Skocz do zawartości
Mateusz Sojda

Pytanie O Vps4less.de

Polecane posty

Ale to jest prawdziwa oferta czy jakas sciema? Z tego co widze to nawet nie maja dobrego www. Niech mi ktos doradzi, ja juz pospieszylem sie i zamowilem ale jeszcze nie zaplacilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy to nie Polska, nie sądzę aby ktoś się tam bawił w nabijanie ludzi za kilka euro... No cóż najwyżej stracę 15,66 PLN miejmy nadzieję że szybko aktywują. Postawię na tym serwer prostej gierki Medal Of Honor i zobaczymy jak to chodzi (jeśli wogóle... na 64MB ramu :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam VPS-a z serwerm gry i www i wszystko jest ok. Jedna uwaga - na najtańszym vps-ie nie postawisz CentOS-a z panelem LxAdmin, za mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z vps4less ale stronę mogli by mieć lepszą bo obecna wygląda jak by to była amatorska lewizna.

 

Lista systemów:

b00fa89e48148969.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki user1.

Szkoda ze nie maja freebsd bo bym wzial u nich vps.

Hint dla Ciebie jak szukasz FreeBSD...

Na bazie OpenVZ, VZ, Xen nie uruchomisz Unixa,

tak więc firmy działające na bazie w.w. systemów możesz omijać. :(

 

( tak, wiem, w sieci są artykuły p.t. "jak załadować do Xen jądro FreeBSD 5.4", ale mamy teraz 6.2

dodatkowo było to o ile mnie pamięć nie myli zbyt skomplikowane aby to wdrożyć do

masowej "produkcji" via automaty bilingowe a la WHMCS, hyperVM itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla testów chętnie bym takiego vps'a za 7 euro wziął, tylko nigdzie nie mogę znaleźć żadnego ToS. Nie chcę się wwalić na minę z abonamentem na 36 miesięcy :(.

 

Jest ktoś zorientowany jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nocy napisalem do nich mejla z pytaniem jak długa jest umowa ( miesięczna czy roczna )

Jeżeli odpiszą, to poinformuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich witryna nie dorasta nawet polskim krzakom do pięt. Nie miał bym do nich zaufania. Tam praktycznie kupujesz kota w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla testów chętnie bym takiego vps'a za 7 euro wziął, tylko nigdzie nie mogę znaleźć żadnego ToS. Nie chcę się wwalić na minę z abonamentem na 36 miesięcy :(.

 

Jest ktoś zorientowany jak to wygląda w praktyce?

 

 

all VPS are 1 month term. So you can cancel at the end of every month

without any problems.

 

Czyli wszystko jasne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tam vps w najmocniejszej konfiguracji i jestem bardzo zadowolony. Ponadto ta serwerownia ma bardzo dobre notowania na WHT.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, może mi ktoś podać ip jednego z swoich vps'ów w tej firmie w celu sprawdzenia pingu? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, może mi ktoś podać ip jednego z swoich vps'ów w tej firmie w celu sprawdzenia pingu? z góry dziękuje

 

Test IP: 193.28.153.1 or 194.169.192.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda kwestia transferu na tych VPSach? Bo np. w drugiej opcji mamy podane "5 Mbps full-duplex unmetered", co (w teorii) daje nam miesięcznie 1.5Tb transferu w jedną stronę.

 

Potrzebuję VPSa pod boty butujące bazę danych dla wyszukiwarki i gdyby była możliwość wykorzystania w praktyce chociaż 1/3 podanego transferu to byłbym bardzo zainteresowany. Jak z tym jest w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na: VPS Standard v1

- 5 GB HDD capacity - 10 Mbps full-duplex unmetered - 128 MB RAM, burstable to 512 MB - 1 IP address

 

da radę zainstalować CPanel we własnym zakresie ?

 

Ten ich panel jakiś taki nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i by się dało ale tylko pozostaje pytanie jaki sens ma wykupienie licencji na cPanel (ok. 130 PLN/m-c) dla własnego serwisu www ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vps4less rozszerzylo oferte o dedyki na 100mbit unmetered .

Mają celeronka i 2 athlony64 X2. Od euro 59 do 129. Umowa nadal wygląda na miesięczną

 

Ciekawe, kiedy zaczną łącza przycinać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×