Skocz do zawartości
Majdan

Vbiz.pl Tanie .pl

Polecane posty

Bellik troche zartowal - ma dzis dobry humor :P. Chodzi o to, ze szata graficzna naszego panelu domen nie jest obecnie olsniewajaca. Z czasem pewnie to dopracujemy. Za to pod wzgledem funkcjonalnosci mysle, ze jest dokladnie to czego potrzeba :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to pod wzgledem funkcjonalnosci mysle, ze jest dokladnie to czego potrzeba :-).
Osmiele sie nie zgodzic... Nie ma demo/demo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna zarezerwowac domene (co jest bezplatne i niezobowiazujace), wowczas bedzie demo :-).

Ale pomyslimy nad jakims demo bez rezerwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna zarezerwowac domene (co jest bezplatne i niezobowiazujace), wowczas bedzie demo :-).

Ale pomyslimy nad jakims demo bez rezerwacji.

Demo, do ktorego trzeba podawac dane osobowe, to nie demo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz napisalem, pomyslimy nad tym :-). Na te chwile nic nie moge obiecac.
Wiem, wiem... Tak tylko sie czepiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysl ogolnie jest dobry, a ja lubie dobre pomysly :-). Wlasnie wdrazamy do formularza rejestracji, a takze do panelu wiele zgloszonych nam dobrych pomyslow :-). Ale kazdy wymaga analizy. Zobaczymy co z tego demo panelu wyjdzie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czaderski panel" ? :P a poważnie, czy to jest najtańsza firma czy ktoś ma taniej i bez kruczków z "czaderskim panelem"?

 

My mamy taniej jeśli chodzi o odnowienia :P Bez zobowiązań, bez konieczności przedłużania.. Wprawdzie nie posiadamy tak licznej oferty domen narodowych ale za to posiadamy równie "czaderski" panel :D Niebawem i to się zmieni, przygotowywana jest integracja z obecnym designem całej witryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy taniej jeśli chodzi o odnowienia :P Bez zobowiązań, bez konieczności przedłużania.. Wprawdzie nie posiadamy tak licznej oferty domen narodowych ale za to posiadamy równie "czaderski" panel :P Niebawem i to się zmieni, przygotowywana jest integracja z obecnym designem całej witryny.

Czy po zarejestrowaniu mogę poprosić o authinfo bez dodatkowych opłat? :D (w vbiz tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy po zarejestrowaniu mogę poprosić o authinfo bez dodatkowych opłat? :P (w vbiz tak jest)

 

Jak najbardziej tak. Możesz poprosić i otrzymasz za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem przed chwilą domenę :]

Pierwszy raz spotkałem się z tym, aby dostać potwierdzenie rejestracji domeny via SMS. Dla mnie bomba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałem przed chwilą domenę :]

Pierwszy raz spotkałem się z tym, aby dostać potwierdzenie rejestracji domeny via SMS. Dla mnie bomba !

Gdzie bo mowa o hekko i vbiz -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie bo mowa o hekko i vbiz -_-

 

Wątek o vbiz więc raczej u nich bo u mnie dopiero sprawa w toku z tą opcją ale prawdopodobnie bardziej rozbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje sie, potwierdzenia SMSowe sa u nas (Vbiz.pl) :-).

 

To nowa opcja we wprowadzanej wlasnie nowej wersji aplikacji rejestrujacej domeny. Zakonczylismy kilka dni temu pierwszy z dwoch etapow wprowadzania nowej aplikacji, uwzgledniamy w niej rozne zglaszane do nas uwagi i propozycje rozszerzenia panelu rejestracji.

 

Ciesze sie, ze pomysl SMSowy sie podoba :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest, aby w momencie rejestracji pojawiła się informacja, że zamierzacie wysłać taki SMS :P

Klient będzie spokojnie czekać na takiego sms, niż w kółko odświeżał stronę/skrzynkę w oczekiwaniu na nową domenę -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, sluszna uwaga, podamy taka informacje :-).

 

Generalnie w przypadku transakcji elektronicznych domena jest rejestrowana najczesciej w kilka sekund.

 

W Twoim przypadku mielismy jakis problem z otrzymaniem natychmiastowego potwierdzenia z Allpay (czasem sie to zdarza), w wyniku czego dopiero po reakcji monitorujacego transakcje administratora domena zostala zarejestrowana - czyli w ok. 15 minut pozniej :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod ten temat. Macie może w planach wprowadzenie sprzedaży domen z polskimi znakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×