Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fujara

Ukrywane Refidy

Polecane posty

Witam!

 

Tak to znowu ja narzekam :P , zauważyłem nowy problem [ wg. mnie ] na forum - podawanie linkow do ofert z refidami zwłaszcza ukrytymi , nie sadzicie ze taki proceder powinien byc ukrócony?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzimy. W przypadku zauważenia takiego czegoś obiecuję autorowi ostrzeżenie + 3 dni zawieszenia konta gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi osobiscie polecenia nie przeszkadzaja, to faktycznie ukrywane powinny byc tepione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

to jaka? polska przypad?o??? (nie bardzo wiem w czym problem?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logiczna konsekwencja.

 

Skoro ktoś poleca przez ref ma zysk.

Skoro ktoś poleca swój hosting ma zysk.

 

Wszystkich można równo traktować a nie wybiórczo.

 

A na dokładkę zgłasza to osoba która ma firmę hostingową. Co, klientów 2 czy 3 odpadło przez moje polecenia?

 

EDIT: O i warna mam, świetnie, tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz polecać, przecież ci nikt nie zabrania :P Tylko rób to jawnie: podaj linka i napisz, że jeśli ktoś dzięki tobie wybrał daną firmę, to niech wpisze przy zamówieniu refid - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma maskowania skoro jako nazwę linku dajesz już tylko sam URL do strony głównej, bez refida? :P Czemu nie dasz pełnego, żeby każdy widział co klika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdy przyjdzie i zacznie wklepywac linki ze swoim refidem i zaczna sie tworzyc tysiace stron z samymi linkami, masz racje wtedy forum na pewno bedzie bardziej wartosciowe

 

A na dok?adk? zg?asza to osoba która ma firm? hostingow?. Co, klientów 2 czy 3 odpad?o przez moje polecenia?

 

Jestem na forum troche czasu i nie chce zeby sie zamienilo w smietnisko - po za tym nie ta grupa docelowa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z początkującymi, którzy nie wiedzą w co klikają albo z tymi, którzy nie chcą wchodzić po refidzie? Mają sobie specjalnie kopiować kawałek linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS zauwaz ze tak wlasnie jest na forum - wszystkie osoby [ oprocz jednej która dlugo sie kryla :) ] polecajace swoja firme w pewien sposób zaznaczaja iz ja reprezentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o prostą zasadę. Jeśli pracownik firmy poleca tu na forum hosting swojej firmy to można to łatwo sprawdzić dla pracodawcy skąd jest ten nowy klient.

 

Jeśli ja polecam jakąś usługę, firmę to jak inaczej, nie zamieszczając refa mam określić swoje polecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ci to. Może podać twój refid w zamówieniu jeśli SAM UZNA, że byłeś przydatny przy dokonaniu wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×