42

Niema możliwości spolszczenia panelu administracyjnego, gdyż jest zakodowany ioncubem.
  • 0

#45 d.v

d.v

Blargh!

• WHT Pro
  • 2090 postów

Napisany 03 lipiec 2009 - 00:56

Dokładnie tak jak napisał malu nie ma takiej opcji.
A poza tym nawet, gdyby było to możliwe, to ja się nie piszę na taką robotę z trzech powodów. Pierwszy to moje gigantyczne lenistwo, drugi to znajomość angielskiego, a trzeci to ilość tekstu do przetłumaczenia. Każdy, któ pracował z WHMCSem wie, że od strony administracyjnej panel ten jest kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt razy obszerniejszy niż strona kliencka. Wrzucone tu przeze mnie tłumaczenie strony klienckiej WHMCSa zajęło razem z poprawkami i kodowaniem do dwóch formatów 3 wieczory, a to tylko jeden plik tekstowo-kodowy. Zrobienie samego tłumaczenia wszystkich opcji w cp zajęłoby pewnie z tydzień, a gdzie testy i poprawki? Nie zapominajmy, że nawet gdyby dorwać się do rozkodowanych źródeł, to cały panel porozrzucany jest po wielu plikach... Mrówcza robota, bolące ślepia... Może i podjąłbym się takiego zadania, ale na pewno nie za darmo.
  • 0

#46 Krystian

Krystian

Weteran WHT

• Nowy
  • 536 postów
  • Imię:Krystian

Napisany 03 lipiec 2009 - 08:17

Każdy, kto pracował z WHMCSem wie, że od strony administracyjnej panel ten jest kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt razy obszerniejszy niż strona kliencka.

Widocznie mało z nim pracowałeś B)

Wrzucone tu przeze mnie tłumaczenie strony klienckiej WHMCSa zajęło razem z poprawkami i kodowaniem do dwóch formatów 3 wieczory

Litości, zapisanie do grom wie jakiego formatu, czy jest to iso czy utf czy inne badziewie to kwestia jednego kliknięcia. Bez przesady

Zrobienie samego tłumaczenia wszystkich opcji w cp zajęłoby pewnie z tydzień, a gdzie testy i poprawki?

A może miesiąc?

Nie zapominajmy, że nawet gdyby dorwać się do rozkodowanych źródeł, to cały panel porozrzucany jest po wielu plikach...

Ciekawi mnie skąd wiesz gdzie są langi Panelu Admina, skoro źródła są zakodowane?
Może używasz wersji nulled? ;)
  • 0

#47 www.ionic.pl

www.ionic.pl

Weteran WHT

• Użytkownicy
  • 1909 postów

Napisany 03 lipiec 2009 - 08:45

To są te same pliki, które wrzuciłem wcześniej, czyli do 3.8.1. I właśnie dlatego, że nie ma informacji co zostalo zmienione nie mam jakoś zapału, żeby tłumaczyć lang do 4.x od zera. Pewnie już ktoś to zrobił, ale standardowo nie ma chętnych, żeby się tym podzielić z innymi. Pewnie jak zaoferujecie gotówkę, to znajdzie się kilku takich, którzy chętnie swoje tłumaczenia sprzedadzą.

Lol tam parę linijek ...
  • 0

#48 d.v

d.v

Blargh!

• WHT Pro
  • 2090 postów

Napisany 03 lipiec 2009 - 11:48

Najdmen, powiedz które to linijki, będę wdzięczny.

Krystian:
1. No właśnie pracowałem z tym cholerstwem trochę. Ale skoro masz inne zdanie, flajma zaczynał nie będę.
2. Nie czepiaj się jednego stwierdzenia, może jeszcze czepisz się, że w ogóle tłumaczyłem i udostępniłem?. Jakoś, k***a nie było chętnych, a jak człowiek z dobrej woli coś zrobi i się podzieli, to go jeszcze opier***ą, że coś nie tak, że się nie przepracował...
3. Może tłumaczenie panelu admina zajęłoby i miesiąc. Z moim lenistwem to może nawet pół roku.
4. Nie, nie używam wersji nulled, ale z tego co się orientuję nawet w wyzerowanej wersji panel administracyjny jest zakodowany. Z ciekawości aż jakiegoś nulleda zassam i sprawdzę :) Swoje założenie opieram na wyglądzie katalogów/plików WHMCSa oraz kilku różnych opiniach znalezionych w necie (niestety nie udało mi się znaleźć oficjanego stanowiska twórców w tej sprawie). Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że w przeciwieństwie do strony klienckiej w panelu admina teksty porozrzucane są po wielu plikach - poszczególne opcje w poszczególnych konfigach, a nie w centralnym pliku językowym.
  • 0

#49 konradturek

konradturek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 22:09

zadne linki juz nie dzialaja szkoda ;/
  • 0

#50 Lan Hikari

Lan Hikari

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 777 postów
  • Imię:Bartłomiej
  • Nazwisko:Łomnicki

Napisany 28 lipiec 2009 - 16:01

powiedz które to linijki, będę wdzięczny.

Sorry, że się wtrącę, ale wejdź w plik któregoś ze standardowych języków - są oznaczenia z tego co pamiętam, tj. jest część langa i potem w komentarzu info, że poniżej rzeczy dodane od wersji 4.0 :)
  • 0

#51 Krystian

Krystian

Weteran WHT

• Nowy
  • 536 postów
  • Imię:Krystian

Napisany 28 lipiec 2009 - 16:32

Sorry, że się wtrącę, ale wejdź w plik któregoś ze standardowych języków - są oznaczenia z tego co pamiętam, tj. jest część langa i potem w komentarzu info, że poniżej rzeczy dodane od wersji 4.0 :)

Dziwne, bo od wersji 4.0 ja nie widzę już żadnych komentarzy w langu :)
  • 0

#52 Gość_Active-Hosting_*

Gość_Active-Hosting_*
  • Goście

Napisany 06 sierpień 2009 - 14:35

Ma ktoś email templates po Polsku w 100 %? Mogę zapłacić chyba, że się wymienię za doładowania sms do WHMCS'a zgrane z dotpay lub innym systemem płatności za kody sms.
Pozdrawiam.
  • 0

#53 krk

krk

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Firma:MGOPS
  • Imię:Patryk

Napisany 14 sierpień 2009 - 16:31

Ma ktoś aktualny link do wersji 3.8.1 ?
  • 0

#54 d.v

d.v

Blargh!

• WHT Pro
  • 2090 postów

Napisany 14 sierpień 2009 - 17:54

Prącie: http://85.92.77.38/f...g_iso_i_utf.zip
  • 0

#55 krk

krk

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów

Napisany 14 sierpień 2009 - 18:42

Prącie: http://85.92.77.38/f...g_iso_i_utf.zip

dzięki bardzo tego szukałem ;)
  • 0

#56 krk

krk

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów

Napisany 16 październik 2009 - 07:42

Ma ktoś może spolszczenie do nowszej wersji 4.x ?
  • 0

#57 d.v

d.v

Blargh!

• WHT Pro
  • 2090 postów

Napisany 16 październik 2009 - 10:10

Wielu ma. Tylko chętnych do dzielenia się nim brak ;)
  • 0

#58 Gość_N3T5kY_*

Gość_N3T5kY_*
  • Goście

Napisany 16 październik 2009 - 11:26

http://panel.glowanet.pl/lang/

tyle co zauważyłem braków w v4, przerobiłem ale niestety ekipa WHMCSa nie napisała dokładnie, co zostało zmienione ...
  • 0

#59 Gość_N3T5kY_*

Gość_N3T5kY_*
  • Goście

Napisany 19 październik 2009 - 12:36

http://panel.glowane...lang/Polski.txt

Zgodne z whmcs 4.0 według
http://wiki.whmcs.co...uage_File_Lines

Oraz przetłumaczone 4.1
  • 0

#60 Gość_N3T5kY_*

Gość_N3T5kY_*