Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Nowe Forum Czy Nie

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Witam,

 

Jak pewnie niektórzy zauważyli ostatnio pojawiło się forum rootforum.pl przeznaczone dla administratorów ale także z działami poważniejszymi jak Centrum Danych czy sprzęt sieciowy.

 

Po paru rozmowach doszło do sytuacji gdzie nie wiem czy po prostu nie rozszerzyć WebHostingTalk.pl o te wszystkie działy i wykorzystać to, że cierpliwie odwiedzacie WebHostingTalk.pl :D

 

Będę wdzięczny za Wasze opinie.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Zupełnie nie rozumiem dlaczego musi to być osobne forum? w jakim celu? Juz kiedyś było rootforum i zdechło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdechło kiedyś bo właścicielowi domeny rootforum.pl nie chciało się po prostu tworzyć forum... a teraz gdy domena na nowego właściciela... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Z jednej strony to dla mnie kolejny projekt, znowu od początku, po prostu to lubię :D ale z drugiej łatwiej wykorzystać bazę doświadczonych użytkowników tutaj na forum.

 

Dobrze wiemy, że korzystanie z jeszcze jednego forum to dla większości z nas nie jest wielki problem, chociaż może jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że albo przenieść tematy z wht ( Administracja serwerem ) na root forum albo dać sobie spokój bo zaczynać wszystko od nowa raczej nie ma sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Dobrze wiemy, że korzystanie z jeszcze jednego forum to dla większości z nas nie jest wielki problem, chociaż może jest?

Tylko po co? Ta tematyka jak najbardziej zawiera się w temacie wht więc ja nie widzę sensu rozdzielania tego na 2 osobne fora i tworzenia zamatochy. Zresztą tamte forum ledwo co wystartowało, a już ma prośbę o ogłoszenia i odesłanie na wht.

 

Do tego WHT nie jest wcale czymś wielkim, postów tutaj stosunkowo niewiele, do tego większość (dla mnie) nieciekawych z ofertami. Popatrz na swój pierwowzór webhostingtalk.com jak to tam pięknie wygląda :D

 

reasumując: jestem na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Normanosem - nie ma sensu tworzyc osobnego forum. WHT nie moze ostatnio sie pochwalic duza iloscia wartosciowych tresci, a rozbicie dzialow administracyjnych dodatkowo na drugie forum tylko pogorszy ta sytuacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Tylko po co? Ta tematyka jak najbardziej zawiera się w temacie wht więc ja nie widzę sensu rozdzielania tego na 2 osobne fora i tworzenia zamatochy. Zresztą tamte forum ledwo co wystartowało, a już ma prośbę o ogłoszenia i odesłanie na wht.

 

Do tego WHT nie jest wcale czymś wielkim, postów tutaj stosunkowo niewiele, do tego większość (dla mnie) nieciekawych z ofertami. Popatrz na swój pierwowzór webhostingtalk.com jak to tam pięknie wygląda :D

 

reasumując: jestem na nie :)

 

Przemyślimy raz jeszcze. Nigdzie mi się nie spieszy :)

 

Co do webhostingtalk.com to tam też są same oferty i pytania co kupić. Szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do webhostingtalk.com to tam też są same oferty i pytania co kupić. Szału nie ma.

 

Hm? Sam dział technical&security issues ma prawie 6 razy więcej postów niż całe "nasze" WHT - mamy jednak troche do nadrobienia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zrobił dział pod tytułem

 

"Administracja serwerami dedykowanymi, porady bleblelbel cośtam jezszcze"

 

 

Ale jako odnośnik na rootforum.

 

 

edit;

 

 

chociaż jakby tak sobie pomyślec, lepiej podpiąc drugą domenę pod wht, i zrobic tutaj ten dział / kategorię w rootforum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

patryk słusznie zauważył to co Ty Fobi przeoczyłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za przeniesiem tematow na rootforum jak dla mnie lepsze rozwiązanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Generalnie nie patrze dokładnie na wht.com i raczej jest z mi tym dobrze.

 

Plan był taki aby zrobić ładny top i tam podlinkować root forum, ale teraz to już nie wiem.

 

Początkowo posty byłby przeniesione ale pojawił się problem użytkowników (wypadałoby przenieść konta i zapytać się o zgodę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za problem każdy kto bedzie chciał to sie tam zarejestruje np ja juz jestem tam od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie wszyscy ale taka sugestia a nie

 

 

 

@ normanos

Heh znalazł sie człowiek z okolic Sosnowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm? Sam dział technical&security issues ma prawie 6 razy więcej postów niż całe "nasze" WHT - mamy jednak troche do nadrobienia :D.

Subskrybuję ten dział od dawna, codziennie o 6 rano przychodzi e-mail notify,

ale poziom to tam jest mizerny. 3/4 topiców to głupoty, więc ten argument akurat uważam za chybiony,

aczkolwiek racja... w kwestii ogólnej popularności jesteśmy daleko w tyle :)

 

wracając do meritum sprawy, jestem na NIE...

webhosting jest nierozerwalnie połączony z systemami go świadczącymi,

więc rozdzielanie tego na dwa fora jest nonsensem w moim odczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale tu i tak masz dużo działów i kategorii dojdą następne będzie do kitu a takto na osobnym forum będzie lepiej to ułożone i zrobione specjalistyczne działy kategorie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wątpię bo aktualne te małe działy które teraz tu są będą linka mi do rootforum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by miało sens tylko i wyłącznie przy wspólnej bazie użytkowników i współdzieleniu tabeli z sesjami pomiędzy dwoma forami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Można zrobić wspólną bazę użytkowników, a kwestia sesji wystarczy zaznaczyć "pamiętaj mnie" czy jak to się tam nazywa w poszczególnych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i chyba doszliśmy do porozumienia nowe forum powstanie z wspólna bazą użytkownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×