Skocz do zawartości
luk-a-sz

Hosting Pod Pare Stron Www

Polecane posty

Narazie wszystko działa na INSANE.pl

domena com ruszyła bez problemu.

Mam problem z pl dnsy niby w nazwie.pl poprawnie zmienione z potwierdzeniem ale strona coś nie działa. Poczekam do jutra.

 

 

Proszę mi pomóc w wyborze któreś z firm:

 

INSANE vs NETEASY

 

Jestem pod wrażeniem ładu i składu w insane. Czego nie mogę powiedzieć o neteasy. Insane zgarnia wszystkie +, neteasy ma same - z jednym dużym plusem w postaci 3GB powierzchni. Mało osób się wypowiada o neteasy. O insane mam więcej informacji. Panel w neteasy nie przypadł mi do gustu. To moja osobista opinia. Insane jest łatwe i proste, może nawet zbyt proste.

 

Więc proszę o głosy z podpowiedziami którą firmę doradzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z pl dnsy niby w nazwie.pl poprawnie zmienione z potwierdzeniem ale strona coś nie działa. Poczekam do jutra.

Standard, w nazwie zawsze trzeba czekać dłuuugo na odświerzenie się serwerów DNS (czasem nawet do 24h).

Bierz w insane - firma działa już parę lat ;)

netasy dopiero parę miesięcy więc dopiero wszystko przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standard, w nazwie zawsze trzeba czekać dłuuugo na odświerzenie się serwerów DNS (czasem nawet do 24h).

Bierz w insane - firma działa już parę lat ;)

netasy dopiero parę miesięcy więc dopiero wszystko przed nimi.

 

Dziękuje za opinie.

 

1:0 dla insane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neteasy dysponuje własnymi serwerami na terenie PL (startowali w maju z kilkoma w de), co daje pogląd jak szybko się rozwijają. Mają bardziej elastyczne pakiety, potrzebujesz czegoś więcej, po prostu ustalasz i masz (wraz z rozwojem serwisu oferta dopasowuje się do twojej strony).

 

To, że firma A działa 2 lata a firma B pół roku może mieć znaczenie w przypadku jakiejś firmy krzak nie wiadomo skąd a nie neteasy. Bądźmy poważni.

 

Poza tym powierzchnia i transfery biją konkurencję na głowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że firma A działa 2 lata a firma B pół roku może mieć znaczenie w przypadku jakiejś firmy krzak nie wiadomo skąd a nie neteasy. Bądźmy poważni.

6. Z darmowymi usługami wystartowaliśmy w 2001. Usługi płatne swiadczymy natomiast już od ponad trzech lat.

 

Poza tym powierzchnia i transfery biją konkurencję na głowę :D

Czy ja wiem? U nas za 299 zł rocznie jest 10 GB powierzchni i 100 GB transferu miesięcznego. Dodam, że ta oferta weszła w życie zanim w ogóle powstało Neteasy. Nie wspomnę o takich drobiazgach jak dostęp do shella czy wsparcie dla Ruby. ;)

 

Nie zamierzam się tu z nikim licytować, jednak warto znać pewne fakty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem A i B specjalnie bez nazw ;) To były daty przykladowe :D

 

Hmm,

 

insane 299 10/100

neteasy 290 9/90

 

1/10 dla was za 9zł :)

 

Inna kwestia czy Wy pozwalacie wykorzystać te 100GB miesięcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insane 299 10/100

neteasy 290 9/90

 

1/10 dla was za 9zł ;)

Twierdziłeś, że "ofertą biją na głowę konkurencje". Jak widać nie biją. Zresztą zapewne nie my jedyni mamy podobne parametry za tę cenę. Proponuję się porozglądać. :D

 

Inna kwestia czy Wy pozwalacie wykorzystać te 100GB miesięcznie :)

Inna kwestia czy Neteasy pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że firma A działa 2 lata a firma B pół roku może mieć znaczenie w przypadku jakiejś firmy krzak nie wiadomo skąd a nie neteasy. Bądźmy poważni.

No właśnie... do tej pory dosłownie każdy nowy hosting nawet majacy własną indywidualną działalność gospodarczą lub był podpięty pod firmę sąsiada zjechany był od razu, a tu taki jedyny wyjątek ;)

Może dlatego, że hosting ten jest Patryka który tu na forum po prostu siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panel w neteasy nie przypadł mi do gustu. To moja osobista opinia. Insane jest łatwe i proste, może nawet zbyt proste.

 

Więc proszę o głosy z podpowiedziami którą firmę doradzacie.

 

Widać że nie kochasz directadmina... :> A to jeden z najlepszych panelów :>

 

 

@Adrian

i jest tutaj znany troszkę więc dlatego jeszcze się utrzymał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... do tej pory dosłownie każdy nowy hosting nawet majacy własną indywidualną działalność gospodarczą lub był podpięty pod firmę sąsiada zjechany był od razu, a tu taki jedyny wyjątek :D

Może dlatego, że hosting ten jest Patryka który tu na forum po prostu siedzi :)

No właście w przypadku innych nowych firm nie znam kto za nią stoi, jaki ma biznes plan, czy jest uczciwy, jaką ma wiedzę itd. itp. a patryk to patryk ;)

 

Na tym forum jestem od 10.2006 więc zanim patryk nie ruszył z hostingiem trochę wody upłynęło i mogłem sobie wyrobić opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właście w przypadku innych nowych firm nie znam kto za nią stoi, jaki ma biznes plan, czy jest uczciwy, jaką ma wiedzę itd. itp.
I to właśnie nie jest powód aby zaraz jechać po kimś ot tak (choć wiadomo, różne przypadki się zdażają)
a patryk to patryk :DNa tym forum jestem od 10.2006 więc zanim patryk nie ruszył z hostingiem trochę wody upłynęło i mogłem sobie wyrobić opinię ;)
W trochę dziwny sposób wyrabiasz sobię opinię o firmię na podstawie bycia oraz zachowania danej osoby na forum, a podobnych osób było już parę i jak się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarek nawet jest tu ślad ;)

Ale wydaje mi się, że było inaczej niż sytuacja tu opisywana.

(też jeszcze z trzy lata temu po mnie jechali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boss się zawsze tak jara swoim hostingiem - nie widzę tu nic dziwnego. Chyba dam mu konto gratis żeby mnie troche poreklamował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Adrian wiesz ja osobiście do nikogo nic nie mam :) nawet do ciebie :> szybko mi na maile czy pmki odpisywałeś :> Testowałem twój hosting chwilkę i panel .. zbytnio dużo nie... tylko tak wybiórczo :D Nawet ci podałem parę błędów ... nie wiem czy pamiętasz? ;]

 

Ja dołączyłem do wht

"21.11.2005" śledzę od tej daty wht ciągle tylko wcześniej nie wypowiadałem się i nie logowałem ;) i dość sporo tutaj widzę ostatnimi czasy zmiany... :)

 

@prohost was to już nie trzeba reklamować :> wszyscy znają ... nie podoba mi się u was tylko cpanel :) nie lubię go :) Wolę DA :> a tak to oferta w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Adrian wiesz ja osobiście do nikogo nic nie mam :D nawet do ciebie :> szybko mi na maile czy pmki odpisywałeś :> Testowałem twój hosting chwilkę i panel .. zbytnio dużo nie... tylko tak wybiórczo :) Nawet ci podałem parę błędów ... nie wiem czy pamiętasz? ;]
Ależ oczywiście że pamiętam ;)

Do końca okresu wakacyjnego panel będzie znacznie bardziej rozbudowany w funkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... do tej pory dosłownie każdy nowy hosting nawet majacy własną indywidualną działalność gospodarczą lub był podpięty pod firmę sąsiada zjechany był od razu, a tu taki jedyny wyjątek ;)

Może dlatego, że hosting ten jest Patryka który tu na forum po prostu siedzi :D

Mają genialnie skuteczny marketing. Ktoś, kto się tym interesuje i zajrzy na ich stronę lub przeczyta ich ogłoszenia może wręcz wyliczać z nazwy wykorzystane techniki. No i pewnie jakość jest przyzwoita, bo gdyby nie była to marketing na nic by się nie zdał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INSANE vs NETEASY

 

Jestem pod wrażeniem ładu i składu w insane. Czego nie mogę powiedzieć o neteasy. Insane zgarnia wszystkie +, neteasy ma same - z jednym dużym plusem w postaci 3GB powierzchni. Mało osób się wypowiada o neteasy. O insane mam więcej informacji. Panel w neteasy nie przypadł mi do gustu. To moja osobista opinia. Insane jest łatwe i proste, może nawet zbyt proste.

 

Więc proszę o głosy z podpowiedziami którą firmę doradzacie.

Skoro Insane zgarnia wszystkie + to nad czym Ty sie w ogole zastanawiasz? Bierz i tyle...

Albo nie, zaczekaj... Wybierz Neteasy :D

 

Boss się zawsze tak jara swoim hostingiem - nie widzę tu nic dziwnego. Chyba dam mu konto gratis żeby mnie troche poreklamował :)
Daj jeszcze Sponsi'emu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

to może od razu Insane, Masternet i Prohost? :)PPP

to w ogóle nam odpadną koszta hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pewnie jakość jest przyzwoita, bo gdyby nie była to marketing na nic by się nie zdał.

Nie zapychają maszyn, loady niskie. Ciągle dokładają nowe sprzety i o to chodzi.

 

Boss się zawsze tak jara swoim hostingiem - nie widzę tu nic dziwnego. Chyba dam mu konto gratis żeby mnie troche poreklamował :)

Aż strasz pomyśleć co bym zaczął robić jakby te moje hostingi zaczęły padać ;) Przeciwieństwo "jarania" ? :D

Wracająć do tematu czemu mam nie polecać :) Zadowolony klient poleci 10 osób, niezadowolony zniechęci 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

BOSS wczoraj było w stosunku 3 do 10 o ile pamiętam : P szybko Ci idzie hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS potrafi przekonać ;)

 

Więc jeszcze klamka nie zapadła i dziś potestuję neteasy.

 

I mam takie pytanie:

 

w Insane mogę stworzyć sobie domene mojlogin.in5.pl

Jak jest z tym w neteasy ?

 

Nie ukrywam, że zależy mi na takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSS wczoraj było w stosunku 3 do 10 o ile pamiętam : P szybko Ci idzie hehe..

Po dzisiejszym nocnym padzie kei, zmieniło się ratio ;)

 

BOSS potrafi przekonać :D

 

Więc jeszcze klamka nie zapadła i dziś potestuję neteasy.

 

I mam takie pytanie:

 

w Insane mogę stworzyć sobie domene mojlogin.in5.pl

Jak jest z tym w neteasy ?

 

Nie ukrywam, że zależy mi na takiej możliwości.

twójlogin.neteasy.pl powinieneś mieć standardowo, ale że zakładane miałeś konto "ręcznie" to nie wiem jak to wygląda. Jak nie masz napisz do boku to Ci zalożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twójlogin.neteasy.pl powinieneś mieć standardowo, ale że zakładane miałeś konto "ręcznie" to nie wiem jak to wygląda. Jak nie masz napisz do boku to Ci zalożą.

 

Kontakt mailowy z panem Patrykiem jest błyskawiczny a ponoć jest na urlopie :D

Troszkę nie możemy się zrozumieć co do tej sub-domeny. Bo chyba coś jest nie tak bo nie ma opcji dodania sub-domeny do domeny która nie jest dodana obok tych które posiadam.

 

Ponoć można stworzyć mojanazwa.neteasy.pl, narazie to jest nie możliwe.

 

Jeśli chodzi o login to zmienić się go nie da. Jest to 8 pierwszych liter z domeny głównej ;)

 

No ale jak sub-domena nie jest tworzona jak w przypadku insane czyli login.in5.pl to można to przeboleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×