Skocz do zawartości
Prohost

DC, SLA, fail-over i inne

Polecane posty

Oto urażone kompleksy kobiety nieposiadającej za grosz poczucia humoru :)

Nie znasz mnie więc nie oceniaj mojego poczucia humoru :P

 

typowo babskie podejscie, sa dwa rodzaje facetow:

 

1 meska szowinistyczna swinia

2 dziecko ktore nigdy nie dorosnie

Jednak te stereotypy nie biorą sie spod ziemi. 1 - Jeżeli 99% facetów uważa się za panów i władców a kobieta ma być tylko ich maskotką do prania, sprżatania, gotowania i dawania niezapomnianych rozkoszy to wybacznie. 2 - Ten stereotyp bierzę się z 3 głównych powodów: Zaczyna się od opuźnienie w rozwoju o -2 lata w stosunku do kobiet w tym samym wieku - wg. niektórych ta przepaść nigdy nie jest nadrabiana. Wewnetrzna emocjonalność skrywana pod maską "macho-mena" prowadzi do skrajności i potrzeby w mniejszym lub wiekszym stopniu opieki ze strony płci przeciwnej - jeżeli nie ze strony mamy to ze strony partnerki (ponieważ w pewnych sprawach mężczyźni nie są samodzielni). Jesteście wiec zalezni od kobiet, czasem jednak nie zdając sobie z tego nawet sprawy. A tylko na marginesie jest to że dojrzały facet po 40 podnieca się zabawą kolejką lub gra komputerową... :)

 

3 uczuciowy, wrażliwy, rozumiejący kobiety ... homoseksualista :)

Dokładnie, ale tylko jeżeli pełni w związku "żeńską rolę" - bo są homosexualiści o usposobieniu męskim i żeńskim... Ci o męskim są z gatunku 1 lub 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś na serio niesamowicie zakompleksiona... może spróbuj z tego wyjść, bo to strasznie szkodzi w życiu...

 

Jeśli naprawdę w ten sposób kategoryzujesz facetów, to świadczy to wyłącznie o tym, jak wąski jest Twój horyzont myślowy :)

 

Ja się jakoś nigdy nie obrażam na "informatyka w wyciągniętym swetrze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie będę więcej komentowała wypowidzi na temat mojej osoby ponieważ jak mówi pewna prawda "nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem".

 

Skoro juz jestesmy przy stereotypach:

Nowość z MicroSoft dla kobiet! :)

Hmm chyba Apple bardziej dba o potrzeby kobiet:

iPod Vibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie będę więcej komentowała wypowidzi na temat mojej osoby ponieważ jak mówi pewna prawda "nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem".
Sama pare razy pisalas na forum, zeby ludzie Ciebie nie oceniali skoro Cie nie znaja, a teraz kilka osob okreslilas mianem idiotow... Brawo :)

 

Hmm chyba Apple bardziej dba o potrzeby kobiet:

iPod Vibrator

Chyba nie bardzo zrozumialas przeslanie... Ale jakos specjalnie mnie to nie dziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama pare razy pisalas na forum, zeby ludzie Ciebie nie oceniali skoro Cie nie znaja, a teraz kilka osob okreslilas mianem idiotow... Brawo :)

Skoro oceniają to świadczy tylko o nich a ja nie zamierzam zniżac się do ich poziomu - stąd moja wypowiedź. Do nikogo konkretnego jej jednak nie skierowałam (tzn nie wymieniłam bezczelnie nicków) - ale skoro już odnajdujesz w niej aluzje do pewnych osób to chyba dobrze że zauwazyłeś zależności.

 

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak te stereotypy nie biorą sie spod ziemi. 1 - Jeżeli 99% facetów uważa się za panów i władców a kobieta ma być tylko ich maskotką do prania, sprżatania, gotowania i dawania niezapomnianych rozkoszy to wybacznie.

 

 

sa takie ktore to lubia bo czuja sie wtedy "spelnione jako kobiety-matki-panie domu"

 

 

2 - Ten stereotyp bierzę się z 3 głównych powodów: Zaczyna się od opuźnienie w rozwoju o -2 lata w stosunku do kobiet w tym samym wieku - wg. niektórych ta przepaść nigdy nie jest nadrabiana.

 

to powazny problem poszukac sobie faceta o pare lat starszego od siebie :)

 

 

Wewnetrzna emocjonalność skrywana pod maską "macho-mena" prowadzi do skrajności i potrzeby w mniejszym lub wiekszym stopniu opieki ze strony płci przeciwnej - jeżeli nie ze strony mamy to ze strony partnerki (ponieważ w pewnych sprawach mężczyźni nie są samodzielni).

 

 

pozwalamy kobietom tak myslec gdyz wtedy nie czuja sie takie slabe :D

 

 

Jesteście wiec zalezni od kobiet, czasem jednak nie zdając sobie z tego nawet sprawy. A tylko na marginesie jest to że dojrzały facet po 40 podnieca się zabawą kolejką lub gra komputerową... :)

 

 

to naprawde dno zachwycac sie glupia kolejka czy tez gra komputerowa, nie ma to jak nowa torebka, pasek, buty... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to umówić się prywatnie na kawkę i wtedy porozmawiać w cztery oczy inaczej nie dojdzie się do porozumienia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sonin sądzisz, że są aż takimi nerwusami? :)

 

PS. Patrycja... wybierasz się w soboŧę na imprezę (rynek) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co ja sądzę, że jedna kobieta nie dałaby sobie rady z Panami :).

Mimo tego, że do nerwowych chyba nie należy, powiedziałbym raczej, że do wytrwałych, co post to wywód na pół strony ; ).

 

// Czas na forum 'cofnął się do rzeczywistego' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo tego, że do nerwowych chyba nie należy, powiedziałbym raczej, że do wytrwałych, co post to wywód na pół strony ; ).

 

wysila sie bo mysli, ze ktos jej uwierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Patrycja... wybierasz się w soboŧę na imprezę (rynek) :)

A odbywa sie coś ciekawego?

 

PS. mam to rozumiec jako zaproszenie? :)

 

Wiecie o tym, że Beernash też to widzi? :)

Tak, "WIELKA SIOSTRA PATRZY" (ale skoro powiedziała że koniec tematu to juz nie komentuje bo nie będzie robić z gęby szmaty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odbywa sie coś ciekawego?

PS. mam to rozumiec jako zaproszenie? :)

To nie wiesz, że w tą sobotę są wianki :)

no a później to wiadomo "zwiedzanie lokali" (jak to sobota) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiesz, że w tą sobotę są wianki :)

no a później to wiadomo "zwiedzanie lokali" (jak to sobota) :)

Hmm niby coś słyszałam o jakimś koncercie ale cóż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Patrycja... jak można zapomnieć o corocznych Krakowiskich wiankach :)

Może jednak się wybierzesz ;>

(to do jutra, ja zmykam na rynek) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło się niestety zapomnieć. Mam mały kryzys osobisty - może to dlatego :)

W kazdym razie życzę udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×