Skocz do zawartości
malu

Darmowe Serwery Shoutcast

Polecane posty

Witam,

Znowu odkopuje temat, gdyż projekt jest dość interesujący. malu123, skomentuj czy coś w sprawie się dzieje.

 

Pozdrawiam

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery, nie ma na co liczyć. Malu przepił fundusze które chciał zainwestować a więc z braku pieniędzy i co ważne, rąk do pracy, projekt stanął i raczej nie ruszy. Chyba że ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic za darmo ;) Hosting shoutcast jest bardzo kosztowny , wiec za darmo napewno to nie wypali, chyba ze bylo by za fre w zamian za reklame, czy profit w jakiejs innej postaci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ża tak spytam kolegę powyżej: A przeczytać tematu to nie łaska? Odpowiednie przychody będą pochodziły z komercyjnej sprzedaży lepszej wersji kont SC, reklam AdSense oraz od sponsorów. A sprawa wcale nie jest kosztowna. Tylko trzeba wiedzieć jak i gdzie. A jak główny pomysłodawca wkład własny przechlał a czasu mu żal poświęcic, no to cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

Pracujemy nad podobnym projektem co malu123. W chwili obecnej trwają zamknięte betatesty. Jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam do zostawienia swojego adresu email na PM. Zgłoszenia filtruję, aby dzieciarnia nie miała dostępu do projektu przynajmniej w tej fazie.

Aby zaostrzyć apetyt - parę screenshotów:

 

62349463co1.th.png83218595ih5.th.png14475376df4.th.png

Ps. Poszukujemy grafika do wykonania strony głównej/loga/mat. reklamowych/poprawek w panelu admina.

 

Pozdrawiam,

Vetinari

Wiesz że za nielegalne używanie skryptów grozi kara ? Masz licencje centovy ? To nie jest twój panel tylko firmy centova.com "Centova" pewnie od kumpla dostałeś ten panel albo od żaby i mówisz że twój Brawo !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz że za nielegalne używanie skryptów grozi kara?

Oczywiście, że wiem.

 

To nie jest twój panel tylko firmy centova.com "Centova"(...)

Skąd tak wnosisz?

 

pewnie od kumpla dostałeś

No tu masz rację, pisał go dla mnie bardzo dobry kolega.

 

(...)albo od żaby i mówisz że twój(...)

Płazów nie trawie i takowych nie znam :P.

 

A teraz od siebie. Zanim kogoś oskarżysz o nielegalne używanie czegokolwiek najpierw sprawdź namacalnie czy oby na pewno nie mijasz się z prawdą. Potem pomyśl (najlepiej ze dwa razy), czy oby na pewno to Twój interes. Jak już dojdziesz do odpowiednich wniosków wtedy ewentualnie pisz (w odpowiednim tonie) na publicznym forum.

W Twoim przypadku minąłeś się z prawdą całkowicie, a twierdzenie, że to nie jest mój panel jest wręcz śmieszne. Nie znasz adresu projektu, nigdy nie byłeś ani testerem ani chociażby gościem na stronie. Jedyna rzecz na podstawie której wydałeś swój osąd to trzy screeny z wczesnej bety skryptu. Wypada mi jedynie powiedzieć "Brawo !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tylko nvu nie stresuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne jednak, ze twoj panel Vetinari wyglada idealnie tak samo jak panel firmy Centova.

 

Mozna sie o tym przekonac tutaj: http://castdemo.centova.com/index.php?page=login

 

Duna, doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Ale chyba nie zabronisz mi wzorowania się na tym bardzo dobrym rozwiązaniu interfejsu www w zamkniętych beta testach? :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to wygląda dziwnie, ale sprawdźcie nazwy plików. Albo coś się zmieniło w kolejnych wersjach, albo to nie ten panel. Bo wygląd prawie identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie to jest to samo!!! Nie będzie koleś komuś kitu wciskał.

 

Kiedyś już widziałem jakiś hosting darmowy z tym panelem. Teraz wprowadził ofertę płatną. A najlepsze to, że wtedy miał serwery od rusela (hetzner) pamiętamy :P Miesiąc działały a potem kiszka.

 

Zapewne mówisz o cast24.pl i ich darmowych serwerach 48kbps/50slot:

http://cast24.pl/index.php?plik=rejestracja

http://freeradio.cast24.pl:2000/

Teraz bodajże stoją w HE.de.

 

 

heh nie wiem czy zauważyliście, ale to co przedstawił @Vetinari wprawdzie wygląda na pisane w JSP (JavaServer Pages) a nie w PHP, a to że wygląda tak samo... no comment

:-)

 

Słuszna uwaga, do tego jeszcze wystarczy rzut okiem na menu i odrazu widac, że panel Centova Cast jest jakby uboższym bratem naszego rozwiązania. Dodam jeszcze, że od czasu publikacji screenshotów troszkę się pozmieniało - bardziej w funkcjonalności niż wyglądzie.

A to, że wygląda bardzo podobnie. No cóż, warto wzorować się na dobrych rozwiązaniach. Myślę, że z czasem na tyle zmodyfikujemy layout i dostosujemy go do własnych potrzeb, że nie będzie podejrzenia o plagiat. Jak do tej pory z projektem się nie ujawniliśmy, więc podnosić krzyku też nie ma o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko nvu nie stresuj sie

Kisiek, idz lepiej pobaw się vpsem prawa autorskie to prawa autorskie

 

Duna, doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Ale chyba nie zabronisz mi wzorowania się na tym bardzo dobrym rozwiązaniu interfejsu www w zamkniętych beta testach? :P.

Jeżeli jest to twój panel [w co bardzo bardzo bardzo wątpie] to kopiowanie grafiki jest również ZABRONIONE a grafike masz taką samą.

PS. Ciekawi mnie to że na screenach masz te same treści te same linki te same ułożenie te same menu ta samą grafike. Jednym słowem ?

"Oszust"

Panel nie jest twój mogę się założyć.

I znam historie tego panelu jest on właśnościa centovy, oni go napisali oni maja prawa autorskie.

 

Zostały dopisane tylko opcje. A panel jest centovy

 

//edit

Już wiem mają najnowszą wersje centovy która jest pisana w javie, oraz ma nowe funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko może i oni wprowadzili jakieś modyfikacje, znam początki tego panelu osobiście gdy jeszcze miał 2 funkcje start/stop, może to oni zrobili w javie, ale nie mają prawa go ani sprzedawać ani używać bez licencji centovy (+ nielegalne skopiowanie grafiki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NVU nie bądz taki kozak bo ty nawet nie umiesz obsługiwac VPS ani dedyka w zaden sposób a ja sie nic pobawić moge by się wiecej nauczyć :P a ty siedz i snuj dalej te swoje mądre wypowiedzi którymi chcesz zabłyszczeć ale coś nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NVU (...) a ty siedz i snuj dalej te swoje mądre wypowiedzi którymi chcesz zabłyszczeć ale coś nie wychodzi

:P

 

O a tu mało z fotela nie spadłem:

Zostały dopisane tylko opcje. A panel jest centovy

 

//edit

Już wiem mają najnowszą wersje centovy która jest pisana w javie, oraz ma nowe funkcje.

 

Tu kolega nvu posądza nas albo o kradzież wersji napisanej w javie (o której istnieniu nie jest świadoma nawet sama ekipa Centova Technologies Inc.), albo o zdekodowanie ioncube'a. Tak czy siak bardzo wysoko oceniasz nasze możliwości. Trzymaj tak dalej a daleko zajdziesz. :P

 

A co do grafiki... powiedz mi co Cie obchodzi jak wygląda skrypt odpalony na prywatnym serwerze dedykowanym, odpowiednio zabezpieczonym przed oczami wścibskich gości? Jeżeli masz z tym jakiś problem to proszę Cie bardzo, napisz do helpdesk@centova.com opisz całą sytuację i czekaj na reakcję; albo ogarnij się, zacznij trzeźwo myśleć i przestań pisać takie bzdury jak w poprzednich postach.

 

Ps. Coraz mniej zaczyna mi się nie podobać trolowanie co poniektórych "uczonych" na tym boardzie. Jakieś testy iq podczas rejestracji na forum powinny być obowiązkowe.

 

nvu zapoznaj się z tym linkiem bo warto: Kradziony Panel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ventari proponuje zrobić tak, daj kod źródłowy jednego z plików który ja wyznacze i sprawdzimy porównanie z kodem centovy ? wtedy będzie wiadomo czy jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nadal nie rozumiesz. Zapoznaj się z terminem ioncube. Potem napisz do Centova Technologies z zapytaniem czy posiadają skrypt swojego panelu napisany w javie. Dopiero jak to zrobisz to wysuwaj w moim kierunku jakieś propozycje (na które i tak nie mam zamiaru przystawać).

 

Ahh i to jest ostatni mój post skierowany do Ciebie w tym temacie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel kradziony, a sam serwer bynajmniej przed oczami świata taki zamknięty nie jest, jakoś dziwnym trafem kiedyś się tam zalogowałem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Cyrial jest tu wyrocznią i jego słowo jest święte :D

 

Swoją drogą. zabawnie się dyskutuje z kimś, kto nie wie o czym mówi, a na potwierdzenie swoich słów nie ma żadnych dowodów. To taka sztuka dla sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh wszyscy mówią że kradziony jednak ty uważasz że pisałeś go od postaw udowodnij, dam ci nazwe pliku prześlesz mi ją na maila i porównam kody źródłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje szczęście w Polsce jest coś takiego jak domniemanie niewinności. Ja proponuje, żeby ci wszyscy oskarżyciele i sędziowie w jednym, udowodnili mi winę.

 

Trzymam kciuki, żeby któremuś śmiałkowi to się udało. Sam wtedy będę w sporym szoku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dowodem jest obrazek ktory sam wkleiles

grafika jest z innego panelu wiec dowody sa przeciwko tobie

teraz to ty musisz udowodnic ze panel nie jest kradziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×