Skocz do zawartości
jarcow

Czym I Jak Płacić Za Hosting?

Polecane posty

Potrzebujesz karty kredytowej (np. Visa Classic) albo wirtualnej (np. eKarta w mBanku). W dobrej sytuacji są posiadacze karty Visa Electron wydawanej w Inteligo, ponieważ ta karta jako jedyna z "electronów" pozwala płacić w necie.

Kilka tygodni temu przeczytałem tego posta i zamówiłem wirtualną ekartę mBanku, za którą zresztą zapłaciłem 25 złotych. I co? Kiszka! Nadal nie magę zapłacić za ten hosting ponieważ nie posiada ona numeru CVC na jej odwrocie. Dzięki za sprawdzoną radę :)

Czy jest jakaś inna możliwość zapłaty za konto hostingowe DreamHost? Mam też zwykłą kartę mBanku VISA Electron, która posiada numer CVC, ale niestety nie działa ona.

Ktoś pomoże?

 

wydzielone z http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=7689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kod CVV2 dostajesz na osobnej karte (3 cyfrowy) i jest nie możliwe bo ja 3 dni temu dostałem nową i mam kod CVV2 (mbank),

 

@jarocow napisz do mnie pm to pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka tygodni temu przeczytałem tego posta i zamówiłem wirtualną ekartę mBanku, za którą zresztą zapłaciłem 25 złotych. I co? Kiszka! Nadal nie magę zapłacić za ten hosting ponieważ nie posiada ona numeru CVC na jej odwrocie. Dzięki za sprawdzoną radę :)

Czy jest jakaś inna możliwość zapłaty za konto hostingowe DreamHost? Mam też zwykłą kartę mBanku VISA Electron, która posiada numer CVC, ale niestety nie działa ona.

Ktoś pomoże?

Porada tyczyła się głównie Inteligo :) Trzeba była tę brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

do eKARTY w mBanku dostajesz, tak jak pisał jarek, osobny kod CCV, trzycyfrowy.. można go też telefonicznie ustalić o ile dobrze pamiętam... mBank rządzi! Inteligo i reszta złodziei SUCK..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi, Nie wiem dlaczego nazywasz INTELIGO złodziejami :) Ja mam u nich konto parę lat i poza kilkoma padami systemu VISY nie mam im nic do zarzucenia, w większości miejsc przyjmują mi ich kartę, kody do transakcji dostaje zawsze zanim wykorzystam poprzednie, itp itd - co więcej z tego co widzę to zgodnie z ich obietnicą, jak na rachunku leżą jakieś pieniążki to nie pobierają mi opłat za obsługę, za serwis sms itp. - podsumowując, mi osobiście ten bank jeszcze nie podpadł za bardzo :)

 

Parę dni temu założyłem sobie (z ciekawości) jeszcze konto w ING z kartą MAESTRO - zobaczymy jak ten bank się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sponsi chyba nie można go ustalić telefonicznie :) tylko musisz czekać.. mi przyszedł 1 dzień później po ekarcie :) Mbank spoko jest :) podobają mi się u nich darmowe hasła sms :) Nie muszę szukać na karcie haseł jednorazowych.. Inteligo sux :) miałem w tym miechu specjalnie na koncie 150zł i skasowali mnie i tak 6zł za obsługę konta ... gr... Mam jeszcze konto w kredytbanku i też bdb się spisuje :)

 

sssry za mały offtopic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do eKARTY w mBanku dostajesz, tak jak pisał jarek, osobny kod CCV, trzycyfrowy.. można go też telefonicznie ustalić o ile dobrze pamiętam... mBank rządzi! Inteligo i reszta złodziei SUCK..

Przed chwilką dzwoniłem na infolinię mBanku i jak się dowiedziałem, nie mam możliwości telefonicznego uzyskania tego kodu. Kod ten jest wysyłany po około trzech dniach od wysyłki karty. Tak więc czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zamówiłem e-karte za 15 dni ma być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ustalenie limitu przez telefon 2 pln :) via internet za darmo jest :) no cóż poczekam na karte i tyle :) ale wreszcie z paypala bede mógł korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zamówiłem e-karte za 15 dni ma być :)

Ja czakałem 17 dni.

Schodzimy troszkę z tematu!

Taraz już tylko OPINIE DREMHOST...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustalenie limitu przez telefon 2 pln :) via internet za darmo jest :) no cóż poczekam na karte i tyle :) ale wreszcie z paypala bede mógł korzystać

 

 

no kurde :) bo ja dzwoniłem żeby aktywować ekartę i zapytała się mnie o limit to jej powiedziałem, a potem zonk... 2 zł :) aaa... niech mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie umie czytać co pisze na stronie to tak bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde :) bo ja dzwoniłem żeby aktywować ekartę i zapytała się mnie o limit to jej powiedziałem, a potem zonk... 2 zł :) aaa... niech mają :)
tia... z tego co napiałeś, wynika, że dostałeś 2zł limitu debetu na karcie... eh... pozazdrościć... :)

Zresztą w bankach nie dostaje się ot tak dowolnego limitu debetu na koncie... trzeba sobie go pierw wypracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to dostane karte onetu czyli jakąś lepszą skrzynkę mailową ale w sumie ona mi nie potrzebne ktoś chce ją może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę dni temu założyłem sobie (z ciekawości) jeszcze konto w ING z kartą MAESTRO - zobaczymy jak ten bank się sprawdzi ;)

 

AFAIK to chyba nie jest karta internetowa (przynajmniej ja ja mam i nie posadzam jej o mozliwosc placenia przez internet).

 

Jesli o mBANK chodzi to ja dorzuce, ze polecam Multibank. Mlodszy brat mBanku, ale dla tych, ktorzy wola miec placowki lepszy :-) [a ja osobiscie nie przepadam za bawieniem sie w przesylanie papierkow poczta, wole pojsc do banku i w 5 minut zalatwic co trzeba z mila pania Agnieszka, ktora zawsze ma swietny makijaz :-)].

 

Od strony internetowej funkcjonalnosc praktycznie ta sama (systemy sa blizniacze). Do internetu mam netkarte. No i denerwowalo mnie pamietam w mBanku, ze wprowadzili oplaty za przelewy. W Multi brak, jest natomiast niewielka oplata za konto (studenckie 1 zl). Przenioslem juz polowe rodziny i polecam :-).

 

Denerwuje tylko, ze wplatomaty mBanku nie dzialaja z Multibankiem i wice versa. Mogliby to jakos polaczyc. Bankomaty sa chyba te same (Euronet, BZ WBK, Cash4You)

 

P.S. Ktos tam napisal, ze fajnie, ze w Inteligo jest karta debetowa z opcja placenia przez neta... No nie wiem, ja tam wole miec do neta osobna bezpieczna karte, a nie placic karta bezposrednio zwiazana z rachunkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie dodam jeszcze newsa:

 

BZWBK wprowadza zabezpieczenie Verified by Visa

 

Bank Zachodni WBK jako pierwszy bank w Polsce wprowadza usługę Verified by Visa (VbV) dla wszystkich klientów. Pierwszym polskim bankiem, który wprowadził tę - opartą na protokole 3D Secure - usługę dla klientów bankowości korporacyjnej i Private Banking był BRE Bank.

Zgodnie z wymogami międzynarodowych organizacji płatniczych, wszystkie polskie sklepy internetowe obsługujące karty kredytowe lub debetowe wprowadziły możliwość realizacji transakcji weryfikowanych w systemie 3D Secure już w 2003 r.

 

Z dodatkowego zabezpieczenia transakcji w Internecie mogą już korzystać użytkownicy debetowej AlleKarty - wydanej przez Bank Zachodni WBK wspólnie z serwisem Allegro.pl. Jeszcze w tym roku BZWBK planuje udostępnienie usługi VbV dla wszystkich klientów indywidualnych korzystających z kart Visa - debetowych i kredytowych - oraz z usług bankowości elektronicznej BZWBK24. Umożliwi to bezpieczne płacenie za zakupy w Internecie posiadaczom ponad 800 tys. płaskich kart Visa Electron. "Kwestie innowacyjności i bezpieczeństwa klientów są dla nas priorytetem. Dlatego zależało nam na jak najszybszym wprowadzeniu na masową skalę zabezpieczenia dla płatności w handlu internetowym w postaci systemu Verified by Visa" - stwierdziła Joanna Pieńkowska, zastępca dyrektora ds. kart debetowych w BZWBK.

 

System Verified by Visa to platforma pozwalająca na bezpieczne uwierzytelnianie posiadaczy dowolnych - płaskich lub wypukłych - kart Visa dokonujących zakupów online. Oparta została na autorskim protokole Visa 3D Secure. Po rejestracji w systemie posiadacz karty może zawierać transakcje o najwyższym poziomie bezpieczeństwa ze sklepami internetowymi, objętymi usługą VbV. Po autoryzacji za pomocą dodatkowego hasła transakcja płatności kartą Visa jest realizowana przez agenta rozliczeniowego, sklep zaś nie ma dostępu do danych posiadacza karty.

 

Analitycy od dawna obserwują wzrost liczby płatności dokonywanych za pomocą kart płatniczych w Internecie oraz ogólnego zainteresowania kupujących handlem elektronicznym, w krajach, w których wprowadzany jest system VbV. Dlatego Visa zdecydowała się nieodpłatnie udostępniać specyfikację protokołu 3D Secure innym operatorom systemów płatności bezgotówkowych.

 

Szacuje się, że liczba kart płatniczych w Polsce przekroczyła 20 mln, z tego ok. 13 mln to karty wydane przez Visa. Na początku 2007 r. tylko ok. 4 mln kart umożliwiało wykonywanie transakcji w Internecie. Eksperci przewidują, że wraz z dynamicznym rozwojem branży e-commerce i popularyzacją transakcji bezgotówkowych, jeszcze w tym roku liczba ta może osiągnąć 10 mln.

 

ComputerWorld

 

Wreszcie silniejsze zabezpieczenie niz CVC/CVV :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AFAIK to chyba nie jest karta internetowa (przynajmniej ja ja mam i nie posadzam jej o mozliwosc placenia przez internet).

Dokładnie, do płatności internetowych należy zamówić kartę kredytową bądź przedpłaconą (VISA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eKartę dostałem, a po 3 dniach kod. Działa znakomicie w Internecie, zapłaciłem już nią za hosting w DreamHost i nie było żadnego problemu. Jest to jakaś alternatywa, dla tych którzy nie mogą otrzymać karty kredytowej, bo przecież cena podobna 25 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no.. a w kredytówce przeważnie jakieś opłaty, np. 5zł miesięcznie.. a to już nie jest podobna cena

 

podsumowując: ja bardzo polecam rozwiązania mBanku - bardzo w porządku i bardzo przyjazny bank.. i nie ma uczucia, że płaci się na gnoi w krawacikach i marmury.. ich zwierzchnik, BRE, woli robić kasę na firmach, niż na szaraczkach

 

chyba, że kogoś nie obchodzi ideologia działania finansowego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko, bo czegoś nie rozumiem. Podczas pierwszej płatności kartą poprzez Google, trzeba potwierdzić dla Google autentyczność i potwierdzić to, że jest się jej posiadaczem. Jeśli się tego nie zrobi, to Google anuluje tę transakcję. Jak autoryzować tę kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×