Skocz do zawartości
Hekko.pl

Oferta Hostingu - Do Testu

Polecane posty

Witam, chciałbym zaprosić zainteresowanych do testów serwerka hostingowego.

Serwer działa pod PHP 5.2.3 + MySQL 5.0.32 + DIRECT ADMIN (szczegółowe phpinfo tutaj http://hekko.net.pl/ad.php )

 

Zainteresowanych testowaniem (wszelkie uwagi mile widziane - te niemiłe również) zapraszam na PW, każdy otrzyma konto ważne do końca sierpnia. Po tym czasie zapraszam do zapoznania się z właściwą ofertą. Nie będzie kont za 10 zł rocznie. Support będzie. Gwarancja odpowiedzi w ciągu 12h od wysłania zgłoszenia. Oprócz tego stały monitoring serwera 24h. Wystawiać będę faktury VAT.

 

Żeby nie było, że to "hostink" albo firma bez nazwy podaję pełne dane firmy:

 

HEKKONET Damian Gałązka

Wyzwolenia 51B/96 80-537 Gdańsk

NIP 9570902483 REGON 220458042

 

A dlaczego piaskownica ? Cóż, od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Piaskownica jest dla zabawy ;)

Ja proponuję poważniejszy dział -> luźne rozmowy o hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie servery są ? jakie są maszyny ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piaskownica jest dla zabawy :D

Ja proponuję poważniejszy dział -> luźne rozmowy o hostingu.

 

Jasne, oczywiście. Jeśli moderator tak zdecyduje to przeniesie temat w inne miejsce.

 

 

 

Czyżby na ovh.pl ? Jaki masz serwer z ich oferty?

 

Tak OVH.

 

A gdzie servery są ? jakie są maszyny ? ;)

 

Serwer. Pierwszy z serwerów obecnie przydzielony forumowiczom do testów jest we Francji OVH. Jest to platforma przeciętna - oparta na Core2Duo 6300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaki serwer? Pomoże nam zobrazować ile kont może uciągnąć i z jakimi loadami możemy mieć do czynienia.

 

Już zedytowałem powyżej ;)

Chętnie sam zaczerpnę Waszej opinii ile taki serwer wytrzyma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam się o dokładny konfig a nie nazwę procesora ;) Na Core2Duo 6300 mają kilka pakietów a wróżką nie jestem :D

 

No już dobra. SuperPlan 2007

Intel® Core™2 CPU 6300 @ 1.86GHz

Obecnie 1GB RAM

2x 250 GB HDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy oficjalne otwarcie ? jaka nazwa ? plany na przyszłość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy oficjalne otwarcie ? jaka nazwa ? plany na przyszłość ?

 

Dla wszystkich - myślę, że 1 wrzesień. Firmować będę hekko.pl z nazwą firmy HEKKONET, czy nazwa musi być piękna aby ktoś kupił ?

Plany na przyszłość.. hmm ambitne. Po pierwsze dobry support. Po drugie stabilność. Po trzecie - reszta: dodatkowe serwery - szybsze, szybsze łącza, dodatkowe usługi (shell, konta w ładnych dmomenach).

 

Czyyyli http://www.ovh.pl/produkty/superplan2007.xml

 

Jak na hosting 1GB to wg mnie za mało, chyba że chcesz tam tylko jakieś wizytówki trzymać i dać restrykcyjne limity.

 

Jasne - dziękuję za opinię. Więc napisałem - na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry support ale 12 godzin czekania - firma jednoosobowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry support ale 12 godzin czekania - firma jednoosobowa ?

 

To jest gwarancja. Czyli maksymalny czas odpowiedzi na zgłoszenie poprzez e-mail. Generalnie czas odpowiedzi (przeze mnie) nie powinien przekroczyć 30 minut w ciągu dnia. W nocy - będzie telefon kontaktowy.

Firma jednosobowa w sensie, żadna spółka. Oczywiście na początek będą 2 osoby do prowadzenia hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy 2 osoby w supporcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy 2 osoby w supporcie ?

 

A czy to mało ? Kolejne maszyny - oczywiście, że mało. Proszę, zważ na to iż obecnie jest jedna maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zauważyłem ze tylko jedna maszyna . Chciałbym sie przyjrzeć bliżej biznes planowi waszej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zauważyłem ze tylko jedna maszyna . Chciałbym sie przyjrzeć bliżej biznes planowi waszej firmy

 

W jakim celu ? Na tą chwilę co do planów więcej niż napisałem powyżej nie powiem - czemu ? Otóż po pierwsze nie będę obiecywał klientom Bixeonów za 3 miesiące ani sobie 1000 klientów po tym czasie. Po drugie, parę słów więcej powiem na ten temat na pewno w drugim lub trzecim miesiącu działania firmy.

 

edit:

Dodam, że nikt nie ma obowiązku tego czytać, korzystać z hostingu, aczkolwiek jeśli ktoś chce pomóc, ma ochotę przetestować konto, napisać opinię to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pomoc w każdy inny sposób co mam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na hosting 1GB to wg mnie za mało, chyba że chcesz tam tylko jakieś wizytówki trzymać i dać restrykcyjne limity.

Co za głupoty... po co mu więcej na początku? Jak będzie za mało to sobie dokupi. Sprzęt ma aż za dobry jak na początek.

 

W jakim celu ? Na tą chwilę co do planów więcej niż napisałem powyżej nie powiem - czemu ? Otóż po pierwsze nie będę obiecywał klientom Bixeonów za 3 miesiące ani sobie 1000 klientów po tym czasie. Po drugie, parę słów więcej powiem na ten temat na pewno w drugim lub trzecim miesiącu działania firmy.

Nie martw się o sprzęt, nie jest prawdą, że hosting na bixeonach musi być lepszy od takiego na p3. Wszystko zależy od obciążenia poszczególnych serwerów. Core 2 Duo/Athlon X2 są i tak zbyt mocne w stosunku do wydajności dysków SATA. W tandemie z SATA zupełnie wystarczy P4/Athlon w zastosowaniach hostingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

hekko ..hekko.. coś mi to mówi, ale nie wiem co.. heh

coś kiedyś było hekko, ale z innej branży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T: Dziękuję za komentarz.

 

hekko ..hekko.. coś mi to mówi, ale nie wiem co.. heh

coś kiedyś było hekko, ale z innej branży..

 

Hmm nie wydaje mi się.. Na pewno nie ja. Ja tylko w branży informatycznej siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

server w trakcie testowania ;)

 

troszeczkę błędów się znalazło ... dostęp do plików użytkowników i root do mysql

 

dobrze że server zostaje najpierw przetestowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer jest tak jak napisał @T aż za dobry jak na początek sam uważam że strat plan byłby dobry

Życzę powodzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×