Skocz do zawartości
malu

Darmowe Serwery Shoutcast

Polecane posty

dowodem jest obrazek ktory sam wkleiles

grafika jest z innego panelu wiec dowody sa przeciwko tobie

teraz to ty musisz udowodnic ze panel nie jest kradziony

 

Witam,

Jako że jesteś studentem prawa to zapewne wiesz co mówisz. :)

 

Dodam, że nie znajdujemy się na sali sądowej. Dlatego też nie mam obowiązku z czegokolwiek się tłumaczyć, oraz czegokolwiek udowadniać.

Jeżeli zaś jakiekolwiek podejrzenie złamania przeze mnie prawa są, to pewne jest, że to nie Ty powinieneś w tej sprawie interweniować.

 

Tak z ciekawości, czy odnośnie tych screenshotów nie przyszło Ci na myśl kilka pytań typu:

- Czy może to być jedynie zręczny fotomontaż?

- Czy może to być celowa prowokacja?

- Czy może zaprezentowana grafika nie jest powiązana z osobą użytkownika Vetinari, a jest jedynie materiałem udostępnionym przez kogoś w sieci, wyszukaną i wklejoną na forum przez wyżej wspomnianego usera?

- Jeżeli owa grafika ma być czegokolwiek dowodem to gdzie jest owa strona korzystająca z tego "kradzionego panelu" i jak powiązać owe zrzuty ekranu ze wspomnianą stroną?

 

I tak całkiem na luzie. Bardzo przyjemnie się z Wami dyskutuje. Cieszy mnie tak żywe zainteresowanie wątkiem, jednakże zdaję sobie sprawę, że spowodowane zupełnie czym innym niż sam projekt wymieniony w temacie topicu. Ale cóż, taka już nasza polska mentalność. Miast sobie pomagać to szukamy dziury w całym i rzucamy innym kłody pod nogi. Mnie akurat cały ten bałagan śmieszy i dopóki tak będzie będę się ochoczo spierał z tymi "wiedzącymi lepiej".

 

Pozdrawiam,

Vetinari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości, czy odnośnie tych screenshotów nie przyszło Ci na myśl kilka pytań typu:

- Czy może to być jedynie zręczny fotomontaż?

- Czy może to być celowa prowokacja?

- Czy może zaprezentowana grafika nie jest powiązana z osobą użytkownika Vetinari, a jest jedynie materiałem udostępnionym przez kogoś w sieci, wyszukaną i wklejoną na forum przez wyżej wspomnianego usera?

- Jeżeli owa grafika ma być czegokolwiek dowodem to gdzie jest owa strona korzystająca z tego "kradzionego panelu" i jak powiązać owe zrzuty ekranu ze wspomnianą stroną?

Logowałem się do panelu, wiem jak wygląda, więc nie rób z siebie skończonego idioty, taka moja rada. Chciałbyś adres? Może odkopię ze starych kopii zapasowych z laptopa, choć wątpię, ale jak bym się musiał bardzo uprzeć, może i to znajdę (tutaj możesz pokazać swoje podniecenie faktem, iż nie znam na chwilę obecną adresu, cóż, zmieniałem system na OpenSuSE, więc bywa).

 

Przy okazji, robisz darmowy projekt, a ja widzę dział "Payments", ciekawe. Pomijam fakt języka angielskiego w panelu, pewnie spolszczyć nie potraficie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyrial nawet jeżeli znajdziesz, to co z tego? Nie jesteś w stanie mi niczego udowodnić. A dane logowania do panelu podane Twojemu dobremu znajomemu (żeby nie określić tego inaczej) już od dawna nie są aktywne (zresztą zgodnie z wtedy przyjętym regulaminem serwisu).

 

tutaj możesz pokazać swoje podniecenie faktem, iż nie znam na chwilę obecną adresu, cóż, zmieniałem system na OpenSuSE, więc bywa

Ale czym mam się tu podniecać? Ja też nie pamiętam adresów wszystkich stron, które kiedykolwiek odwiedziłem i jakoś nie czuje negatywnych emocji z tego powodu. A co do zmiany systemu, pewno redukujesz do minimum koszty prowadzenia firmy i to się chwali, jednak sama nazwa systemu nic mi nie mówi, cóż, straszny ze mnie ignorant. :)

 

Przy okazji, robisz darmowy projekt, a ja widzę dział "Payments", ciekawe. Pomijam fakt języka angielskiego w panelu, pewnie spolszczyć nie potraficie.

To jest tak samo ciekawe jak dział klienci na Twojej stronie http://e-cast.pl/index.php?g=klienci. Prowadzisz firmę a zmiany koloru linków w arkuszu stylów nie potrafisz wprowadzić (już nie mówiąc o podlinkowaniu podstrony)? A może to kolejne genialne rozwiązanie dzięki któremu różne zrzeszenia/stowarzyszenia nie będą nękały Twoich wiernych klientów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cóż, taka już nasza polska mentalność. Miast sobie pomagać to szukamy dziury w całym i rzucamy innym kłody pod nogi.
ja bym napisal inaczej:

taka polska mentalnosc - brac cudza prace i przypisywac ja sobie

Tak z ciekawości, czy odnośnie tych screenshotów nie przyszło Ci na myśl kilka pytań typu:

- Czy może to być jedynie zręczny fotomontaż?

- Czy może to być celowa prowokacja?

ale z ciebie szczwany lis xD

upozorowales plagiat zeby nam psikusa zrobic... :)

 

ps. jest tu opcja ignorowania tematow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie jest pełne niespodzianek, a najlepsze jest to, że nie znalazłem opcji ignorowania tematów. Teraz nie masz wyboru, dzień w dzień będziesz się torturował czytaniem tych bredni niewydarzonego plagiatora i złodzieja skryptów w jednym. Nic tylko Ci współczuć tej męczarni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zmiany systemu, pewno redukujesz do minimum koszty prowadzenia firmy i to się chwali

Pracuję na Linuxie od 5 lat, bo jest wydajniejszy.

Jak byś ruszył mózgownicą to byś wiedział, że skoro nie ma na stronie tego, to nie ma być widoczne, a, że są resztki w kodzie, to już raczej moja sprawa. Z zewnątrz dostępu nie ma, chyba, że się zna link. Anwyay, kończę dyskusję, bo dla mnie jesteś zwykłym głupkiem który nie potrafi się przyznać, że korzysta z kradzionego panelu. Pozdrów kolegę co pisał panel i rusz kiedyś z projektem, bo widzę, że coś powoli ci to idzie. Koniec tematu z mojej strony, zbyt dziecinny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byś ruszył mózgownicą to byś wiedział, że skoro nie ma na stronie tego, to nie ma być widoczne, a, że są resztki w kodzie, to już raczej moja sprawa. Z zewnątrz dostępu nie ma, chyba, że się zna link. Anwyay, kończę dyskusję, bo dla mnie jesteś zwykłym głupkiem (...) Koniec tematu z mojej strony, zbyt dziecinny jesteś.

Na upartego tak mogłaby wygladać moja riposta. Ale powstrzymam się od dodatkowego komentarza. Myślę, że cytowana wypowiedź odpowiednio świadczy o jej autorze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to nie jest już zamknięta beta, co więcej, na screenach wyraźnie widać, że wymazano część autorską. Ba, po angielsku w fazie testów był, i bez autorskiej grafiki. To samo było na oficjalu, krótko bo krotko, ale bylo. Nadal panel jest ten sam i na chwile obecna cast24.pl wcale nie oferuje innego panelu. Teraz nieco zmodyfikowana grafika. Niestety układ funkcji jest ten sam. Problemem nie jest udowodnienie winy, a udowodnienie niewinności.

 

Centova twierdzi że nie uzyskaliście licencji. Zonk, prawda?

 

P.S. Ja już jestem po studiach prawniczych, co więcej mam prawo wysuwać takie zarzuty. Pewnie chciałbyś wiedzieć czemu, ale ci nie powiem. Ot, panie domniemany prawniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że to nie jest już zamknięta beta, co więcej, na screenach wyraźnie widać, że wymazano część autorską. Ba, po angielsku w fazie testów był, i bez autorskiej grafiki. To samo było na oficjalu, krótko bo krotko, ale bylo. Nadal panel jest ten sam i na chwile obecna cast24.pl wcale nie oferuje innego panelu. Teraz nieco zmodyfikowana grafika. Niestety układ funkcji jest ten sam. Problemem nie jest udowodnienie winy, a udowodnienie niewinności.

 

Centova twierdzi że nie uzyskaliście licencji. Zonk, prawda?

 

Witam,

 

Monstrual, w jakże wielkiej bystrości umysłu przeoczyłeś jeden szczegół. Otóż nie mam nic wspólnego z cast24. Moja strona jak wspominałem jest zamknięta dla gości. A nawet jeżeli ktoś w sieci przypadkowo zaplącze się w jej adres www, to zaświadczam, że i tak nic niezgodnego z prawem nie znajdzie.

 

P.S. Ja już jestem po studiach prawniczych, co więcej mam prawo wysuwać takie zarzuty. Pewnie chciałbyś wiedzieć czemu, ale ci nie powiem. Ot, panie domniemany prawniku.

Przypomniałem sobie pewną anegdotkę o dzieciach bawiących się w piaskownicy. Ale, że nikt nie będzie chciał tego czytać to przyznam jedynie, że tak. Twój zamek z piasku jest większy. ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi w tym temacie jak własny serwer radyjka robicie to ja chcę się przyłączyć jestem początkowy na forum napiszcie na gg:12700769 ale już miałem własne radio na http://listen2myradio.com i czy coś musiałbym płacić bo akurat mam kasę zrobię wszystko by być pomocnikiem mogę np zrobić stronę internetową czekam na odpowiedź na gg:12700769 z wyjaśnieniem o co chodzi z tym tematem czy robicie darmowe radyjko czy coś ale zawsze pomogę cokolwiek robicie Uwaga nie odpowiadam na E-maile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi w tym temacie jak własny serwer radyjka robicie to ja chcę się przyłączyć jestem początkowy na forum napiszcie na gg:12700769 ale już miałem własne radio na http://listen2myradio.com i czy coś musiałbym płacić bo akurat mam kasę zrobię wszystko by być pomocnikiem mogę np zrobić stronę internetową czekam na odpowiedź na gg:12700769 z wyjaśnieniem o co chodzi z tym tematem czy robicie darmowe radyjko czy coś ale zawsze pomogę cokolwiek robicie Uwaga nie odpowiadam na E-maile!

zauważyłeś datę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wyciąganie brudów ze średniowiecza...

 

PS. Darmowe Serwery Shoutcast oferuje chyba w tej chwili portal www.RADYJKO.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już ktoś odkopał ten wątek, to dodam, że projekt zakończył żywot na dwumiesięcznych zamkniętych beta testach. Nigdy nie powstała nowa grafika panelu, nigdy nie załataliśmy wszystkich błędów wyłapanych i wpisanych do bugtrackera projektu. Na dzień dzisiejszy wiem, że decyzja o zaprzestaniu prac była słuszna. Zaś wspomniane wyżej Radyjko.net jest raczej rynkową ciekawostką i nigdy nie zagreguje wystarczającej publiki, żeby zainteresować sobą chociażby AdRadio z grupy CR Media i na tym przedsięwzięciu zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest następca stacja.fm www.interstacje.pl też tam są darmowe serwery używam i nie buforuje

 

Totalny kicz top strony z dawnego forum radiostacje.pl a tak na marginesie w spisie stacji po kliknięciu na link żaden serwer nie jest włączony :)

 

Wiosna Ciepło i dzieci szaleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie w spisie stacji po kliknięciu na link żaden serwer nie jest włączony

też się naklikałaś jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rootnodzie shoutcast obsługuje dwuprocesorowa maszyna - w sumie 4 rdzenie. Pierwotnie wrzuciłem to na słabą, jednoprocesorową maszynę, ponieważ też mi się wydawało, że dowolny procesor na luzaku łyknie takie operacje jak serwowanie shoutcastów. Nic bardziej mylnego. Zajechaliśmy ją na śmierć.

Obecnie działa kilkanaście shoutcastów. Można posłuchać sobie tutaj: http://shoutcast1.rootnode.net/

 

Na load też bym nie patrzył. Powyższa lista generuje w tej chwili ruch 10Mbit na wyjściu, load maszyny jest co prawda 0.10, ale...

 

Patrząc na zużycie rdzeni to każdy jest obciążony od 30-40%. Myślę że wypuszczając darmową usługę, bardzo szybko zarżniesz każdą maszynę, a już tym bardziej jakieś lewe, niskobudżetowe semprony. Oczywiście możesz spróbować, ale abyś się szybko nie rozczarował jak po piątym użytkowniku wszystko zacznie zdychać. A chętnych na pewno będzie dużo więcej - przede wszystkim radioamatorów, którzy będą sobie streamować dom do pracy. A po co? Bo tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w spisie stacji po kliknięciu na link żaden serwer nie jest włączony :)

 

przyjąłem, że jest to denerwujące ale nie mogę zmusić wszystkich aby zaczeli nadawać :) - jeżeli liczba stacji będzie większa będą się tam wyświetlały tylko stacje na których ktoś nadaje, obecnie wyświetlane są tam wszystkie stacje

 

Portal stoi na maszynie z 8 rdzeniowym procesorem Intel® Core™ i7 - przy około 20 włączonych shoutcastach zużycie ogólne procesora wynosi 2% - tak więc troche ich uciągnie

 

 

Portal jest cały czas testowany tak więc jesteśmy przygotowani na opinię jak i krytykę oraz pomysły

 

 

(PS. Myślę, że reklamując tą strone w temacie z darmowymi serwerami nie postąpiłem źle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×