Skocz do zawartości
Mateusz Sojda

Pytanie O Vps4less.de

Polecane posty

Trochę teraz ją poprawili chyba ;p

Niezupełnie... Nadal są takie kwiatki jak "Monthly Bandwidth - 2Mbit"

 

Ja nic nie naprawiałem i jakoś działa ;-)

 

Uuu, z tym brakiem SSH to rzeczywiście D-N-O !

 

Ja na razie więc mam szczęście... bo wszystko chodzi w miarę OK

Moje uwagi dotyczyły oferty na Xen a nie na OpenVZ. Pozgłaszałem wszystkie bugi ale nic nie zostało naprawione. Zamiast tego oferta ta została po prostu usunięta a wszystkich przeniesiono na OpenVZ.

 

Otworzyłeś mi oczy... wcześniej logowałem się przez http do hypervm nawet na to nie zwracając uwagi!

Jak większość osób, przykładasz widocznie małą uwagę do bezpieczeństwa. Dla tego uważam iż dla dobra klientów HTTPS powinno być domyślne.

 

BTW, aby korzystać z https trzeba po prostu dać https:// i numer portu 8887

Tak tylko, że większość ludzi nie zrobi tego sama. Zresztą ten numer portu to trzeba albo zgadnąć albo dopytać się albo jakoś googlać specjalnie. Ponadto, używają nieprawodłowego cerytfikatu co jest po prostu żałosne (chyba że poprawili to niedawno bo komentarz, który wygrzebałeś ma już pół roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moc procesora to VPS4Less paradoskalnie daje jej często więcej w najniższych pakietach niż HE w najwyższych.. ;)

 

 

Ale lepiej żeby dali więcej niż mniej, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pewna pula IP zaliczyla pad kilku minutowy, suport nie wiedzial co jest ( aby nie czasami ... ), ale ogolnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak wygląda u nich sprawa podziału pamięci? Mam tam najtańszego VPS'a do zabaw i wykorzystuje ~100mb, a gwarantowanej mam tylko 64mb. Czy w takim wypadku nic sie nie posypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli posypie. Słyszałem ze procesy takie jak mySQL mogą korzystać tylko z gwarantowanej ilości ramu (w Twoim wypadku 64mb) czyli w chwili gdy nie było by jej mogły by sie pojawić jakieś błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lece caly czas na MAXA z wszytkim co mam tam dostepnie juz kilka miesiacy i nic zadnych upomniec itp wszytko dziala ;;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lece na nginx + php5 i jest ok, stronka statyczna, dziala bez zarzutow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde szkoda ze nie mam konta na paypalu wykupił bym se na wakacje do zabawy ;P

 

Obecnie wprowadzamy w życie plan sprzedaży VPS-ów firm VPS4Less oraz CheapVPS. Wszystko jest już gotowe tylko czekamy na grafika, który niestety dość ciężko zachorował i nie może dokończyć nowej strony. OD 2006r. zajmujemy się sprzedażą kont www oraz serwerów gier pod domenami suu.pl oraz ju.pl.

 

Dane firmy:

 

Nazwa firmy : KONDRAT Adam Kondrat

 

Adres: ul. Zachodnia 11/33

15-345 Białystok

NIP : 542-266-30-79

Regon : 200067274

Tel/Fax.: +48-85-746-40-40

Kom.: +48-696-48-57-29

 

Płatność możliwe poprzez przelew na polskie konto oraz przez moneybookers. Jeśli byłbyś zainteresowany proszę o informacje na pw lub tomek@vserv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto rozłożenie procesorów przy vps-ach:

 

Minimal - 10%

Basic - 25%

Standard - 50%

Xpert - 75%

Professional - 100%

 

VPS-y stoją na DualCore 2,4Ghz. Na każdym serwerze jest od 5 do 15 VPS-ów w zależności od pakietów jakie są lokowane. Pozwala to na utrzymanie stabilności i pewności, że nikt nam nie zajmie naszego procesora bo jest go wystarczająco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto rozłożenie procesorów przy vps-ach:

 

Minimal - 10%

Basic - 25%

Standard - 50%

Xpert - 75%

Professional - 100%

 

VPS-y stoją na DualCore 2,4Ghz. Na każdym serwerze jest od 5 do 15 VPS-ów w zależności od pakietów jakie są lokowane. Pozwala to na utrzymanie stabilności i pewności, że nikt nam nie zajmie naszego procesora bo jest go wystarczająco:)

 

Czyli na Minimal przypada 240Mhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimal - 10%

Basic - 25%

Standard - 50%

Xpert - 75%

Professional - 100%

 

VPS-y stoją na DualCore 2,4Ghz.

Czyli na Minimal przypada 240Mhz

2x 240 Mhz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2x 240 Mhz ;)

 

Dokładnie tak, z tym że z tego co się dowiedziałem od ich supportu to serwery nie są zapychane na maxa, jest jeszcze zakres dynamiczny więc naprawdę nie jest źle;) Oto nasza oferta: http://vServ.pl/oferta.txt Przepraszam, że w takim formacie ale jak już wspominałem nieszczęśliwy wypadek spowodował opóźnienie w otwarciu strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jutro najprawdopodobniej zamówię sobie najtańszego vps-a na próbę i powiem Wam co nieco o vServ.pl jak i Vps4less ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamawiałem serwer, dziś już dostałem. Jak narazie korzystam sobie jeszcze z darmowych 48h administracji:D Póki co mogę się wypowiedzieć tylko o firmie vServ.pl, współpraca z nimi jak narazie jest idealna, szybki support, serwer dostałem bardzo szybko:) Już niedługo napisze więcej oraz opinie o vps-ie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dedyki w vps4less ktos bral ?

 

Glowniem mnie interesuje kwestia lacza, ile realnie mozna z niego wyciagnac. Poki co na odpowiedz z vps4less czekam juz 3 dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max tego co na stronie jest na pisane mozesz wyciagać. Jak pisze 2Mbits to wycigasz 2 jak pisze 5 to 5 i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jurdziol:

kiedys pytalem się, jak to jest z tymi 100mbitami. Maurice odpisał, że nie przycinają łącza, lecz także nie gwarantują 100mbit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×